Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui ze zdjęciem dla Huawei Mate 20 lite

Chcesz zaprojektować własne etui z nadrukiem na Huawei Mate 20 lite oraz nadać swojemu smartfonowi indywidualnego wyglądu? Stwórz swój unikat u nas w dziecinnie prosty sposób!

  • Zaprojektuj etui dla Huawei Mate 20
  • Optymalna ochrona przed zanieczyszczeniami oraz pęknięciem
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Duży wybór kreatywnych szablonów
  • Wspaniała jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Stwórz etui z własnym zdjęciem na Huawei Mate 20 lite

Nie tylko technologia jest decydująca, etui na smartfon jest również niezwykle potrzebne do skompletowania całości. Chroni ono Twój Huawei Mate 20 lite przed ewentualnymi szkodami takimi jak pęknięcie lub zarysowanie. Aby Twoja obudowa była dokładnie tak samo indywidualna jak Ty, masz możliwość zaprojektowania Twojego etui ze zdjęciem naHuawei Mate 20 lite. Obojętnie, czy ze zdjęciem lub imieniem – nie stawiamy Twojej wyobraźni żadnych granic!

Zaprojektuj obudowę z nadrukiem na Huawei Mate 20 lite

Projektowanie pokrowca na Huawei Mate 20 lite jest na naszej stronie niezwykle proste, ponieważ robisz to bezpośrednio przez swoją przeglądarkę online bez zbędnego ściągania oprogramowań. Musisz jedynie załadować własne zdjęcie oraz według uznania edytować je lub użyć ciekawych, darmowych fotoefektów. W ten sposób Twoje etui stanie się unikatem. Gdy będziesz już zadowolony ze swojego projektu, my nadrukujemy je we wspaniałej jakości na Twój futerał.

Uniwersalny pokrowiec lub etui ochronne: Etui na Huawei Mate 20 lite z własnym nadrukiem

Zanim zaprojektujesz etui na Huawei Mate 20 lite, możesz samodzielnie zadecydować, jaki model jest dla Ciebie odpowiedni. Czy to klasyczna obudowa z klapką wykonana z czarnego tworzywa sztucznego, posiadająca magnesowe zapięcie lub uniwersalna skarpeta osłaniająca cały telefon – tutaj znajdziesz wiele różnych etui na Huawei. Masz także opcję pokrowca „bumper”, który dzięki gumowym krawędziom chroni telefon szczególnie efektywnie. Cokolwiek wybierzesz, będzie to rozsądny wybór, a Twój Huawei Mate 20 lite będzie pasował do Ciebie jeszcze lepiej.

Obudowa z nadrukiem na Huawei Mate 20 lite jako idealny prezent na każdą okazję

Nie tylko jest projrktowanie etui na telefon niezwykle kreatywną czynnością – może ona również pomóc z stworzeniu idealnego prezentu dla najbliższej Ci osoby. Etui ze zdjęciem naHuawei Mate 20 lite , jest w końcu bardzo indywidualnym podarunkiem oraz pokazuje, że dobrze się nad prezentem zastanowiłaś/eś. Puść wodze wyobraźni oraz zaprojektuj pokrowiec na Huawei Mate 20 lite!