Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Drewniany otwieracz do butelek z grawerem - wygraweruj Twoje imię na wyjątkowym otwieraczu do butelek

Najlepsze imprezy odbywają się u Ciebie albo posiadasz własny lokal? Pokaż, że na Twoim stole lądują wyłącznie najlepsze napoje, projektując u nas Twój własny otwieracz do butelek z grawerem! Otwieracz opatrzony wybranym przez Ciebie tekstem daje do zrozumienia, że doceniasz zimne napoje chmielowe.

  • Drewniany otwieracz do butelek z grawerem
  • Wysokiej jakości wykonanie - stabilna rączka z litego drewna
  • Stworzony przez Ciebie projekt z Twoim imieniem lub wybranym tekstem
  • Szeroki wybór kreatywnych czcionek i symboli
  • Przedmiot przyciagający uwagę każdego – z precyzyjnym grawerem laserowym
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Drewniany otwieracz do butelek z napisem: stwórz własny projekt graweru laserowego

Otwieracz do butelek z grawerem został wykonany z litego drewna i wysokiej jakości stali nierdzewnej, tworząc klasyczny i stylowy przedmiot codziennego użytku. Aby Twój otwieracz do butelek z grawerem wyglądał naprawdę stylowo stosujemy wyłącznie wysokiej jakości otwieracze do butelek z grawerem, na które możesz także nanieść za pomocą grawera laserowego dowolny wybrany przez Ciebie tekst. Stylowy grawer laserowy stwarza niepowtarzalny akcent na drewnianym otwieraczu do butelek. Dzięki precyzyjnej technologii wykonania podczas projektowania możesz puścić wodze swojej fantazji. Na przykład możesz nanieść na otwieracz grawer składający się z Twojego imienia i wybranego przez Ciebie tekstu - Twojej kreatywności nie stawiamy żadnych granic. Dodatkowo możesz zaprojektować swój drewniany otwieracz do butelek z drobnymi obrazami i symbolami, aby spersonalizować go jeszcze bardziej.

Drewniany otwieracz do butelek z imieniem i tekstem

Otwieracz może zostać wykorzystany jako otwieracz do piwa, soku lub innego napoju. Spersonalizowany otwieracz z grawerem daje do zrozumienia, że oferujesz wyłącznie najlepszej jakości napoje. Dodatkowo możesz nanieść nadruk na wybranym przez Ciebie kuflu do piwa lub zaprojektować własną podstawkę pod kufel ze zdjęciem, dzięki czemu rozwiejesz wszelkie wątpliwości w odniesieniu do Twojej znajomości piw. Spersonalizowany otwieracz do piwa stanowi świetny prezent dla chłopaka, prezent dla taty czy dziadka. Otwieracz do butelek z imieniem możesz przygotować także jako indywidualny prezent dając do zrozumienia, że naprawdę pomyślałeś o solenizancie. Fani dobrego piwa ucieszą się z spersonalizowanego otwieracza do butelek z grawerem. Na takie okazje jak wieczory kawalerskie możesz przygotować kilka otwieraczy do butelek, dzięki czemu ostatni wieczór na wolności może zostać godnie uczczony. Otwieracz do butelek z napisem to także dobry pomysł na pamiątkę wspólnej imprezy lub wspólnego urlopu. Wygraweruj śmieszny tekst i zaskocz innych tą pamiątką. Także dla firm i przedsiębiorstw drewniany otwieracz do butelek z grawerem to idealna możliwość to wyeksponowania logo firmy i przekazania go gościom w formie pamiątki. Szczególnie w gastronomii spersonalizowany otwieracz do butelek świadczy o znajomości w wyborze napoi.