Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielne projektowanie i zlecanie nadruku na tylnej pokrywie oraz etui z klapką do iPhone SE

Zlecanie nadruku na spersonalizowane etui na telefon iPhone: na PhotoFancy możesz samodzielnie zaprojektować swoje etui na smartfon iPhone SE. Spersonalizuj swój smartfon iPhone, zlecając nadruk własnego zdjęcia na zabezpieczającą pokrywę tylną lub etui z klapką.

  • Samodzielne projektowanie etui na telefon iPhone SE
  • Dopasowane otwory na aparat oraz przyciski
  • Możesz wybrać etui designerskie lub etui z klapką
  • Wysokiej jakości obróbka materiałowa
  • NOWOŚĆ: opcja „druku naokoło" (zadrukowane krawędzie)
  • Twoje zdjęcia z wspaniałym drukiem z połyskiem
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielne projektowanie etui z własnym zdjęciem na iPhone SE

Wprawdzie smartfon iPhone SE dostępny jest w czterech różnych kolorach, ale prawdziwa personalizacja telefonu możliwa jest wyłącznie przy użyciu własnej kreatywności. Na PhotoFancy możesz samodzielne zaprojektować etui iPhone SE i zlecić na nim nadruk własnego zdjęcia lub motywu imiennego. Etui do Twojego smartfonu iPhone sprawi nie tylko, że Twój telefon będzie spersonalizowany, ale także odpowiednio zabezpieczony. Będąc w podróży, chronisz się przed słońcem nosząc okulary przeciwsłoneczne, czapkę z daszkiem lub kapelusz. Dlaczego miałbyś zostawić swój smartfon iPhone SE w torebce bez odpowiedniego zabezpieczenia? Etui ochronne ze zdjęciem otrzymasz w postaci pokrywy tylnej osłaniającej tylną stronę telefonu lub etui z klapką zabezpieczającą ekran.

Projektowanie pokrowca ochronnego na telefon iPhone SE w postaci pokrywy tylnej lub etui z klapką

Jeśli chcesz samodzielnie zaprojektować etui z klapką do swojego smartfonu iPhone SE, otrzymasz optymalną ochronę. W przeciwieństwie do pokrywy tylnej, etui z klapką posiada klapkę zabezpieczającą ekran. Przednią stronę klapki możesz zaprojektować, ponieważ znajduje się tutaj tkaninowa nakładka. Praktyczna funkcja dodatkowa gwarantująca ochronę to trzy kieszonki na karty do bankomatu i banknoty znajdujące się na tylnej stronie klapki. Twój smartfon iPhone SE jest także odpowiednio zabezpieczony, jeśli zdecydujesz się nadrukować swoje zdjęcie na pokrywę tylną. Pokrywa osłania całkowicie tylną stronę i boczne krawędzie telefonu. Pokrywa nie osłania jedynie ekranu ani aparatu i złączy.

Samodzielne projektowanie spersonalizowanego etui z własnym zdjęciem lub imieniem na telefon iPhone

Etui na smartfon iPhone SE możesz samodzielnie zaprojektować, używając do tego własnego zdjęcia lub motywu MagicName. Jeśli na etui do smartfonu chcesz wydrukować własne zdjęcie, możesz skorzystać z wielu możliwości jego dodatkowej obróbki. Wypróbuj wszystkie opcje, to jest naprawdę bardzo proste! Jeśli natomiast chcesz zaprojektować motyw MagicName, aby zlecić jego nadruk na etui ze zdjęciem, postępuj w następujący sposób: wpisz swoje imię lub krótki tekst, a my w czarodziejski sposób umieścimy Twój projekt w motywie, który możesz samodzielnie wybrać. Napis składa się z elementów graficznych, np. śladów na piasku, świec lub chmur.

Zlecanie nadruku zdjęcia na etui ochronne do smartfonu

Twój samodzielnie zaprojektowany motyw wydrukujemy bardzo starannie na etui do Twojego telefonu iPhone SE. Każdy rodzaj pokrowca zadrukowujemy stosując inną metodę nadruku, aby w przypadku danego rodzaju materiału osiągnąć najlepszy z możliwych efektów. Aby nadruk na Twoim etui do smartfonu iPhone SE był odporny na ścieranie, pokrowiec zadrukowujemy metodą bezpośrednią. W przypadku pokryw tylnych zdjęcia drukujemy metodą druku fotograficznego, która pozwala uzyskać nadruk o podobnej, bardzo wysokiej jakościm jak na płycie aluminiowej Dibond. Na etui z klapką nadruk wykonujemy w sposób podobny jak nadruk na koszulkach ze zdjęciem – w oparciu o tkaninowy druk tekstylny, który polega na farbowaniu włókien, a nie naklejaniu folii. W obu przypadkach możesz więc samodzielnie zaprojektować pokrowiec ze zdjęciem, który przez długi czas będzie się pięknie prezentować.