Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zadrukuj wazon zdjęciem – indywidualne wazony

Samodzielnie zaprojektuj online Twój spersonalizowany foto wazon na kwiaty z Twoimi zdjęciami i tekstami. Samodzielnie wykonaj zadrukowane wazony z indywidualnym nadrukiem.

 • Twoje zdjęcie w znakomitym druku
 • Odporny na zarysowania i mycie w zmywarce do naczyń
 • Waza ceramiczna o nowoczesnym kształcie
 • Kreatywne efekty i ramy do Twoich zdjęć
Filtr
 1. Wazon

  75,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Doniczka na zioła

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielnie zaprojektuj foto wazon na kwiaty z indywidualnym nadrukiem

Róże w wazonie, tulipany w wazonie, a może margaretki? Najróżniejsze kompozycje kwiatowe mogą być tworzone w wazonach z kwiatami –kreatywność przy zrywaniu lub komponowaniu nie ma granic. Wazon z kwiatami to bardzo osobisty prezent dla Twoich Ukochanych lub Twojej drugiej Połówki. Aby kwiatowe prezent wyjątkowo dobrze wyglądał, możesz teraz zaprojektować do tego odpowiedni wazon. Spersonalizowany wazon na kwiaty zadrukowany Twoim zdjęciem to idealne rozwiązanie! Wazon, wykonany z prawdziwej ceramiki urzeka nowoczesną formą, a ponadto możesz go samodzielnie zaprojektować online. Także dla większych bukietów kwiatów znajdzie się wystarczająco dużo miejsca w wazonie ze zdjęciem. Wazon wysoki jest na 20cm, jego średnica to 9cm. Wysokiej jakości termotransferowy druk Twojego zdjęcia jest odporny na zarysowania i mycie w zmywarce do naczyń. Wybierz motyw pasujący do Twojego bukietu kwiatów lub zadrukuj wazon na kwiaty romantycznym zdjęciem. Po prostu wyjątkowe.

Wazon na kwiaty ze zdjęciem jako kreatywny pomysł na fotoprezent

Wazon z własnym zdjęciem jest w pewnym sensie przewidziany do przekazania w prezencie. Po prostu wręcz bukiet kwiatów na ślub razem z zadrukowanym wazonem ceramicznym. Romantyczne zdjęcie z wesela wraz z pachnącymi różami zadba o romantyczny nastrój i emocje. Foto-wazon nadaje się także na Dzień Matki. Przekaż kwiaty w wazonie na Dzień Matki dla najlepszej Mamy na świecie w samodzielnie wykonanym wazonie ze zdjęciem. Każda mama chętnie będzie miała przy sobie zdjęcie swoich dzieci lub wnuków. Idealna kombinacja na udaną niespodziankę na Dzień Matki. Uzupełnij zdjęciem jeszcze osobistą wiadomością tekstową lub wyznaniem miłości. W konfiguratorze możesz dziecinnie łatwo zaprojektować własny spersonalizowany wazon na kwiaty. Ozdób Twoje motywy kreatywnymi efektami fotograficznymi i ramkami z PhotoFancy i wydobądź z Twoich zdjęć to, co najlepsze. Po prostu niewiarygodne!

Zadrukuj ceramiczny wazon zdjęciem lub imieniem

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego motywu, zaprojektuj sobie wazon z „MagicName“. W tym celu podaj Twoje indywidualne wybrane imię. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki imię zostanie foto-realistycznie zintegrowane z kreatywnym motywem. Wybierz z naszej wielkiej galerii Twój ulubiony motyw i dziecinnie łatwo zaprojektuj online Twój imienny wazon. Napisz na przykład imię Twojej drugiej połówki na delikatnym piasku na plaży lub wystrugaj Twoją ksywkę na rustykalnej desce – rezultat jest wprost oszałamiający. Zaskocz przyjaciół i krewnych takim wyjątkowym pomysłem na fotoprezent. To także wspaniałe ozdoby do salonu – posłużą także jako dekoracja stołu w jadalni. Zaprojektuj teraz samodzielnie online w PhotoFancy Twój spersonalizowany wazon.