Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Twoje etui z własnym nadrukiem, imieniem lub tekstem na iPhone 13 Pro

Personalizuj Twoje etui z własnym zdjęciem na iPhone 13 Pro. Za pomocą kilku kliknięć stworzysz piękny oraz indywidualny unikat. Zaprojektuj na PhotoFancy swoje wymarzone etui z nadrukiem, imieniem lub tekstem, a my naniesiemy Twój projekt na wybrane przez Ciebie etui.

  • Stwórz indywidualne etui
  • Idealna ochrona Twojego telefonu
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Bezpłatna edycja zdjęć
  • Znakomita jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Personalizowane etui z własnym nadrukiem na iPhone 13 Pro

Czy Twoje etui na iPhone'a 13 Pro nie posiada osobistego akcentu? Nie ma problemu! Zainspiruj się na PhotoFancy i przejrzyj nasze różne kreatywne szablony i efekty fotograficzne. Jeśli chcesz zaprojektować etui na telefon, Twoja kreatywność i fantazja nie zna granic. Znasz miłe powiedzenie, które towarzyszy Ci przez całe życie? A może zdjęcie, które zawsze wywołuje uśmiech na Twojej twarzy? Jeśli tak, możesz je jeszcze dodatkowo podrasować oraz użyć jaok projekt na etui dla iPhone’a 13 Pro. Dzięki PhotoFancy możesz za pomocą kilku kliknięć otrzymać swoje indywidualne etui na iPhone.

Twój personalizowany pokrowiec z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem na iPhone 13 Pro

Zawsze miej w zasięgu ręki najlepsze wspomnienia i wyjątkowe chwile z najbliższymi. Jeśli chcesz zaprojektować nadruk na etui dla iPhone 13 Pro ze zdjęciem, imieniem lub tekstem, otrzymasz bardzo osobisty i niepowtarzalny dodatek. Twarda obudowa z tworzywa sztucznego jest niezwykle popularna. Wzmocniony metalem tył zapewnia stabilność, a opcja bumper zapewnia również dodatkową ochronę przed uderzeniami, gdyż gumowa powłoka dodatkowo osłania krawędzie telefonu. Ponadto obudowa imponuje olśniewającą jakością nadruku. Co szczególnie ciekawe: dzięki opcji nadruku na całej powierzchni nadrukujemy również Twój motyw na krawędziach Twojego spersonalizowanego etui do iPhone'a 13 Pro. W ten sposób Twój motyw stanie się jeszcze bardziej intrygujący.

Idealny pokrowiec ochronny: futerał z klapką oraz własnym zdjęciem na iPhone 13 Pro

Fajną alternatywą dla uniwersalnej obudowy na telefon i twardego etui jest pokrowiec z klapką do iPhone'a 13 Pro ze zdjęciem. Etui nie tylko pięknie wygląda, ale także zapewnia optymalną ochronę telefonu. Ponieważ otula smartfon jak notes i zamyka go za pomocą magnetycznego zapięcia, wyświetlacz jest dodatkowo chroniony. Na szczególną uwagę zasługują wewnętrzne kieszenie na karty, dowód osobisty i banknoty, dzięki którym najważniejsze rzeczy masz zawsze przy sobie.

Indywidualne etui z własnym zdjęciem na iPhone 13 Pro

Chcesz wyróżnić się z tłumu i pokazać swoją wyjątkowość za pomocą ulubionego towarzysza? My Ci to umożliwimy! Dzięki PhotoFancy możesz szybko i łatwo zaprojektować własne etui na iPhone 13 Pro. Projektowanie pokrowca odbywa się bezpośrednio online w Twojej przeglądarce. Wybierz projekt lub kliknij „Projekt bez szablonu”. Zostaniesz teraz przekierowany do konfiguratora online. Tutaj możesz przesłać swoje zdjęcie, wpisać imię lub tekst i od razu wypróbować kilka efektów fotograficznych. Twoja kreatywność nie zna granic. Możesz zobaczyć obudowę jako produkt końcowy w dowolnym momencie w podglądzie produktu. Następnie nadrukujemy Twój projekt na etui ochronne dla iPhone 13 Pro – oczywiście dokładnie według Twoich życzeń. Z reguły etui na telefon jest gotowe do wysyłki w ciągu 24 godzin, zatem otrzymasz swój unikat już po krótkim czasie.