Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielne projektowanie pokrowców na tablety iPad Pro i zlecanie nadruku na nich

Pokrowiec ze zdjęciem na tablety iPad Pro 10,5, iPad Pro 9,7 oraz iPad Pro 12,9. Zleć wykonanie nadruku własnych zdjęć na pokrowcach do tabletu iPad. Pokrowiec na tablet iPad Pro możesz zaprojektować samodzielnie, zabezpieczając go w ten sposób i wykorzystać jako stojak do czytania!

  • Samodzielne projektowanie etui na tablet iPad Pro
  • Możliwość ustawienia z trzystopniową regulacją
  • Dopasowane do Twojego tabletu iPad Pro 9,7, iPad Pro 10,5 lub iPad Pro 12,9
  • Otwory dopasowane do aparatu i pozostałych złączy
  • Wspaniały nadruk tekstylny w jakości zdjęciowej
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Spersonalizowany pokrowiec na tablet iPad: zleć wykonanie nadruku zdjęcia na pokrowcu do tabletów iPad Pro 9,7, iPad Pro 10,5 oraz iPad Pro 12,9

Jeśli chcesz zaprojektować własny pokrowiec na tablet iPad Pro 12,9, iPad Pro 10,5 lub iPad Pro 9,7, aby go nie tylko spersonalizować, ale i zabezpieczyć, dobrze trafiłeś. Na PhotoFancy możesz samodzielnie zaprojektować wytrzymałe i praktyczne etui na tablet iPad, zlecając nam wykonanie na nim nadruku własnego motywu. Nadruk na Twoim pokrowcu do tabletu iPad Pro 9,7 lub iPad Pro 12,9 wykonamy metodą druku o najwyższej jakości. Na pokrowcu z własnym zdjęciem motyw drukujemy taka samą metodą, jak w przypadku naszych koszulek wysokiej jakości, czyli za pomocą druku tekstylnego. Na przedniej stronie klapki osłaniającej ekran, którą możesz samodzielnie zaprojektować, znajduje się tekstylna nakładka. Drukując motyw metodą druku tekstylnego, nie naklejamy żadnej folii, lecz farbujemy włókna materiału. Dzięki temu Twój pokrowiec ze zdjęciem na tablet iPad jest całkowicie odporny na zarysowania i ścieranie.

Praktyczne pokrowce z funkcją stojaka: etui ze zdjęciem na tablety iPad Pro 10,5, iPad Pro 12,9 oraz iPad Pro 9,7

Twój nowy pokrowiec na tablet iPad Pro nie tylko go zabezpiecza i ładnie się prezentuje, ale posiada także dodatkową, praktyczną funkcję. Dzięki prostemu w obsłudze mechanizmowi możesz szybko oraz bezpiecznie ustawić swój tablet i oglądać na nim filmy. Już nie będziesz musiał go trzymać na kolanach. Wprawdzie to nie to samo, co oglądanie filmów na płóciennym ekranie, ale za to możesz wygodnie usiąść na własnej kanapie, oprzeć się o poduszki i przykryć kocem. Aby ustawić swój tablet iPad Pro, musisz jedynie rozłożyć klapkę etui z własnym motywem do tyłu i postawić go na niej. Tablet opiera się na przedłużeniu klapki, dzięki czemu się nie przesunie i zostaje na swoim miejscu.

Własny pokrowiec na tablet iPad Pro: zaprojektuj pokrowiec w postaci etui ze zdjęciem

Projektując pokrowiec na swój tablet iPad Pro możesz zlecić wykonanie nadruku własnego zdjęcia na nim. Możesz też przygotować motyw MagicName, który wydrukujemy na etui do tabletu iPad Pro 12,9, iPad Pro 10,5 lub iPad Pro 9,7. W obu przypadkach to Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twój pokrowiec z własnym motywem. Motyw MagicName polega na tym, że wybierasz sobie zdjęcie, na którym w czarodziejski sposób umieścimy imię lub krótki tekst. Tekst nie składa się ze zwykłych i nudnych liter, lecz z elementów graficznych w postaci płatków lub chmur. Jeśli zdecydujesz się na pokrowiec z własnym zdjęciem na tablet iPad Pro, masz jeszcze więcej możliwości projektowania. Wypróbuj wszystkie z nich i zleć wykonanie spersonalizowanego nadruku na Twoim etui ze zdjęciem!