Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui na iPhone 11 ze zdjęciem

Przenieś swój indywidualizm i styl także na własne etui do smartfona. Zaprojektuj pokrowiec z własnym zdjęciem na iPhone 11 oraz otrzymaj unikat, który idealnie do Ciebie pasuje.

  • Zaprojektuj indywidualne etui
  • Optymalna ochrona Twojego telefonu
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Twoje etui, Twój unikat: Duży wybór kreatywnych szablonów
  • Znakomita jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Stwórz niepowtarzalne etui na iPhone 11 z Twoim zdjęciem

Wszyscy to wiedzą, lecz nikt nie chce tego otwarcie przyznać: iPhone nie jest jednym z tańszych smartfonów. Dlatego ważne jest, aby niezawodnie chronić swój telefon przed zarysowaniami i uderzeniami. Ale zwyczajne etui na iPhone nie są dla Ciebie wystarczająco kreatywne? Nie ma problemu, projektując własne etui na iPhone 11, na pewno dostaniesz etui ochronne, które jest zarówno kreatywne jak i niepowtarzalne! Musisz je jedynie samodzielnie zaprojektować online.

Etui z klapką oraz własnym zdjęciem dla iPhone 11

Samo projektowane etui na telefon brzmi dobrze, ale nie chcesz byle jakiego pokrowca, lecz dokładnie taki model, który Tobie odpowiada. To nie problem projektując obudowę na iPhone 11. Tutaj znajdziesz duży wybór różnych etui, które oferują smartfonowi solidną ochronę oraz różnorodność wariantów, w zależności od preferencji. Wielu na przykład woli etui z klapką, które całkowicie chroni telefon, a jednocześnie daje możliwość przechowywania notatek, rachunków lub kart kredytowych. Klasyczna obudowa, zwana także skarpetką na smartfon, jest również bardzo popularna oraz charakteryzuje się pięknym, wielokolorowym nadrukiem. Etui na smartfon można znaleźć w obudowie telefonu komórkowego ze wzmocnionym tyłem i opcją bumper.

Wysokiej jakości obudowa na iPhone 11

Na co musisz zwrócić uwagę przy projektowaniu obudowy iPhone 11 - niewiele, ponieważ jest to łatwe i nie potrzebujesz nawet specjalnego oprogramowania. Prześlij swoje zdjęcie do konfiguratora, edytuj je, a następnie stwórz nadruk na etui. Kreatywne szablony i ciekawe efekty pomagają stworzyć unikalny pokrowiec z własnym zdjęciem. Nawiasem mówiąc: bez względu na to, który model wybierzesz, wszystkie z pokrowców mogą również otrzymać imię lub tekst i odznaczać się wysoką jakością wydruku.

Obudowa ochronna ze zdjęciem jako idealny pomysł na prezent

Jeśli etui ze zdjęciem odpowiada Twoim życzeniom oraz Ci się podoba, to z całą pewnością spodoba się też bliskiej osobie jako personalizowany prezent. Nikt nie liczy na tak unikatowy podarunek co sprawi, że radość będzie tym większa.