Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Termos z nadrukiem – z Twoim zdjęciem, tekstem lub imieniem

Zaprojektuj termos z własnym nadrukiem. Stwórz teraz online indywidualny termos ze zdjęciem, imieniem lub tekstem oraz wykorzystaj nasze magiczne motywy Magicname, by stworzyć termos z imieniem.

 • Wykonany z wyjątkowo trwałej stali szlachetnej
 • Dostępna pojemność: 0,5 l lub 0,75 l
 • Odporny na zarysowania oraz mycie w zmywarce
 • 24-godzinna izolacja ciepła lub zimna
 • Zakrętka służy jako termokubek do picia
Filtr
 1. Butelka termiczna 'Bambus'

  189,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kubek termiczny 'Bambus'

  149,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj online Twój termos ze zdjęciem

Szukasz wysokiej jakości termosu z nadrukiem? Na PhotoFancy.pl jesteś we właściwym miejscu! W naszym sklepie internetowym możesz samodzielnie zaprojektować online oryginalny termos i zlecić jego nadruk. Obojętnie, czy będzie to poranna kawa lub herbata, czy grzane wino –  indywidualny termos stalowy z Twoim zdjęciem dotrzyma obietnicy i zachowa ciepło. Nawet do 24 godzin Twoje ulubione zimne lub ciepłe napoje będą izolowane od zewnętrznych wahań temperatury. Zarówno zimą, jak i latem. Teraz możesz pić pyszną mrożoną herbatę lub drinki nad jeziorem, bez konieczności zabierania ze sobą lodówki turystycznej. Dzięki praktycznemu foto-termosowi możesz cieszyć się napojami o odpowiedniej temperaturze nawet po wielu godzinach. Zaprojektuj online Twój indywidualny termos z własnym imieniem, od którego zrobi się cieplej na sercu Tobie lub bliskiej Ci osobie. Wskazówka: Zaprojektuj teraz online stylowe butelki termiczne ze stali nierdzewej praktyczne kubki termiczne z własnym nadrukiem!

Stwórz swój własny termos z imieniem lub napisem

Termosy z imieniem to aktualny hit wśród klientów PhotoFancy. Podaruj go jako prezent dla ucznia lub przedszkolaka, a obdarowana osoba na pewno poczuje się wyjątkowo! Dzięki dostępnym na naszej stronie magicznym motywom z imieniem MagicName, teraz w szczególny sposób możesz ozdobić swój termos z imieniem. Po prostu wpisz wybrane imię w konfiguratorze online, a – jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki – zostanie ono zintegrowane z motywem. Zdumiewająca technika fotograficzna! W ten sposób na pewno nie pomylisz już swojego pojemnika na napój. W PhotoFancy możesz także ozdobić Twoje zdjęcia przy pomocy kreatywnych efektów fotograficznych, ram do obrazów lub kolaży. Tworzenie foto-produktów z własnym nadrukiem jeszcze nigdy nie było tak proste!

Indywidualny termos z nadrukiem

Termos z własnym zdjęciem to prawdziwy pomocnik dnia codziennego. Zabierz w nim rozgrzewające kakao na zimowy spacer z rodziną lub zimny napój na plażę. Termosy z nadrukiem dostępne są w dwóch wielkościach: o pojemności 0,5 l i 0,75 l. Praktyczna zakrętka może służyć także jako kubek termiczny do picia. A dzięki precyzyjnemu zamknięciu nie musisz martwić się o to, czy kawa nie wyleje się przez przypadek do Twojej torebki. Nasze termosy wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej, która jest wytrzymała i odporna na zarysowania. Specjalna technika druku sprawia, że Twój nadruk będzie miał żywe kolory i będzie bardzo trwały. Stwórz termos z własnym zdjęciem od PhotoFancy i podaruj go najbliższym – foto-prezent, od którego robi się cieplej na sercu!