Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zegar w kształcie serca z własnym zdjęciem – projektowanie zegarów o kształcie serca

Samodzielnie zaprojektuj zegar w kształcie serca z własnym zdjęciem. Zleć na PhotoFancy wykonanie nadruku na spersonalizowanym zegarze w kształcie serca. Swój zegar w kształcie serca ze zdjęciem możesz samodzielnie zaprojektować, wykorzystując własne zdjęcie lub motyw imienny.

  • Spersonalizowany zegar w kształcie serca ze zdjęciem
  • Wspaniała jakość nadruku
  • Dostępny jako zegar ścienny lub budzik biurkowy
  • Precyzyjny mechanizm kwarcowy i starannie wykonane wskazówki
  • Wykonany z eleganckiego szkła akrylowego albo tworzywa sztucznego
  • Różne wersje i bogata kolorystyka
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Projektowanie zegara w kształcie serca jako prezent z miłosnym przekazem

Spersonalizowany zegar ścienny w kształcie serca ze zdjęciem to idealna propozycja dla zakochanych albo rodziny i bliskich. Zawieszony w widocznym miejscu fotoprezent mówi obdarowanej osobie, że o niej myślisz i jesteś stale przy niej. Zaprojektuj na PhotoFancy spersonalizowany zegar w kształcie serca z własnym motywem i obdaruj nim swoich bliskich! Poszukaj jeszcze innych fotoprezentów, np. miłosną kłódkę, i wręcz obie niespodzianki jako prezenty walentynkowe. Zegar ścienny w kształcie serca ze zdjęciem to walentynkowy podarunek który na pewno spodoba się Twojej drugiej połówce ! Możesz także zaprojektować fotozegary w innej odsłonie, np. dla przyjaciół albo rodziny – sam decydujesz o wyborze motywu. Na Twoim zegarze w kształcie serca możemy wydrukować każdy motyw i zdjęcie – to idealny prezent na walentynki! Naturalną alternatywę do zegara w kształcie serca stanowi teraz zegar drewniany z indywidualnym nadrukiem.

Zlecanie nadruku własnego motywu na zegarze w kształcie serca ze zdjęciem

Jeśli chcesz zaprojektować zegar w kształcie serca, a następnie go sprezentować, z pewnością myślisz o produkcie wysokiej jakości. Prezenty powinny być przecież ładne! Zegary ścienne często narażone są na działanie silnych promieni słonecznych, co w przypadku zegarów ze zdjęciem może powodować blaknięcie nadrukowanych motywów. Jeśli zamówisz nasz zegar w kształcie serca z własnym zdjęciem, nie musisz się obawiać, że nadruk straci na wyrazistości albo wyblaknie. U nas możesz zaprojektować własny zegar w kształcie serca, będąc pewny, że zarówno zegar, jak i nadruk na długo zachowają swój ładny wygląd. Nawet jeśli zegar jest nietypowego kształtu, możemy bez problemu wykonać na nim nadruk. Do projektu swojego zegara ściennego w kształcie serca możesz wybrać różne zdjęcia, niezależnie od tego, na który materiał się zdecydujesz – tworzywo sztuczne czy szkło akrylowe. Wydrukowany przez nas motyw będzie zachwycał ostrością, nieważne, czy wybierzesz zegar wykonany z tworzywa czy ze szkła. Najlepsza jakość druku osiągana jest jednak na powierzchniach ze szkła akrylowego. Wybierając swój motyw, zwróć uwagę na to, aby zdjęcie miało wystarczająco dużą rozdzielczość. Wersja „maxi” zegara w kształcie serca posiada dużą powierzchnię druku o wymiarach 53 cm x 43 cm. Nasz asystent projektowania sprawdzi, czy Twoje zdjęcie nadaje się na tak dużą powierzchnię, czy może lepszym rozwiązaniem będzie, jeśli zlecisz wykonanie nadruku na mniejszym zegarze o powierzchni druku wynoszącej 33,1 cm x 26,9 cm. Projektowanie zegara w kształcie serca jest bardzo proste.

Prosty i szybki sposób na samodzielne projektowanie zegara w kształcie serca

Jeśli chcesz na naszej stronie zaprojektować spersonalizowany zegar w kształcie serca ze zdjęciem, możesz zacząć już teraz. Nie musisz instalować oprogramowania, ponieważ swój projekt możesz sporządzić bezpośrednio w przeglądarce i wybrać zdjęcie, które mamy wydrukować na Twoim zegarze w kształcie serca. Projektując własny zegar w kształcie serca z motywem, możesz wybrać i poddać obróbce własne zdjęcie albo stworzyć motyw imienny. W obu przypadkach otrzymasz zegar w kształcie serca. Z bogatego zbioru motywów imiennych wybierz szablon, który najlepiej pasuje do obdarowywanej osoby, i umieść w nim jej imię, a my w czarodziejski sposób wydrukujemy Twój motyw na zegarze w kształcie serca. Jeśli do projektowania użyjesz własnego pliku zdjęciowego, zdjęcie możesz wydrukować bezpośrednio na zegarze ściennym, nie wprowadzając żadnych zmian, albo poddać je wcześniejszej obróbce. Możesz umieścić je np. w ramce z tekstem lub użyć ładnego filtra fotograficznego. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać zegar w kształcie serca z Twoim zdjęciem!