Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Etui Galaxy Note 20 Ultra 5G

Na PhotoFancy masz możliwość zaprojektowania własnego unikatu! Stwórz etui na Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G z własnym zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem.

  • Zaprojektuj indywidualne etui
  • Ochrona krawędzi dzięki opcji bumper
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Edytuj bezpłatnie swoje zdjęcia
  • Znakomita jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Indywidualne etui z własnym zdjęciem na Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

Czy chciałbyś zaprojektować własne etui na smartfon, które jest wyjątkowe i idealnie do Ciebie pasuje? Nic prostszego! Na PhotoFancy możesz łatwo i szybko zaprojektować własne etui na Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G i nadać swojemu telefonowi indywidualny charakter. Z nami możesz zaprojektować wiele różnych etui na Galaxy z własnym zdjęciem lub imieniem. Masz wybór między naszymi różnymi szablonami lub swoim ulubionym zdjęciem. Niezależnie od tego, czy jest to fotka z przyjaciółmi, rodzinne fotografia czy urocze zdjęcie czworonożnego przyjaciela – u nas Twoja kreatywność nie ma granic. Nadrukujemy wybrany przez Ciebie motyw dokładnie według Twoich pomysłów na indywidualnym etui ochronnym na Galaxy Note 20 Ultra 5G. Spersonalizowane etui to również świetny pomysł na prezent na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy jest to prezent świąteczny, podarunek urodzinowy, czy mały upominek na Walentynki - każdy z pewnością będzie zachwycony z personalizowanego pokrowca!

Pokrowiec z klapką oraz zdjęciem na Galaxy Note20 Ultra 5G

Czy potrzebujesz idealnej, wszechstronnej ochrony dla swojego nowego Samsunga Galaxy Note 20 Ultra 5G? W takim razie obudowa z klapką oraz własnym zdjęciem lub imieniem to właściwy wybór. Etui z klapką nie tylko chroni krawędzie i tylną ścianę telefonu, ale także wyświetlacz. Dzięki temu Twój telefon jest optymalnie chroniony przed pęknięciami, zarysowaniami oraz brudem. Spersonalizowane etui z klapką na Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G ma również praktyczne kieszenie na różne dokumenty, np. Na dowód osobisty, karty kredytowe lub banknoty. Dzięki temu zawsze masz najważniejsze rzeczy przy sobie. Ponadto nadruk charakteryzuje się wyjątkowo długą trwałością. Dlatego możesz jeszcze dłużej cieszyć się swoim indywidualnym etui ze zdjęciem.

Personalizowana obudowa z własnym nadrukiem na Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

Tradycyjne etui to klasyka wśród pokrowców na telefony komórkowe. Dzięki wzmocnionemu metalem tyłowi chroni boki i tylną ścianę Twojego Samsunga Galaxy Note 20 Ultra 5G. Opcja bumper, czyli wariant z gumowymi krawędziami, zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniem. Etui z własnym zdjęciem lub imieniem z tworzywa sztucznego przekonuje doskonałą, połyskującą jakością wydruku zdjęć. Dzięki dodatkowej opcji nadruku, zadrukujemy również boczne krawędzie Twojego etui ochronnego na Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G. Twoje ulubione zdjęcie stanie się prawdziwą atrakcją.

Zaprojektuj w szybki oraz nieskomplikowany sposób etui z własnym zdjęciem na Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

Na PhotoFancy możesz łatwo i szybko zaprojektować własne etui na Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G. Nie musisz do tego pobierać żadnego specjalnego oprogramowania - projekt wykonujemy bezpośrednio w naszym konfiguratorze online. Wybierz jeden z naszych szablonów lub kliknij „projektuj bez szablonu”. Zostaniesz automatycznie przekierowany do konfiguratora. Tutaj możesz przesłać swoje zdjęcie, wpisać imię lub tekst oraz wprowadzić dalsze poprawki. Podczas procesu projektowania możesz przez cały czas zobaczyć etui na Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G jako produkt końcowy w podglądzie projektu. Jeśli pokrowiec spełnia Twoje wymagania, wydrukujemy je dla Ciebie. Obudowa ze zdjęciem jest zwykle gotowa do wysyłki w ciągu 24 godzin. W ten sposób po krótkim czasie będziesz trzymać swój niepowtarzalny unikat w rękach.