Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui z własnym zdjęciem dla iPhone'a

Dzięki profesjonalnej i bezpłatnej obróbce zdjęć w PhotoFancy "wyciągniesz" z Twojego zdjęcia to, co najlepsze i zaprojektujesz indywidualny nadruk na pokrowiec dla swojego iPhone'a.

 • Wygodne ładowanie własnych zdjęć i ich profesjonalna obróbka
 • Uniwersalne etui na telefon – odpowiedni dla większości popularnych modeli smartfonów
 • Kreatywne fotoefekty
 • Najlepsza jakość wydruku zdjęć na etui typu flip-case i hardcover
 • Całościowy nadruk opcja: z obdrukowanymi krawędziami
 • Stosowne otwory na aparat i gniazda przyłączeniowe
Filtr
 1. Etui iPhone 15 Pro Max

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Etui iPhone 15 Pro

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Etui iPhone 15 Plus

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 4. Etui iPhone 15

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 5. Obudowa iPhone 15 Pro Max

  99,99 zł
  Z podatkiem VAT
 6. Obudowa iPhone 15 Pro

  99,99 zł
  Z podatkiem VAT
 7. Obudowa iPhone 15 Plus

  99,99 zł
  Z podatkiem VAT
 8. Obudowa iPhone 15

  99,99 zł
  Z podatkiem VAT
 9. Etui Premium iPhone 15 Pro Max

  109,99 zł
  Z podatkiem VAT
 10. Etui Premium iPhone 15 Pro

  109,99 zł
  Z podatkiem VAT
 11. Etui Premium iPhone 15 Plus

  109,99 zł
  Z podatkiem VAT
 12. Etui Premium iPhone 15

  109,99 zł
  Z podatkiem VAT
 13. Obudowa Premium iPhone 15 Pro Max

  129,99 zł
  Z podatkiem VAT
 14. Obudowa Premium iPhone 15 Pro

  129,99 zł
  Z podatkiem VAT
 15. Obudowa Premium iPhone 15 Plus

  129,99 zł
  Z podatkiem VAT
 16. Obudowa Premium iPhone 15

  139,99 zł
  Z podatkiem VAT
 17. Pokrowiec z klapką iPhone 15 Pro Max

  109,99 zł
  Z podatkiem VAT
 18. Pokrowiec z klapką iPhone 15 Pro

  109,99 zł
  Z podatkiem VAT
 19. Pokrowiec z klapką iPhone 15 Plus

  109,99 zł
  Z podatkiem VAT
 20. Pokrowiec z klapką iPhone 15

  109,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj etui ze zdjeciem na iPhone

iPhone, oprócz swoich cech typowego telefonu komórkowego, jest również przedmiotem, który dla wielu jego użytkowników stał się oznaką indywidualizmu. Dzięki profesjonalnej obróbce zdjęć w PhotoFancy nadasz swojemu indywidualizmowi szczególny wyraz – po prostu załaduj bezpłatnie własne zdjęcie i poddaj je obróbce. Po dokonanej obróbce gotowe zdjęcie możesz natychmiast zlecić do nadruku na wybranym przez Ciebie etui Stand Up (dla iPhone 6 /6s), typu hardcover czy flipcase. Możesz wykazać się kreatywnością, ponieważ PhotoFancy oprócz funkcji optymalizacji zdjęć oferuje szereg kreatywnych fotoefektów, z których możesz skorzystać przy obróbce Twojego zdjęcia. Indywidualne etui na telefon nada Twojemu iPhone'owi osobisty i wyjątkowy charakter. Dzięki PhotoFancy możesz zaprojektować pokrowiec iPhone Handycase selbst gestalten: iPhone 4, iPhone 5, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 8, iPhone X, iPhone XR oraz iPhone XS. Aby otrzymać wybrany model, po dokonanej obróbce wybierz opcję „Użyj zdjęcia” i „Stwórz produkt”. Motyw do Twojego pokrowca zostanie automatycznie wybrany i pojawi się na ekranie.

Personalizowane etui na iPhone z wlasnym imieniem

Samodzielnie zaprojektowany pokrowiec nada się również idealnie jako fotoprezent dla Twojego partnera, przyjaciół, krewnych czy kolegów z pracy. Spersonalizowane etui na telefon to wyjątkowo indywidualny upominek. Aby go wykonać, nie musisz ograniczać się tylko do określonego zdjęcia. PhotoFancy oferuje Ci funkcje „Kolaże” i „MagicName”. Dzięki zastosowaniu opcji kolaży możesz załadować do 10 własnych zdjęć i wstawić w kreatywny sposób w różne dostępne szablony. Po wybraniu zaś funkcji „MagicName” skoncentrujesz się raczej na magii własnego imienia. Po prostu wpisz dowolne imię i wybierz jeden spośród licznych profesjonalnych motywów z galerii zdjęć PhotoFancy. Niezależnie, czy wybierzesz scenę z dnia codziennego, motyw okolicznościowy, czy krajobraz zgodny z panującą aktualnie porą roku – Twoje imię pojawi się na wybranym tle w zadziwiająco realistyczny sposób. Czy zdecydujesz się na fotokolaże bądź dopasujesz krajobraz, na którym w magiczny sposób będzie się pojawiać Twoje imię - w każdym przypadku spersonalizowane etui na iPhone będzie prezentem wysokiej jakości.

Apple etui dla iPhone z nadrukiem – indywidualny pokrowiec na telefon według własnych życzeń

Poddałeś zdjęcie obróbce i teraz chcesz samodzielnie zaprojektować przy jego pomocy pokrowiec? W sklepie internetowym znajdziesz szereg propozycji na pokrowiec designerski, typu flip-case czy hardcover z możliwością doboru opcji bumper jako dodatkowej ochrony przed uderzeniami. Designerski pokrowiec jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i z metalowym wzmocnieniem spodu. Wariant hardcover z opcją bumper został wzmocniony gumą po bokach, co zapewnia lepszą ochronę przed lekkimi uderzeniami. Designerski fotopokrowiec jest dostępny w kolorze czarnym, białym, różowym i przezroczystym. Stałą ochronę zapewnia zaś etui typu flipcase wykonane z czarnej sztucznej skóry. Praktyczne kieszonki w środku pokrowca pozwalają na przechowywanie w nim banknotów czy kart płatniczych. Wyświetlacz jest chroniony osłoną z możliwością naniesienia na niej nadruku, wyposażoną w zapięcie magnetyczne, które pozwala na łatwe otwieranie pokrowca. Wszystkie warianty są wykonywane zgodnie z wyjątkowo wysokiej jakości procedurami druku fotograficznego. Nadruki są odporne na zadrapania (pokrowce z tworzywa sztucznego) czy ścieranie (flip-case), nadają się do wycierania. Umożliwiamy zaprojektowanie etui na iPhone i różne jego modele – możesz stworzyć pokrowiec iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max.