Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Nadruk zdjęć na drewnie: Projektowanie i nadruk na osobistych obrazach ściennych z drewna

Samodzielne projektowanie odbitki zdjęcia na drewnie: W PhotoFancy możesz zlecić nadruk na indywidualnych obrazach ściennych z drewna. Połącz naturalność ze stylem i zleć nadruk osobistych zdjęć na drewnie!

  • Zlecenie nadruku Twojego zdjęcia na drewnie
  • Indywidualny wybór rozmiarów
  • Wspaniała jakość druku
  • Odporny na światło nadruk ze strukturą drewna (także w przypadku silnego nasłonecznienia)
  • Prawdziwe drewno brzozowe ze zrównoważonej gospodarki leśnej
Filtr
  1. Zdjęcie na sztaludze

    229,99 zł
    Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zleć nadruk zdjęcia na blacie z drewna aby uzyskać stylową dekorację do Twojego domu

W dzieciństwie są to plakaty twoich ulubionych gwiazd, później zdjęcia Twoich najpiękniejszych wspomnień: Obrazy na ścianach w Twoim najbliższym otoczeniu są tak niepowtarzalne jak Ty sam. W PhotoFancy możesz nadać Twojemu mieszkaniu własny styl za pomocą zdjęć umieszczonych na niezwykłych materiałach oraz pasujących do Twojego wystroju zdjęć na łupku lub zlecić nadruk własnych obrazów na drewnie. Także gładkie powierzchnie takie jak aluminiowa płyta kompozytowa lub akryl jak również klasyczne płótno są możliwe do wyboru. Twój obraz będzie najlepiej widoczny na drewnie. Widoczność słoi na nadruku na drewnie oddaje naturalność materiału i sprawia, że zdjęcie na blacie drewnianym szczególnie dobrze pasuje do wystroju w stylu dworskim. Płyta z drewna ze zdjęciem, to także piękny pomysł na prezent! Szczególnie romantyczne motywy wraz ze słojami drewna sprawiają ponadczasowe wrażenie.

Obraz lub Fotografia na drewnie i samodzielne zaprojektowanie motywu

Jeśli chciałbyś zlecić indywidualny nadruk zdjęcia na blacie z drewna, możesz dokładnie określić, jak ma wyglądać Twój obraz ścienny z drewna. Możesz użyć własnego zdjęcia, a przed wydrukiem jeszcze je zaprojektować. Do dyspozycji masz wiele możliwości! Przykładowo wybierz więcej zdjęć i zaaranżuj je w formie kolażu lub wprowadź napis i zastosuj różne efekty na obrazie. Materiał taki jak drewno sam w sobie jest efektowny: Jeśli wydrukujemy Twoje zdjęcie na drewnie multiplex, wtedy uzyskamy wspomniany wcześniej efekt vintage. Możesz także zamówić obrazy z drewna, które odwzorują Twoje zdjęcie w identyczny sposób. Tutaj gruntujemy płytę przez nadrukiem zdjęcia na drewnie. Sam ustal format; w Twoim zdjęciu na płycie multiplex każde proporcje są możliwe. Masz pełna dowolność, jeśli chcesz samodzielnie zaprojektować Twoje zdjęcie na drewnie!

Zdjęcie na multipleksie z wysoką jakością nadruku na drewnie

Możemy zagwarantować Ci dowolność w wyborze formatu, ponieważ dla Twojego foto-blatu z drewna stosujemy warstwowe drewno multipleksowe, dla którego możemy połączyć ze sobą nieograniczone blaty drewniane. Materiał pochodzi z drewna brzozowego ze zrównoważonej gospodarki leśnej i podlega on przerobieniu do płyt drewnianych o grubości 15 mm. Wraz z bezpośrednim sześciokolorowym nadrukiem na drewnie możemy dokładnie odwzorować Twoje zdjęcie, a także dobrze uwypuklić barwy pośrednie. Jeśli szukasz najlepszego miejsca na foto-blat z drewna, możesz wybrać miejsca również miejsca silnie nasłonecznione. Tak jak wszystkie obrazy, także Twoje zdjęcie na drewnie najlepiej uwypukli się w delikatnym słońcu, ale tutaj także nie musisz się martwić o wytrzymałość: Twoje zdjęcie na multipleksie jest całkowicie odporne na światło i nie wyblaknie.