Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielnie zaprojektuj indywidualne foto-podstawki do piwa i zleć ich wydrukowanie

Zamów wydruk spersonalizowanych podstawek do piwa na wesele lub urodziny. Tutaj możesz samodzielnie zaprojektować podstawki pod piwo z nadrukiem i zlecić ich wydrukowanie. Wybierz własne zdjęcie lub krótki tekst, a my wydrukujemy go na Twojej podstawce do piwa z tworzywa sztucznego lub kartonu. Podczas wesel szczególnie mile widziane są foto podstawki do piwa w kształcie serca. Znajdziesz je również tutaj.

  • Podstawki do piwa zadrukowane Twoim zdjęciem i tekstem
  • Dostępny w kształcie kwadratu, koła i serca
  • Znakomity druk fotograficzny
  • Jako podstawki Premium ze szkła akrylowego lub tworzywa sztucznego
  • Oryginalny karton do podkładek pod piwo o grubości 1,4 mm bardzo dobrej jakości
  • Made in Germany
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Podstawki do piwa z imieniem lub zdjęciem jako dekoracja na stół lub jako prezent

Każda impreza staje się jeszcze bardziej uroczysta i przyjemna przy odpowiedniej dekoracji stołu. Jak wyglądałoby przyjęcie ze spersonalizowanymi podstawkami do piwa? Tutaj możesz samodzielnie zaprojektować i zamówić wydruk własnych podstawek do piwa ze zdjęciem lub ulubionym obrazem, a nawet dodać imię w odpowiedniej scenerii. W ten sposób foto-podstawki do piwa staną się elementem dekoracyjnym, etykietką z imieniem lub pamiątką. Indywidualne podstawki wspaniale nadają się jako  foto-prezent zarówno dla gospodarzy imprezy, jak i ich gości. Pobierz po prostu swoje zdjęcie lub obraz. Następnie według własnych upodobań możesz zaprojektować motyw, a my zajmiemy się drukowaniem podstawek do piwa, nawet w kształcie serca! Możesz wybrać między klasycznym kartonem, tworzywem sztucznym i szkłem akrylowym. Szczególnie stabilne podstawki ze szkła akrylowego wytrzymają każdą imprezę i jeszcze długo potem będą sprawiać radość ich użytkownikom.

Podstawki pod piwo z nadrukiem w bardzo dobrej jakości

Pierwotnie wykonywane z filcu dziś podstawki do piwa składają się z tektury wzmocnionej drewnem. Nazwa filc piwny nadal jest jeszcze używana. Nasze podstawki pod piwo drukujemy z bardzo chłonnego kartonu o grubości 1,4 mm – dokładnie tego samego, jaki znasz z pubu lub restauracji. Dużą wagę przywiązujemy do tego, aby odbiorca otrzymał indywidualnie zadrukowaną podstawkę do piwa bardzo dobrej jakości, a nie tylko papier tekturowy ze zdjęciem. Samodzielnie projektowanie podstawek nie stanowi tutaj żadnej przeszkody! Prawdziwe podkładki pod piwo ze zdjęciem są wystarczająco grube, aby chronić powierzchnię stołu, charakteryzują się również wysoką zdolnością wchłaniania płynów. Ta właściwość ma zresztą swoją długą historię. Przed ok. 150 laty pierwsi producenci zaczęli zastępować filc piwny produktami z tektury. Podstawka do piwa z mieszanki tektury i drewna zyskała w końcu pożądane właściwości i w związku z tym jest do dziś wykorzystywana zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Podstawka do piwa jako spodek, „pokrywka“ i reklama

Dlaczego podstawka do piwa nazywa się „pokrywką“, skoro stawia się ją pod kufel piwa? Podstawki do piwa, szczególnie w gastronomii, mają jeszcze więcej zastosowań niż tylko ochrona stołu, na którym leżą. Klasyczne miejsce konsumpcji piwa jak ogródek piwny znajduje się na świeżym powietrzu. Dlatego należy chronić piwo przez zanieczyszczeniem, owadami itp. Jeżeli kufel nie ma własnej pokrywki, podstawka do piwa może służyć właśnie jako taka pokrywka. Przykrycie piwa podstawką może również stanowić swego rodzaju informację. W niektórych regionach gość sygnalizuje w ten sposób, że nie życzy sobie więcej piwa. Poza tym podstawka do piwa może być pomocna przy rozliczeniu: obsługa może na niej zapisać ilość zamówionych piw i na koniec na tej podstawie wyliczyć rachunek. Podkładki pod piwo mogą również stanowić element reklamowy. Szczególnie browary wykorzystują tę okazję i zlecają wydrukowanie podstawek do piwa z ich nazwą i logo. W ten sposób są bliżej swoich klientów, gdy ci smakują ich piwo.

Podstawki do piwa w kształcie serca – uroczyste podstawki do piwa na wesele

Okrągłe czy też kwadratowe podstawki do piwa znają wszyscy. Ale podstawki mogą przyjąć dowolną formę. Szczególnie przy okazji takiej jak wesele, chrzciny czy urodziny podstawki do piwa ze zdjęciem w kształcie serca pięknie wykończą dekorację stołu. Podstawki do piwa z imieniem lub własnym zdjęciem przyciągną wszystkie spojrzenia – szczególnie, gdy stoją na nich także pasujące  imienne kubki. Z uwagi na to, że podstawki do piwa w kształcie serca są większe niż „normalne“ podstawki, zmieszczą się na nich również naczynia o niepospolitym kształcie – niekoniecznie w formacie XL. Dzięki temu automatycznie powstaje więcej miejsca na Twoje zdjęcie. Także przy podstawkach w kształcie serca stosujemy wyłącznie najlepszą jakość. Podkładki pod piwo ze zdjęciem przyciągają uwagę i zachęcą Twoich gości do podjęcia interesujących rozmów.