Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Kubek termiczny z nadrukiem lub grawerem

Personalizuj swój kubek termiczny – zaprojektuj teraz indywidualny kubek termiczny z Twoim nadrukiem lub personalizowanym grawerem.

 • Zaprojektuj indywidualny kubek termiczny
 • Znakomita izolacja napojów
 • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem w postaci nadruku lub graweru
 • Dostępny w kolorze srebrnym, białym lub czarnym
 • Wysokiej jakości pokrywka z otworem umożliwiającym picie
 • Duży wybór kreatywnych szablonów
Filtr
 1. Kubek termiczny 'Bambus'

  149,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Butelka termiczna 'Bambus'

  189,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Kubek z karabińczykiem

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Kubek termiczny ze zdjęciem

Ciesz się poranną kawą jeszcze dłużej! Kubek termiczny z własnym zdjęciem na pewno umili dzień Tobie lub Twoim bliskim. W ten sposób pozostanie Twój ulubiony napój w odpowiedniej temperaturze. Podaruj taki nietypowy kubek w postaci prezentu swoim bliskim. Kubek termiczny jest idealnym prezentem dla kierowców. Dzięki niemu kawa utrzymuje na długi czas swoją wysoką temperaturę oraz smakuje tym samym znacznie lepiej. Termokubki wykonano z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że są odporne na zarysowania oraz mycie w zmywarce. Kubki termiczne z nadrukiem posiadamy w dwóch różnych kolorach: w klasycznej bieli oraz stylowym srebrze, dzięki którym Twoje zdjęcie jeszcze bardziej przyciągnie swoją uwagę. Technika druku transferowego zapewnia ekstermalną wytrzymałość Twojego nadruku. Każdy kubek ze zdjęciem zawiera pokrywkę z otworem do picia. Pojemność wynosi ok. 400 ml. Spraw wspaniały prezent kierowcy, który nie może się obejść bez kawy podczas dłuższych podróży lub bliskiej osobie, która nie lubi zimowych poranków w tramwaju. Kubek termiczny z nadrukiem utrzyma odpowiednią temperaturę zarówno zimnych, jak i ciepłych napojów i sprawi, że będą smakować jeszcze lepiej. Wskazówka: Zaprojektuj dla siebie alternatywnie stylowy kubek na wynos lub nie mniej oryginalny termos.

Zaprojektuj personalizowany kubek termiczny

Każdy kubek termiczny z nadrukiem możesz zaprojektować według własnego pomysłu. Niezależnie od tego, czy umieścisz na nim zdjęcie z wakacji, logo ulubionej drużyny, czy śmieszne hasło – taki oryginalny gadżet na pewno przyciągnie wzrok. A może wolałbyś personalizowany kubek termiczny z imieniem? Twoja kreatywność oraz możliwości są niemal nieograniczone! Edytuj swoje zdjęcia bezpłatnie na PhotoFancy.pl. Możesz ozobić je interesującymi efektami i filtrami zdjęciowymi lub stworzyć własny kolaż. Jeśli zdecydujesz się umieścić tekst na Twoim termokubku, mamy dla Ciebie mnóstwo ciekawych czcionek do wyboru. Dzięki nowemu, panoramicznemu formatowi nadruku Twój motyw stanie się jeszcze bardziej widoczny. Natomiast fotorealistyczny podgląd sprawi, że już podczas projektowania bądziesz mógł zobaczyć Twój kubek do kawy na wynos w konfiguratorze. Do dzieła, zaprojektuj Twój kubek termiczny z własnym nadrukiem od PhotoFancy!

Kubek termiczny z grawerem: Zaprojektuj swój kubek termiczny i grawer

Stylowym dodatkiem na co dzień jest bez dwóch zdań kubek izolacyjny z grawerem. Na PhotoFancy możesz nanieść swoje ulubione zdjęcie lub dowolne imię w postaci graweru na personalizowany kubek termiczny. W ten sposób stworzysz piękny unikat. Kubek izolacyjny z grawerem może być Twoim stylowym towarzyszem podczas uprawiania sportu, wycieczek rodzinnych, w drodze do pracy lub uniwersytetu. W naszym konfiguratorze możesz załadować swoje zdjęcie online, wpisać swoje imię lub tekst czy edytować zdjęcia różnymi filtrami. W podglądzie produktu widoczny jest kubek termiczny oraz wszystkie pozostałe zmiany, które zostały przez Ciebie wprowadzone podczas projektowania. W momencie, gdy personalizowany kubek termiczny w stu procentach odpowiada Twoim życzeniom, my naniesiemy dla Ciebie wybrany grawer. Podczas graweru laser wypala z niezwykle wysoką precyzją wybrany przez Ciebie motyw z każdym szczegółem. W ten sposób powstaje kubek termiczny z grawerem, który nie tylko jest eleganckim dodatkiem, lecz także ciekawym pomysłem na prezent. Właśnie tak wyczarujesz sobie lub najbliższym szeroki uśmiech na twarzy!