Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Szkło akrylowe ze zdjęciem – zaprojektuj online znakomity nadruk na płycie pleksi

Uwiecznij Twoje zdjęcia i ulubione obrazy na płycie pleksi. Uzyskaj znakomity nadruk fotograficzny na krystalicznej płycie akrylowej. Zaprojektuj nadruk na pleksi online już teraz i zleć jego wydrukowanie.

  • Znakomity 6-kolorowy druk dla idealnych odcieni skóry lub pasteli – z białym podkładem!
  • Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz
  • Płyta ze szkła akrylowego z efektem 3D
  • NOWOŚĆ! Z krystalicznie polerowanymi krawędziami
  • Błyszcząca powierzchnia
  • Szeroki wybór szablonów i kształtów
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Twoje zdjęcie na płycie pleksi

Dla Twoich zdjęć tylko to, co najlepsze! Wykorzystując płytę akrylową, możesz uzyskać jednocześnie piękny obraz ścienny i niepowtarzalne dzieło sztuki. Zaprezentuj Twoje zdjęcia w zupełnie wyjątkowy sposób. Dzięki błyszczącej płycie ze szkła akrylowego Twój ulubiony obraz zostanie przedstawiony w znakomitych kolorach i wysokich kontrastach. Prawdziwy hit w każdym pomieszczeniu. Szkło akrylowe to także materiał często wykorzystywany podczas wystaw fotograficznych. Zalety widoczne są jak na dłoni – optycznie ostre kontrasty i optymalne odzwierciedlenie odcieni skóry i odcieni pastelowych. To także, oczywiście, szlachetny obraz wysokiej jakości! Zdjęcia na płytach akrylowych to królewska klasa wśród obrazów ściennych. W PhotoFancy możesz samodzielnie zaprojektować własną płytę ze szkła akrylowego ze zdjęciem i zlecić jej wydrukowanie. Nieważne, czy jesteś amatorem czy profesjonalnym fotografem, bo wykonanie jej jest dziecinnie łatwe i szybkie. W tym celu pobierz na PhotoFancy Twoje zdjęcie, złóż zamówienie online i otrzymasz wydruk na pleksi z Twoim obrazem.

Samodzielnie zaprojektuj obrazy na pleksi

Błyszczące szkło akrylowe znane jest także pod nazwą pleksi. Jest to szkło-podobny materiał z tworzywa sztucznego. Dużą zaletą jest jego wysoka trwałość. W przeciwieństwie do prawdziwego szkła płyty z pleksi nie da się rozbić i dlatego nadaje się ona także do zastosowań wymagających dużej siły nośnej. W konfiguratorze online możesz dodatkowo określić grubość płyty pleksi. Spersonalizowane obrazy na szkle akrylowym drukowane są w procesie profesjonalnego nadruku bezpośredniego. Dzięki krystalicznie polerowanym krawędziom zdjęcie zyskuje optyczny efekt 3D. To sprawia, że akrylowy obraz ścienny staje się wyjątkowo plastyczny. Dodatkowo, możesz zamówić płytę akrylową premium ze swoim zdjęciem, ta luksusowa wersja nadaje się szczególnie dla dekoracyjnych tryptyków. Składa się ona z czarnej płyty akrylowej o grubości 5 mm warstwy wierzchniej.

Zadrukuj szkło akrylowe własnymi zdjęciami

Wystarczy 1 kliknięcie profesjonalnej korekcji w PhotoFancy, a wydobędziesz to, co najlepsze z Twojego zdjęcia. W ten sposób możesz łatwo i bezpłatnie optymalizować swoje zdjęcia lub usuwać efekt czerwonych oczy. Dzięki kreatywnym efektom fotograficznym i ramkom możliwe są kolejne opcje upiększania zdjęć i tworzenia najprawdziwszych dzieł sztuki. Zleć wydrukowanie Twojego obrazu online. Wskazówka: Upiększ Twój foto-plakat na płycie z pleksi za pomocą źródła światła. Oświetl płytę od tyłu na przykład lampą LED. Z uwagi na to, że nadruk akrylowy przepuszcza światło, efekt będzie tym bardziej zadziwiający. Zazdrosne spojrzenia przyjaciół i znajomych gwarantowane! ☺