Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Druk fotograficzny na płycie łupkowej. Zaprojektuj nadruk na płytę łupkową z własnym zdjęciem na zamówienie.

Zaprojektuj nadruk na płycie z łupka z własnym zdjęciem na zamówienie. Twoje zdjęcie na prawdziwej płycie łupkowej w trzech wymiarach, każdy z sztalugą jako niezwykły pomysł na prezent.

  • Płyta łupkowa z sztalugą
  • Dostępny w trzech rozmiarach: 40cm x 25cm, 30cm x 20cm i 20cm x 15cm
  • światłotrwały fotodruk bezpośredni
  • Zmywalna powierzchnia odporna na zadrapania
  • Fredeburdzka płyta łupkowa z obłamanymi brzegami
Filtr
  1. Zdjęcie na sztaludze

    229,99 zł
    Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj sam online płytę łupkowę z sztalugą

Łupek jest zwykle stosowany jako materiał budowlany. To że, oprócz projektu do domu można zrobić z niego dodatkowo coś innego, to już wyraźnie pokazał nasz zegar z płyty łupkowej. Z płytą łupkową do samodzielnego projektowania idziemy już nawet o krok dalej. Zamów nadruk na płycie z łupka z Twoim zdjęciem i zaprojektuj w ten sposób niesamowicie niezwykłą fotopłytę sam. Dzięki sztaludze zawartej w komplecie dla wszystkich rozmiarów można zaprezentować pomysłowo łupkowy obraz na wybranym stole lub półce.

Foto-Druk na łupku. Indywidualna dekoracyjna płyta łupkowa jako idealny fotoprezent

Z płyty łupkowej ze zdjęciem można zrobić również własny niezwykły pomysł na prezent. Ze względu na swoją strukturę powierzchni i obłamane krawędzie uzyskuje łupkowy obraz wyjątkowy charakter. Ponieważ tablice łupkowe są również dostarczane z sztalugami jako podstawki, Twój prezent może być umieszczony w dowolnym miejscu: na pamiątkę na biurku ukochanej osoby lub na półce regału na książki u kolegi lub na szafce przy łóżku Twoich dzieci.

Zaprojektuj również płytę łupkową z własnym imieniem

Inny wariant do zaprojektowania niestandardowego obrazu z łupka jest MagicName. Natychmiast po kliknięciu na przycisk "zaprojektuj teraz" otwiera się okno z naszej olbrzymiej galerii zdjęć. Znajdziesz tam profesjonalne zdjęcia, w które można niezwykle realnie wstawić żądaną nazwę . Dla lepszej orientacji mamy motywy MagicName podzielone na kategorie, takie jak "Miłość / Walentynki", "Zwierzęta / Natura", "Sport", "Urodziny" czy "Lato / Podróże". Zaprojektuj płytę łupkową ze zdjęciem, na którym Twoje imię świeci na niebie jak gwiazda, jest napisane na plaży na wyspie Południowego Pacyfiku, lub stoi na wzgórzach Los Angeles, zamiast klasycznych postaci Hollywood. Obojętnie na co się zdecydujesz, Twoje zdjęcie jest drukowane w genialnej jakości fotografii na płycie łupkowej. Dzięki 6-kolorowemu drukowi zdjęcia Twoje będą tak ostre jak je zrobiłeś.