Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui ze zdjęciem na iPhone XR

Puść wodze fantazji oraz zaprojektuj swoje etui ze zdjęciem na iPhone XR oraz podaruj je w prezencie najbliższym!

  • Projektuj etui na iPhone XR
  • Ochrona krawędzi Twojego smartfona
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem
  • Trwały nadruk, odporny na zarysowania
  • Wspaniały wydruk w najlepszej jakości
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Stwórz etui ze zdjęciem na iPhone XR

Chcesz zaprojektować własne etui z nadrukiem oraz spersonalizować oryginalną obudowę na iPhone XR? W takim razie dobrze trafiłeś! U nas możesz w bardzo prosty sposób zaprojektować etui z własnym nadrukiem naiPhone XR. Wykreuj swój unikat – według własnych życzeń i oczekiwań, lub zaprojektuj piękny prezent dla bliskiej Ci osoby. Twojej wzobraźni nie stawiamy żadnych granic. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego zdjęcia, możesz także użyć naszych szablonów do udekorowania swojej obudowy. Z naszym konfiguratorem projektowanie staje się dziecinnie proste. Stwórz prezent, który możesz podarować na niemalże każdą okazję!

Fotoetui z własnym zdjęciem – obudowa na iPhone XR z Twoim nadrukiem

Stwórz nadruk swojego ulubionego zdjęcia oraz przenieś je na etui na iPhone. W ten sposób zrobisz najbliższym ogromną niespodziankę. Projektując oraz decydując się na indywidualny pokrowiec na iPhone XR, możesz wybrać opcję z funkcją bumper, z nadrukiem na krawędziach obudowy lub jako pokrowiec z klapką. Przy takim wyborze nie masz żadnych ograniczeń. Możesz swoje personalizowane etui zaprojektować dla siebie, podarować bliskiej osobie w prezencie lub zamówić od razu 5 sztuk dla znajomych. Z całą pewnością uszczęśliwisz najbliższych zaskakując ich podarunkiem w postaci etui z własnym zdjęciem na iPhone XR.

Stylowy pokrowiec: Bądź kreatywny oraz zaprojektuj swój futerał z nadrukiem

Odkryj nasz bogaty asortyment produktów oraz spersonalizuj własne etui online. W mgnieniu oka Twoja obudowa będzie gotowa do produkcji, później wysyłki, a nastepnie będziesz ją trzymał w swoich rękach, bedąc dumnym posiadaczem nowego pokrowca. Z takim stylowym gadżetem jak etui na iPhone XR optymalnie chronisz swój telefon przed ewentualnymi szkodami.

Futerał ochronny we własnym, indywidualnym stylu

Zaprojektuj niepowtarzalne etui ochronne dla Twojego iPhone XR z własnym zdjęciem oraz stwórz wyjątkową obudowę, którą posiadasz tylko Ty! Nieważne, czy z własnym imieniem lub wybranym szablonem – nie stawiamy Twojej wyobraźni żadnych granic! Projektowanie etui z nadrukiem na iPhone XR – możesz to zrobić właśnie u nas nie zaniedbując przy tym odpowiedniej ochrony telefonu. Obudowa z opcją bumper zapewnia osłonę krawędzi, natomiast pokrowiec z klapką chroni telefon z przodu jak i z tyłu. Życzymy miłej zabawy w tworzeniu własnych unikatów jakimi są etui na smartfon!