Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj mini-kufel z własnym nadrukiem

Kieliszek do wódki z uchem oraz własnym imieniem: Na PhotoFancy możesz zaprojektować oryginalne kieliszki do wódki w postaci minikufla - zaprojektuj teraz online indywidualne kieliszki do wódki w kształcie kufla z Twoim nadrukiem.

 • Indywidualny kieliszek do wódki w postaci kufla
 • Elegancki kufel do piwa (pojemność 20 ml)
 • Zaprojektuj kieliszek z własnym zdjęciem, tekstem lub imieniem
 • Picie wódki w atmosferze „Oktoberfestu” (wysokiej jakości fajans)
 • Wspaniała jakość druku zdjęciowego
 • Bardzo łatwy w czyszczeniu – nadaje się do zmywarek
Filtr
 1. Mini kufel do piwa

  39,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kieliszek do wódki

  45,69 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Kieliszek do wódki z uchem w postaci minikufla

Najśmieszniejszy gadżet imprezowy od czasu wynalezienia parasolek do drinków: zaprojektuj spersonalizowany kieliszek do wódki w postaci kufla z własnym zdjęciem. Na PhotoFancy możesz zamówić rustykalne kieliszki do wódki ze zdjęciem, dzięki którym będziesz miał wiele okazji, aby rozkręcić niejedną imprezę. Z okazji kolejnych okrągłych urodzin możesz zaprojektować dla wszystkich gości taki sam kieliszek do wódki z motywem i pasującą podstawką. Kufel w wersji „mini” możesz także zaprojektować jako świetny prezent dla faceta. W takiej sytuacji wspaniale sprawdzi się kieliszek fajansowy z własnym zdjęciem. Twoi przyjaciele, rodzina albo klienci z pewnością się z niego ucieszą. Kieliszki do wódki ożywią życie towarzyskie niejednego klubu sportowego. Zleć wykonanie nadruku logo drużyny na kieliszku w postaci kufla i świętuj z odpowiednią oprawą każdy rozgrywany u siebie mecz. Nieważne, w jaki sposób zaprojektujesz szkło do wódki: Twój kieliszek z własnym nadrukiem w postaci minikufla zawsze będzie przyciągał spojrzenia!

Indywidualne mini-kufle z własnym nadrukiem

Kieliszek w postaci minikufla można porównać do małego kubka, z tą różnicą, że kształty kufla są okrąglejsze, co czyni z nich idealne gadżety imprezowe. Kieliszek wygląda jak zwyczajny kufel z fajansu, o szerokiej podstawie, z zaokrągloną krawędzią, jest tylko dużo mniejszy. Wysokość kieliszka ze zdjęciem wynosi 5 cm, a jego średnica prawie 4 cm. Twój motyw możemy wydrukować na zewnętrznej powierzchni kieliszka, wykorzystując do tego metody druku wysokiej jakości. W przypadku kieliszków z motywem stosujemy technologię termicznego druku transferowego, która pozwala nam osiągnąć wspaniałą jakość zdjęć i żywe kolory. Kieliszki do wódki z własnym zdjęciem stanowią wprawdzie ładną dekorację, ale minikufle projektujesz przecież po to, aby ich używać. Nadruk na miniaturowym kuflu do piwa wykonujemy w taki sposób, aby się nie zniszczył i przetrwał mycie w zmywarce. Dzięki temu Ty i Twoi przyjaciele będziecie na każdej imprezie mogli się cieszyć swoimi kieliszkami do wódki ze zdjęciem.

Samodzielne projektowanie kieliszka do wódki z imieniem lub zdjęciem

Spersonalizowane kieliszki na shoty możesz zaprojektować samodzielnie, korzystając z własnych zdjęć albo motywów MagicName. Załaduj po prostu własne zdjęcie, poddaj je obróbce albo stwórz motyw imienny. Na kieliszku możemy wydrukować zdjęcie i imię. Minikufel z imieniem i zdjęciem możesz otrzymać w postaci kieliszka, wystarczy, że umieścisz na nim tekst. Przy projektowaniu spersonalizowanych kieliszków możesz korzystać z wielu różnych możliwości. Możesz np. zaprojektować kolaż składający się z kilku zdjęć albo wybrać ramkę na motyw. Możesz także wykorzystać kreatywne efekty fotograficzne, dzięki którym zaprojektujesz spersonalizowany kieliszek na wódkę w postaci kufla ze zdjęciem. Wypróbuj wszystkie możliwości i baw się projektowaniem tak długo, jak lubisz. Nadruk Twojego zdjęcia na kieliszku wykonamy dopiero wtedy, gdy będziesz w pełni zadowolony z zaprojektowanego przez siebie motywu.