Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Indywidualne etui z nadrukiem na Huawei P30 Pro

Potrzebujesz etui, które nie tylko chroni Twój smartfon, lecz jest również niezwykle stylowym dodatkiem? U nas możesz w bardzo prosty sposób zaprojektować etui na Huawei P30 Pro, które będzie idealnie do Ciebie dopasowane.

  • Projektuj indywidualne etui na Huawei P20 Pro
  • Optymalna ochrona przed brudem oraz zarysowaniem
  • Z własnym nadrukiem, imieniem lub tekstem
  • Duży wybór kreatywnych szablonów
  • Wspaniała jakość wydruku
  • Edytuj swoje zdjęcia online oraz stwórz swój wymarzony nadruk
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj etui na Huawei P30 Pro oraz stwórz swój personalizowany unikat

Pokrowce na smartfon są w dzisiejszych czasach czymś więcej niż tylko ochroną telefonu. Mają być jednocześnie atrakcyjnym gadżetem, który podkreśla Twoją osobowość. Co sądzisz o tym, aby taką obudowę na Huawei P30 Pro po prostu samemu zaprojektować? W ten sposób otrzymasz ciekawy unikat, który w efektywny oraz modny sposób chroni Twój telefon przed zabrudzeniem, zarysowaniami oraz pęknięciem.

Pokrowiec z własnym zdjęciem na Huawei P30 Pro

Wybierz odpowiednie etui na Huawei oraz zaprojektuj idealny dla Ciebie pokrowiec z Twoim nadrukiem. Możesz upiększyć swoją obudowę własnym zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem. Różne fotoefekty, edycja zdjęć oraz opcja tworzenia kolaży dają możliwość wykreowania czegoś niepowtarzalnego. A gdy będziesz zadowolona/y ze swojej kreacji, możesz automatycznie stworzyć nadruk na Twoje etui.

Indywidualne etui z nadrukiem na Huawei P30 Pro

Aby otrzymać taką obudowę, która odpowiada dokładnie Twoim życzeniom oraz wymaganiom, proponujemy duży wybór najróżniejszych modeli. Posiadamy w naszym asortymencie pokrowiec z klapką, który optymalnie ochroni Twój telefon z wszystkich możliwych stron. Praktyczna obudowa z klapką posiada zapięcie na magnes oraz kieszenie na banknoty. Prawdziwym klasykiem wśród pokrowców jest twarda pokrywa tylna zwana standardowym etui. Obojętnie czy z opcją bumper lub z nadrukiem na krawędziach – wszystko zależy od Ciebie, jak zaprojektujesz swój futerał na Huawei P30 Pro. Uniwersalnym gadżetem natomiast jest skarpeta na smartfon. Ona również całościowo ochrania telefon oraz jest udekorowana ozdobnym ściegiem. Wszystkie obudowy charakteryzują się jedną wspólną cechą: wspaniałą jakością wydruku oraz znakomitym wykonaniem.

Personalizowane etui ochronne dla Ciebie lub Twoich bliskich

Stwórz etui, które będzie idealnie pasować do Ciebie i Twojego charakteru. Taki pokrowiec jest również oryginalnym pomysłem na prezent dla bliskiej Ci osoby. Podczas projektowania etui na smartfon możesz puścić wodze wyobraźni oraz zaskoczyć rodzinę lub przyjaciół personalizowanym drobiazgiem. Spraw bliskim radość oraz pokaż im, jak wiele dla Ciebie znaczą.