Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Miska na karmę z imieniem

Twój czworonożny przyjaciel zasługuje na wszystko co najlepsze oraz chcesz, aby jego miska na karmę była czymś wyjątkowym? W takim razie zaprojektuj indywidualną miskę dla Twojego pupila online!

  • Miska na karmę ze zdjęciem lub imieniem
  • Odpowiedni dla małych oraz dużych czworonogów
  • Znakomita jakość wydruku
  • Ciekawe szablony dla psów oraz kotów
  • Wysokiej jakości miska ceramiczna dostępna w dwóch rozmiarach
Filtr
  1. Pojemnik do przechowywania

    107,99 zł
    Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Miska na karmę ze zdjęciem: Personalizowana miska dla psów i kotów

Miłość do naszych czworonożnych przyjaciół nie zna granic. „Przez żoładek do serca“ jest w tym przypadku bardzo trafnym stwierdzeniem. Zatem jak podoba Ci się pomysł, by te dwie cechy z sobą połączyć? Okaż swojemu pupilkowi przywiązanie poprzez podarowanie personalizowanej miski na karmę. Podczas projektowania miski na karmę masz możliwość indywidualizacji takiego naczynia zdjęciem lub imieniem. Miska na karmę ze zdjęciem będzie jedyna w swoim rodzaju i nawet jeśli tego nie może całkowicie okazać – taka miska z imieniem ucieszy Twojego ukochanego pupilka.

Miska dla psa z imieniem lub własnym nadrukiem

Najlepszy przyjaciel człowieka zasłużył także na wyjątkową miskę dla psa ze zdjęciem. Podczas projektowania miski na karmę masz wolny wybór, jakiego szablonu, zdjęcia czy imienia użyjesz do nadruku. Miska z imieniem dla psa jest również niezwykle przydatna i praktyczna, jeśli posiadasz więcej niż jedno zwierzę. Co prawda nie potrafią przeczytać własnego imienia, lecz pomoże to również Tobie w odróżnieniu dwóch identycznych misek a ponadto pokazują one, jak bardzo Ci na Twoim czworonożnym przyjacielu zależy. Personalizowana miska dla psa wygląda także oryginalnie, jest wyjątkową miską oraz drugiej takiej nie znajdziesz w żadnym sklepie zoologicznym.

Miska dla kota z imieniem lub własnym nadrukiem

Nie zapominajmy oczywiście o naszych małych tygryskach domowych, które również potrzebują swoją miskę na karmę. Zaprojektowanie takiej miski dla kota z imieniem jest równie proste jak tworzenie takowej dla swojego pieska. Twoja miska dla kota powstaje w mgnieniu oka. Takie naczynie zostało wykonane z wysokojakościowych tworzyw oraz przekonuje swoim wyglądem oraz znakomitą jakością wydruku. Puść wodze swojej wyobraźni oraz zaprojektuj piękny unikat w postaci miski na karmę dla kota z imieniem.

Zaprojektuj indywidualną miskę dla psa lub dla kota

Obojętnie, jakie zwierzątko masz – Czy decydujesz się na projektowanie miski dla kota lub na personalizację miski dla psa – wizualnie są takie miski niezwykle ujmujące. Przy tym możesz również pomyśleć o prezencie dla przyjaciół oraz stworzyć dla nich (a bardziej dla ich pupili) cudowny podarunek w postaci miski do karmy. Twoi bliscy z pewnością niezmiernie się ucieszą gdy zobaczą, że myślisz także o ich czworonogach. Podaruj w prezencie personalizowaną miskę dla kota ze zdjęciem lub indywidualną miskę dla psa z imieniem. Taki unikat na pewno spodoba się każdemu!