Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Deska śniadaniowa z grawerem jako personalizowany prezent

Zaprojektuj swoją indywidualną deskę do krojenia z grawerem! Oferujemy piękną, drewnianą deskę śniadaniową, do której możesz zaprojektować swój niepowtarzalny grawer. 

  • Zaprojektuj indywidualnie swoją deskę śniadaniową
  • Wysokiej jakości grawer laserowy wykonany na naturalnym drewnie
  • Z własnym imieniem oraz osobistym tekstem jako grawer
  • Duży wybór kreatywnych szablonów i wzorów
  • Wybierz między drewnem klonowym a wiśniowym
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Drewniana deska śniadaniowa z własnym tekstem

Dla niektórych jest to zwykła podstawka drewniana, dla innych zaś deska do serwowania przystawek lub różnych wędlin, dla licznych to także deska do serów z drewna, deska do krojenia lub najzwyczajniej deska śniadaniowa, na której przygotowujemy swoje posiłki lub po prostu deska z drewna. Dokładnie takie deski oferujemy. Składają się z jasnego drewna klonowego oraz ciemnego drewna wiśniowego. Mają kształt prostokąta z zaokrąglonymi krawędziami. Ta klasyczna oraz naturalna deska nadaje się do przetwarzania produktów spożywczych. Co jest w niej takiego wyjątkowego? Możesz zaprojektować własną deskę do krojenia z wybranym przez Ciebie grawerem. Do wykonania takiego personalizowanego produktu, masz do swojej dyspozycji nasz konfigurator internetowy, który pomoże Ci zaprojektować deskę do serów z własnym grawerem. Po kilku kliknięciach Twoja deska jest gotowa do produkcji, a następnie w drodze do Ciebie lub jako prezent dla rodziny, przyjaciół oraz bliskich znajomych.

Deska do krojenia z własnym imieniem

Aby zaprojektować drewnianą deskę z imieniem, masz więcej możliwości. Możesz wybrać jedno z naszych wzorów oraz szablonów lub załadować do edytora własne logo. W ten sposób otrzymasz piękną deskę śniadaniową z własnym zdjęciem. Dodatkowo masz do swojej dyspozycji obszar, do którego możesz wpisać wybrany przez Ciebie tekst. Konfigurator na naszej stronie umożliwia wybieranie różnych czcionek, dzięki którym grawer będzie wyglądał bardzo elegancko. Wymyśl sobie dowcipny tekst, wpisz pseudonim osoby obdarowywanej, wybierz ciekawy cytat lub wymyśl krótkie, aczkolwiek romantyczne wyznanie miłosne i gotowa jest Twoja stylowa deska śniadaniowa. Ponadto możesz również ustawić kontrast graweru. Należy jednak pamiętać, że drewno jest surowcem naturalnym. Jego struktura, kolor jak i zawartość wody w drewnie mogą być w porównaniu z innymi deskami różne.  Gdy będziesz już zadowolony z efektu końcowego, przesyłasz projekt Twojej deski śniadaniowej, deski kuchennej lub deski do krojenia w postaci zamówienia do nas. Następnie wypalamy grawerem laserowym wybrany przez Ciebie motyw na desce do serwowania. W ciągu kilku dni otrzymujesz od nas nietuzinkowy oraz oryginalny pomysł na prezent, który zamieniłeś grawerem w osobisty i indywidualny unikat.

Deska do serwowania, deska śniadaniowa lub deska do krojenia z grawerem

Drewniana deska z własnym imieniem to bardzo przydatny pomysł na prezent. Jako deska na przystawki, deska śniadaniowa, deska do wędlin, deska do serów, lub deska do krojenia, obojętnie w jakim celu jej używasz, czy w domu, czy w drodze, spełnia ona wiele różnych funkcji. Możesz przyrządzać różne produkty spożywcze na Twojej desce z drewna lub posmarować swoją kanapkę na kolację. Patrząc na swój grawer, taka deska śniadaniowa z drewna jest w stanie poprawić Ci humor. Wskazówka: Do przyrządzania oraz efektownej prezentacji przekąsek idealnie nadaje sią także nasza deska do serów i przystawek z graweremMożesz z tej deski zrobić świetny podarunek oraz zaskoczyć bliską Ci osobę z okazji urodzin. Taka deska śniadaniowa z grawerem to bardzo pomysłowy prezent, który przemówi do każdego, kto lubi rustykalne oraz stylowe prezenty z osobistą nutką. Poprzez grawer przekazujesz solenizantowi jednocześnie wiadomość, miłe słowa oraz pokazujesz, że zależało Ci na tym, by prezent był jedyny w swoim rodzaju. W tym celu nadają się deski śniadaniowe, deski do krojenia oraz indywidualnie zaprojektowane deski do serów bardzo dobrze. Wyrażasz w ten sposób coś wyjątkowo osobistego, pokazujesz w zależności od charakteru grawerunku ile dla Ciebie wybrana osoba znaczy. Z takiej deski śniadaniowej z drewna tworzysz oryginalny prezent z charakterem. 

Deska do przystawek z grawerem i ze zdjęciem jako niepowtarzalny prezent

Deski śniadaniowe z grawerem nadają się jako prezent z okazji urodzin, na Dzień Matki, Dzień Ojca oraz na Walentynki. Drewniane deski śniadaniowe oraz deski do krojenia z drewna są także dobrym pomysłem na prezent z okazji Wielkanocy, Bożego Narodzenia, z okazji dnia ślubu, jubileuszu lub wielu innych wydarzeń. Z jednej strony masz szeroki wachlarz możliwości, jak najlepiej zaprojektować swoją deskę, z drugiej zaś masz praktyczność oraz wielofunkcyjność która sprawia, że deska staje się uniwersalna oraz indywidualnie dopasowana do danej osoby – wszystko jednocześnie! W taki sposób możesz według własnych życzeń dopasować wybrany grawer oraz masz zawsze ciekawy i niecodzienny pomysł na prezent. Więcej ciekawych, rustykalnych prezentów znajdziesz również w naszym katalogu prezentów z drewna.