Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielnie zaprojektuj i zadrukuj on-line etui na papierosy własnym zdjęciem

Twoja papierośnica: Samodzielnie zaprojektuj i zadrukuj własnym zdjęciem on-line indywidualne etui na papierosy. Samodzielnie wykonaj i zadrukuj spersonalizowaną papierośnicę jako fotoprezent dla palaczy.

  • Etui na papierosy lub papierośnica zadrukowane Twoim zdjęciem
  • Stabilna powierzchnia
  • Papierośnica zmieści 21 papierosów
  • Chromowane wykonanie z metalu (Etui)
  • Wieczny i stylowy wzór
  • Papierośnica z tworzywa sztucznego w kolorze srebrny metalic
  • Etui: Uchwyty klamrowe na 12 papierosów
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielnie zaprojektowane papierośnice ze zdjęciem

Wiele palaczy przeżyło już tą sytuację. Zakupiona paczka papierosów ląduje w marynarce lub kieszeni od spodni i po jakimś czasie paczka zostaje zgnieciona lub rozerwana. W najgorszym wypadku ulubione fajki są złamane lub istnieją już tylko w dwóch częściach. Papierosów nie da się już zapalić! Ale w www.PhotoFancy.pl wszyscy palacze znajdą idealne rozwiązanie – etui na papierosy z chromowanego metalu z uchwytem klamrowym na 12 papierosów. W naszym sklepie możesz zaprojektować sobie swoje pudełko na papierosy według własnych upodobań. Po prostu zaprojektuj on-line własne papierośnice i zadrukuj własnym zdjęciem. Twoja papierośnica stanie się niepowtarzalnym unikatem!

Indywidualnie zadrukuj pudełko do papierosów jako foto-papierośnicę

Twoje etui na papierosy ze zdjęciem – designerskie fotogadżety jako stylowy towarzysz z własnym zdjęciem. Z Twoim etui na papierosy masz zawsze swoje fajki przy sobie, gotowe do odpalenia! Nigdy więcej nie zdarzy się po drodze sytuacja, gdy nagle stwierdzasz, że Twoje papierosy nie są spakowane lub ostatni z opakowania właśnie został wypalony. Zaprojektuj zupełnie indywidualnie swoją osobistą papierośnicę według własnych upodobań. Załaduj ulubione zdjęcia, przetwórz z pomocą naszych efektów fotograficznych i zadrukuj Twoją spersonalizowaną papierośnicę gotowym zdjęciem. Trwały i stylowy wzór sprawi, że Twoja papierośnica stanie się wysokogatunkowym foto-produktem. Chromowane etui na papierosy z metalu z nadrukiem fotograficznym wzbudzi zazdrość u każdego palacza. Twoja osobista papierośnica ze zdjęciem – szlachetny odpowiednik etui na papierosy!

Samodzielnie wykonaj etui na papierosy z motywem

Spraw, by Twoi koledzy-palacze poczuli zazdrość – wystarczy papierośnica z własnym zdjęciem. Po prostu samodzielnie ją zaprojektuj i zadrukuj! Wyjątkowy designerski hit: Twoje zdjęcie lub logo jest przetwarzane pod krystalicznym warstwą tworzywa sztucznego. Ta ekstremalnie odporna ochrona powierzchni sprawi, że Twoje zdjęcie pojawi się jako efekt 3D (efekt soczewki). Intensywność kolorów Twojego motywu zostanie zaakcentowana przez wypukłą powierzchnię; taka technologia nazywa się procesem Doming. Dzięki zawiasowi ze sprężynką Twoja fotopapierośnica automatycznie się otwiera. Ogólnie można powiedzieć: etui na papierosy ze zdjęciem to idealny pomysł na prezent dla palaczy; co więcej, to też idealny pomysł na własnoręczny prezent. Po prostu samodzielnie zaprojektuj ją on-line z własnym zdjęciem. W mgnieniu oka masz samodzielnie wykonany wysokojakościowy prezent ze zdjęciem, na różne okazje! Twoi bliscy z pewnością się ucieszą.