Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Projektuj etui z nadrukiem na iPad 2017

Chroń swojego iPada (5 generacja/2017) za pomocą wysokojakościowego etui na iPad 5 oraz zaprojektuj własną obudowę ze zdjęciami Twojego wyboru.

  • Zaprojektuj indywidualne etui na iPad
  • Z praktyczną funkcją ustawienia urządzenia w pionie
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem
  • Powierzchnia odporna na zarysowania oraz wycieranie
  • Wspaniałej jakości nadruk tkaniny
  • Dopasowany do Twojego iPad® (5 generacji/2017)
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Projektowanie etui ze zdjęciem na iPad 2017

Zaprojektuj swoją nową obudowę na iPad 2017 oraz stwórz wyjątkowe etui, którego nie posiada nikt inny. Możesz swoje obudowy zaprojektować z własnym zdjęciem, nadrukiem, imieniem lub wybranym przez Ciebie tekstem. Masz możliwość tworzenia pokrowca z własną grafiką oraz puścić wodze własnej wyobraźni. Z taką oryginalną obudową na iPad będzie się każdy wyróżniał, gdyż każde etui będzie zupełnie inne i jedyne w swoim rodzaju. Wbuduj w wygląd swojego pokrowca ulubione zdjęcia, podpisz je oraz przekonaj się, jak dobrej jakości jest wykonane Twoje etui, które wraz z wycięciami na konieczne złącza, kable i aparat jest idealnie dopasowane kształtem oraz rozmiarem do Twojego etui na iPad 2017. 

Stwórz własną obudowę z nadrukiem na iPad 2017

Szukasz ochrony dla Twojego iPad 2017, która zapewni optymalne bezpieczeństwo oraz wysokiej jakości wykonanie? Takie indywidualne zabezpieczenie znajdziesz na naszej stronie, tam zaprojektujesz swoje etui ze zdjęciem lub nadrukiem wykonane w najwyższej jakości. Wydruk na tekstyliach wykonany jest z największą dokładnością, by zachować realistyczny wygląd oraz znakomitą jakość załadowanego zdjęcia. Ponadto jest on niewrażliwy na otarcia i zarysowania co sprawia, że owy nadruk jest niezwykle odporny oraz trwały. Pokrowiec na iPad 2017 możesz w bardzo łatwy sposób zaprojektować oraz dopasować do swoich potrzeb online poprzez nasz konfigurator. W ten sposób stworzysz także niepowtarzalny prezent w postaci etui ze zdjęciem na iPad 5 generacji. Spraw przyjemność przyjaciołom lub bliskim oraz podaruj im osobisty futerał ze zdjęciem dla iPada 5 generacji.

Personalizowany pokrowiec ze zdjęciem na iPad 5 generacji

Chroń swój iPad (5 generacja) teraz za pomocą indywidualnego etui z klapką oraz odkryj praktyczną funkcję ustawienia w pionie dla komfortowego i wygodnego oglądania prezentacji, pokazów slajdów lub filmów. W ten sposób masz możliwość postawienia swojego iPada (5 generacja) w pionie gdziekolwiek chcesz, oglądając przy tym ciekawy film lub klip. Zaprojektuj w dziecinnie prosty sposób swoją obudowę z nadrukiem dla iPada 2017 oraz nadaj jej swoistego charakteru oraz wyglądu, który jest niepowtarzalny. 

Fotoobudowa lub etui na tablet ze zdjęciem dla iPad 2017

Tworzenie własnego etui na iPad 5 jest bardzo proste. Dokonujesz personalizacji swojego pokrowca z nadrukiem na iPad 5 (2017) w kilku szybkich, nieskomplikowanych krokach. Użyjąc Twojego zdjęcia jako grafikę dla Twojego futerału na tabelt, stworzysz coś wyjątkowego, czego nie posiada nikt inny. Stwórz nadruk na Twoje fotoetui dla iPada 5 (2017) i zachwyć znajomych swoją oryginalnością. Obudowa została wyposażona w miękki materiał, który ochroni ekran iPada 5 przed zarysowaniem lub pęknięciem. Zaprojektuj teraz etui na iPad oraz obudowy na tablet online!