Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Skarbonka z własnym nadrukiem to doskonały pomysł na fotoprezent dla chłopaka lub dziewczyny

Zadrukuj swoją własną foto skarbonkę zdjęciem lub imieniem i stwórz wyjątkowy fotoprezent na dowolną okazję. Skarbonkę możesz zaprojektować online. Podaruj ją bliskiej osobie na 18 urodziny lub na Święta .

 • Kamionka wysokiej jakości
 • Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń
 • Znakomicie błyszczący nadruk
 • Pojemność 200 ml
 • Ekstremalna trwałość motywu poprzez druk termotransferowy
 • NOWOŚĆ: Motyw w formacie panoramicznym
Filtr
 1. Skarbonka

  61,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Skarbonka 'Puszka coli'

  70,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Skarbonka z własnym nadrukiem to idealny fotoprezent dla dziecka

Dzięki skarbonce ze zdjęciem, pieniądze zawsze znajdą swoje właściwe miejsce. Skarbonka to idealne miejsce na chomikowanie i przechowywanie Twoich oszczędności. Dzięki zaprojektowanej z czułością fotoskarbonce, dzieci uczą się bezpiecznego podejścia do pieniędzy; odkrywają, jak ważne jest oszczędzanie pieniędzy. Po prostu samodzielnie zaprojektuj swój fotoprezent on-line! Skarbonkę z imieniem swojego chłopca lub dziewczynki stwórz na PhotoFancy i opatrz napisem. Twój fotoprezent jest gotowy! Pierwszy własny i spersonalizowany strażnik pieniędzy. Możesz wybrać skarbonkę klasyczną lub z nowym designem w stylu puszki Coli. Oszczędność może stać się jeszcze fajniejsza!

Indywidualny fotoprezent w postaci skarbonki z imieniem i zdjęciem

Skarbonka z własnym zdjęciem zyska uznanie dzięki wysokiej jakości wykonaniu oraz swojemu błyszczącemu nadrukowi. Dzięki termotransferowemu nadrukowi twój motyw charakteryzuje się ekstremalną trwałością. Oprócz pojemności 200 ml i możliwości mycia w zmywarce do naczyń, indywidualna świnka skarbonka z imieniem posiada również otwór na spodzie z gumową zatyczką. W ten sposób pieniądze mogą bez problemu trafić z powrotem do rąk swojego właściciela. Monety i banknoty trafiają do skarbonki poprzez otwór w jej górnej części.

Zadrukuj i opatrz napisem skarbonkę. Stwórz osobisty pojemnik na napiwki

Nieważne, czy to śmieszna skarbonka w biurze, czy osobista puszka na pieniądze: dzięki Twojej własnej fotoskarbonce oszczędzanie pieniędzy sprawi więcej frajdy! Chomikowanie funduszy w Twojej skarbonce może być trafną odpowiedzią na pytanie: „Jak oszczędzać?”, a przynajmniej: „Jak oszczędzać sumy, które mogłabym/mógłbym wydać na przyjemności?”. Przejdź teraz do PhotoFancy i zaprojektuj sobie indywidualne fotogadżety według własnych upodobań. Uwolnij swoją kreatywność! Czy to z własnymi ulubionymi zdjęciami z przeszłości, czy z pieszczotliwym imieniem Twojego partnera – spersonalizowane fotogadżety to odpowiedni i wyjątkowy prezent.