Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Okrągłe puzzle ze zdjęciem. Samodzielne projektowanie spersonalizowanych puzzli o okrągłym kształcie

Samodzielne projektowanie okrągłych puzzli i zlecanie wykonania na nich nadruku zdjęcia. Na PhotoFancy możesz zaprojektować spersonalizowane okrągłe fotopuzzle z własnym zdjęciem. Do projektu okrągłych fotopuzzli możesz wykorzystać imiona, zdjęcia i wszelkiego rodzaju motywy.

 • Spersonalizowane fotopuzzle o okrągłym kształcie
 • Wysokiej jakości puzzle (grubość elementu 2 mm)
 • Zaprojektuj puzzle z własnym motywem lub wybranym tekstem
 • Układanie puzzli możliwe jest zawsze i wszędzie dzięki optymalnym rozmiarom układanki (średnica 20 cm)
 • Puzzle to świetna zabawa dla całej rodziny (45 elementów)
 • Idealny pomysł na prezent - puzzle w eleganckim, metalowym pudełku ozdobnym z dedykacją
Filtr
 1. Puzzle okrągłe

  84,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Puzzle 'Pocztówka' A6

  24,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielne projektowanie okrągłych puzzli ze zdjęciem

Samodzielnie zaprojektowane puzzle ze zdjęciem to popularny pomysł na prezent, który pasuje do wielu okazji. Na PhotoFancy możesz zamienić zwykłe puzzle z własnym zdjęciem, które z pewnością znasz w wersji prostokątnej, na coś wyjątkowego. Zaprojektuj puzzle z własnym zdjęciem tak jak zawsze, ale przy wyborze formatu zdjęcia wybierz okrągły kształt. Zlecanie wykonania nadruku na okrągłych puzzlach to piękny pomysł na prezent bożonarodzeniowy, jeśli nadal nie wiesz, co kupić swoim bliskim. Spersonalizowane puzzle w standardowym formacie to świetny sposób na powiedzenie bliskiej osobie „Myślę o Tobie”, ale jeśli wybierzesz okrągłe puzzle, Twój prezent zyska na oryginalności. Okrągłe puzzle z własnym zdjęciem nadają się także jako prezent na inne okazje, np. rocznice. Fotopuzzle o okrągłym kształcie z własnym zdjęciem lub Twoje zdjęcie wydrukowane na puzzlach w kształcie serca są cieplejsze w odbiorze niż zwykłe prostokątne puzzle i na pewno sprawią, że Twoje druga połówka uśmiechnie się na ich widok.

Samodzielnie zaprojektuj „okrągłe” fotopuzzle z własnym zdjęciem

Nieważne, czy zdecydujesz się na okrągłe puzzle czy na puzzle prostokątne. Przy projektowaniu masz do wyboru nieograniczone możliwości. Wyślij nam zdjęcie za pomocą programu do obróbki i zleć wykonanie jego nadruku na puzzlach o okrągłym kształcie. Możesz również wykorzystać motyw MagicName. Jeśli do przygotowania spersonalizowanych puzzli wykorzystujesz własne zdjęcie, masz do wyboru liczne opcje projektowania. Możesz umieścić swoje zdjęcie w ramce, użyć filtra fotograficznego albo dodać tekst. Spersonalizowane puzzle o okrągłym kształcie możesz także zaprojektować za pomocą kilku zdjęć, z których ułożysz kolaż. Na puzzlach z motywem imiennym możesz zlecić wykonanie nadruku zdjęcia z tekstem albo imieniem. Okrągłe puzzle możesz zaprojektować samodzielnie, wybierając jeden z licznych kreatywnych motywów MagicName i wpisując w nim wybrane imię.

Okrągłe fotopuzzle w ozdobnym pudełeczku

Nieważne, czy Twoje puzzle są okrągłe czy prostokątne. Obie wersje możesz umieścić w ładnym opakowaniu. Możesz zaprojektować samodzielnie nie tylko motyw na okrągłe puzzle, ale także na ładne pudełko. Na pudełku widoczne jest zdjęcie ułożonych puzzli i miejsce na osobistą dedykację. Dzięki temu możesz sprezentować puzzle razem z pudełkiem. Po zawieszeniu gotowej układanki, np. na ścianie, obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać pudełko do innych celów. Zamawiając fotopuzzle o okrągłym kształcie, otrzymasz produkt, którego jakość nie odbiega od jakości puzzli w innych formatach. Puzzle wykonane są z kartonu o optymalnej grubości 2 mm, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe. Wysokiej jakości jest także sam nadruk. Kolory na zdjęciu są żywe i intensywne, a dzięki dużej ostrości nadruku widoczne są nawet najdrobniejsze detale.