Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui ze zdjęciem na iPhone XS Max

Chcesz sam stworzyć własne etui na iPhone XS Max oraz puścić wodze wyobraźni? Wykreuj pokrowiec z nadrukiem oraz dodaj mu indywidualnego wdzięku.

  • Personalizowane etui na iPhone XS Max
  • Optymalna ochrona przed zarysowaniem oraz pęknięciem
  • Projektuj etui z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Niezwykle trwały nadruk
  • Wspaniałej jakości wydruk
  • Wycięcia oraz otwory na złącza i aparat
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj indywidualne etui ze zdjęciem na iPhone XS Max oraz otrzymaj personalizowany pokrowiec

Chcesz ochronić swój iPhone a zarazem dodać mu własnego, indywidualnego stylu? W takim razie powinieneś zaprojektować własne etui ze zdjęciem na iPhone XS Max. Stwórz własną obudowę z nadrukiem oraz pokaż wszystkim, jaki kreatywny jesteś!

Obudowa z własnym nadrukiem lub zdjęciem – Stwórz ją dla siebie lub bliskiej osoby

Podczas projektowania etui na smartfon masz okazję by puścić wodzę wyobraźni oraz stworzyć unikat, który optymalnie ochroni Twój telefon przed ewentualnymi szkodami. Wybierz pomiędzy etui na iPhone, obudową z klapką lub tradycyjną jak i uniwersalną skarpetą oraz rozpocznij projektowanie etui na iPhone XS Max. Po zamówieniu pokrowca z klapką otrzymasz solidną obudowę wykonaną z eko-skóry, która optymalnie ochroni Twój smartfon.  We wnętrzu obudowy znajdziesz miejsce na dowód osobisty, prawo jazdy lub banknoty. Możesz się również zdecydować na opcję klasycznego etui ze zdjęciem wzbogaconą o opcję bumper. Chroni ona dodatkowo krawędzie Twojego telefonu dzięki gumowej otoczce obudowy. Dzięki wzmocnionej metalem tylnej części pokrowca w połączeniu z gumowymi krawędziami będzie Twój telefon optymalnie ochroniony przed uderzeniami oraz pęknięciem!

Stwórz pokrowiec ze zdjęciem na iPhone XS Max oraz podaruj ją jako kreatywny i oryginalny prezent

Oczywiście jest takie etui również świetnym pomysłem na prezent. Wybierz najładniejsze zdjęcie dla Twojego etui na iPhone XS Max oraz nanieś je na obudowę, która Tobie najbardziej przypadła do gustu. Takich kreatywnych oraz nietypowych prezentów nie znajdziesz w żadnym sklepie. Zaskocz najbliższch oraz zaprojektuj prezent na każdą okazję!

Etui ochronne z nadrukiem lub imieniem

Podczas projektowania pokrowca z nadrukiem na iPhone XS Max czerpiesz z samych korzyści. Wszystkie farby drukarskie stosowane w naszym procesie nadruku są najwyższej jakości. Będąc na obudowie stają się niezwykle trwałe oraz odporne na zarysowania. Przed nadrukiem możesz edytować swoje zdjęcia online, gdzie również możesz zrobić grafikę swojego imienia.  Projektujac etui na iPhone XS nie stawiamy Twojej wyobraźni żadnych granic! Nie zwlekaj oraz stwórz swój unikat w najżywszych kolorach!