Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zdjęcie na blaszanej tabliczce – samodzielnie zaprojektuj metalowy plakat

Twoje zdjęcie na prawdziwej blaszanej tabliczce – plakat retro jak z dawnych czasów.Tabliczki metalowe z obrazami, zdjęciami i napisami przywodzą na myśl stare dobre szyldy z reklamami. I Ty stwórz taką tabliczkę w stylu vintage.

  • Tabliczka blaszana z zaokrąglonymi narożnikami i falcowanymi krawędziami
  • 6-kolorowy bezpośredni nadruk płytowy 720 x 1440 dpi
  • 4 otwory do zamocowania
  • Odporny na zarysowania i działania światła
  • Jedwabista powierzchnia
  • Materiał: 0,45 mmblacha stalowa bez wypukłości. Krawędzie falcowane, narożniki zaokrąglone
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Wydrukuj zdjęcie na blaszanej tabliczce

Jeśli Twoje zdjęcia są wyjątkowe,powinieneś je także wyjątkowo zaprezentować. Z pewnością osiągniesz taki efekt dzięki metalowym plakatom od PhotoFancy. Zaprojektuj online swój blaszany szyld z własnym zdjęciem. Czy to w przytulnym salonie czy wstarej piwnicy do organizowania imprez – blaszany plakat to prawdziwy hit, jakiego nie powinno zabraknąć na Twojej ścianie. Ozdobiony pięknymi zdjęciami z przeszłości retro plakat podkreśli szczególne znaczenie wspomnień. To prawdziwy metalowy szyld z nutką nostalgii!

Samodzielnie zaprojektuj nostalgiczny metalowy szyld

Teraz możesz dziecinnie łatwo samodzielnie zaprojektować i zamówić Twój blaszany szyld. W tym celu wgraj po prostu wybrane zdjęcie na PhotoFancy. Wypróbuj kreatywne fotograficzne i nostalgiczne efekty i wykonaj swoje własne dzieło sztuki. Możesz także stworzyć stare ogłoszenie reklamowe z Twoim własnym hasłem. Plakaty na blachachto nostalgicznie wspomnienie dla wszystkich oglądających. Zaskocz swoich najbliższych prawdziwym retro hitem na ścianie. Lub podaruj metalowy szyld jako zdjęcie ze wspólnego urlopu lub ślubu Twojego najlepszego przyjaciela. Foto-wspomnienia na wieczność zapisane na metalowych obrazach. Metalowe plakaty z Twoim zdjęciem produkowane są przy użyciu najnowocześniejszej techniki druku w 6-kolorowym druku bezpośrednim. Powleczone na biało blaszane szyldy mają falcowane krawędzie. Cztery otwory w każdym z czterech zaokrąglonych narożników dbają o optymalne zamocowanie. Materiał stanowi stalowa blacha o grubości 0,45 mm bez wypukleń. Znakomity druk fotograficzny optymalnie odzwierciedli kolory skóry i odcienie pasteli. Masz do wyboru wiele formatów dla Twojego blaszanego szyldu.Od formatu kompaktowego 30 cm x 20 cmdo formatu XXL 70 cm x 50 cm.

Metalowy szyld jako praktyczna tablica magnetyczna

Dużą zaletą blaszanego szyldu ze zdjęciem jest jego praktyczna funkcja magnetyczna. Metalowy plakat może służyć jako tablica magnetyczna. Notatki i ulotki można po prostu przymocować do tabliczki za pomocą magnesów. Odporna na zarysowania powierzchnia jest tak mocna, że magnesy można bez problemu przesuwać tam i z powrotem. Już teraz zaprojektuj własną tablicę magnetyczną z ulubionym zdjęciem.