Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Prezenty z okazji dnia ojca: personalizowane pomysły na dzień mężczyzny

Ten dzień stał się już dawno szczególnym wydarzeniem dla każdego ojca. Zatem co stoi na przeszkodzie, żeby zorganizować tacie śmieszny i zarazem ciekawy prezent ze zdjęciem na dzień ojca?

 • Stwórz indywidualne prezenty z okazji dnia ojca
 • Duży wybór kreatywnych pomysłów na prezent
 • Z własnym zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem
 • Odkryj szablony, fotoefekty oraz kolaże które posłużą Ci w obróbce zdjęć
 • Świetnej jakości wydruk lub grawer laserowy
Filtr
 1. Kieliszek do wódki

  45,69 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kufel do piwa z pokrywką

  194,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Osobiste prezenty na dzień ojca

Chcesz Twojemu ojcu, bratu, mężowi, chłopakowi lub po prostu dobremu przyjacielowi zrobić świetną niespodziankę z okazji dnia ojca, na dzień chłopaka lub dzień mężczyzny? W takim razie są nasze prezenty na dzień ojca odpowiednim wyborem! Oferujemy wiele ciekawych pomysłów na prezenty, które możesz u nas indywidualnie własnym zdjęciem lub imieniem spersonalizować. Takie prezenty dla taty są osobiste i robią bardzo pozytywne wrażenie na obdarowywanej osobie. Pomysły na prezent z okazji dnia ojca są wyjątkowe, nietypowe i dowcipne co sprawia, że każdemu mężczyźnie się spodobają. Im bardziej szalony i „męski” jest prezent, tym lepiej pasuje do tak zwanego dnia mężczyzn. Dowcipna koszulka na Dzień Ojca, szczypce do grilla z grawerem lub bramka do piłki nożnej z nadrukiem są świetnymi pomysłami na prezent dla niego. Tego typu prezenty właśnie oferujemy, od śmiesznych i niezwykłych po praktyczne i romantyczne.

Stwórz prezent ze zdjęciem dla taty

Prezenty na dzień taty możesz zaprojektować u nas indywidualnie według własnych życzeń. Wybierasz odpowiedni produkt, załadowujesz wybraną przez Ciebie grafikę lub decydujesz się na szablony imienne z naszego asortymentu. Tam znajdziesz obrazy, które łatwo i szybko możesz intuicyjnie dopasować. Przykładowo możesz zmienić tekst, imię oraz czcionkę i gotowy jest Twój osobisty prezent na dzień ojca. Jednakże należy pamiętać o tym, że nie wszystkie produkty można w jednakowy sposób zadrukować. Na jednych możesz umiejscowić tylko tekst, na innych zdjęcie i tekst. Nasz konfigurator poprowadzi Cię pewnie przez utworzenie szablonu oraz nadruku w taki sposób, że nie musisz przejmować się technicznymi szczegółami. Potrzebujesz jedynie kilku minut, aby utworzyć profesjonalny wzór. Ten wzór wydrukujemy dla Ciebie we wspaniałej oraz niezwykle trwałej jakości na Twoim prezencie na dzień ojca. Fotoprezenty dzień ojca! Drobne, śmieszne i niedrogie prezenty, które możesz zaprojektować sam – u nas masz możliwość zrobić to w bardzo prosty sposób!

Pomysły na prezent z okazji dnia ojca

Inaczej niż w przypadku prezentów na dzień matki, są prezenty na dzień ojca pod względem wizualnym raczej proste, bez serduszek i ciepłych słów. W tej sytuacji bardziej odpowiednie będą nietypowe pomysły na prezent, które przemówią do prawdziwego faceta. W naszym asortymencie znajdziesz np. otwieracze do butelek z grawerem oraz różne kubki z nadrukiem, bidony, termosy z nadrukiem, zapalniczkę, podstawki do piwa i wiele innych produktów. Możesz również swojego tatę, brata lub chłopaka zaskoczyć czymś miłym lub romantycznym, np. poduszką, zegarem z nadrukiem lub zadrukowaną płytą łupkową.  „Dzień mężczyzny“ wręcz zachęca do podarowania czegoś dowcipnego. Ten dzień spędzają nasi mężczyźni chętnie razem, aby swoje święto należycie obchodzić.

Personalizowany prezent na dzień ojca

Personlizowane prezenty na dzień ojca są zdecydowanie dobrym pomysłem, szczególnie żeby zrobić nawet największemu twardzielowi wzruszającą niespodziankę. Ciesz się już teraz na jego wesołą reakcję z powodu dowcipnego prezentu, na wielkie podziękowania za praktyczny i bardzo przydatny gadżet lub na radośnie połyskujące oczy dzięki pięknemu, wzruszającemu prezentowi. Śmieszne oraz niezwykłe prezenty dla taty są gwarancją na to, że wesołe męskie serca zabiją mocniej. Twoje personalizowane prezenty na dzień ojca będą sukcesem. Świetne fotoprezenty oraz prezenty z nadrukiem lub nadrukowanym imieniem są gwarancją na ten sukces. Mężczyźni ucieszą się niezmiernie z takich prezentów!