Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Foto-prezenty na święta Bożego Narodzenia – pomysł na prezenty z Twoim zdjęciem

Znajdź świąteczne pomysły na prezent na święta z Twoim zdjęciem, imieniem i tekstem do samodzielnego zaprojektowania on-line. W PhotoFancy możesz zadrukować Twoim zdjęciem najlepsze foto-pomysły.

 • Ekskluzywne pomysły na foto prezenty bożonarodzeniowe
 • Kreatywne efekty i wzory do Twoich zdjęć
 • Znakomicie zadrukowane produkty z Twoim zdjęciem
 • Kalendarze rozpoczynające się od wybranego miesiąca
 • Filiżanki, etui na komórki, poduszki, kalendarze i T-shirty
Filtr
 1. Kieliszek do wódki

  45,69 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kubek 'Slim'

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Kubek 'Windsor'

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielnie zaprojektuj i zadrukuj własnym zdjęciem i tekstem Twój osobisty foto prezent na święta

Każdego roku w grudniu przychodzi Święty Mikołaj. Radość jest ogromna, w pokoju samodzielnie ścięte drzewko przystrojone złotą lametą. Salon staje się rodzinnym centrum świątecznym, w którym pachnie plackami i cynamonem. Tuż przed nami święto miłości. Najlepiej, gdyby do tego za oknem był też śnieg! I oczywiście prezenty bożonarodzeniowe dla całej rodziny. Oby tylko nie było tej stresującej atmosfery przedświątecznej z szukaniem idealnego pomysłu na prezent nad gwiazdkę rodzinie i znajomym. Co na święta dać swoim bliskim? Jak w tym roku zaskoczę mamę? Czy mogę tacie znowu podarować skarpetki? Czy babcia wypiła już likier z ostatniego razu? ;) Wszystkie te pytania stawia sobie przed świętami chyba każdy z nas. Zebraliśmy dla Ciebie najbardziej ulubione pomysły na prezent pod choinkę. Prezenty spersonalizowane Twoim zdjęciem są w modzie. Zaprojektuj Twój wybrany foto-produkt według własnych upodobań; ze zdjęciami wspólnych przeżyć lub ostatnim urlopem rodzinnym. Przy projektowaniu Twoich foto-prezentów nie masz żadnych ograniczeń. Każdy produkt jest produkowany i zadrukowywany tylko dla Ciebie, bardziej osobiście już się nie da! Po prostu zaprojektuj on-line w PhotoFancy Twój prezent na Boże Narodzenie i zaskocz Twoją rodzinę lub przyjaciół indywidualnymi pomysłami na Wigilię.

Zaprojektuj indywidualne foto prezent na święta

Wybór pomysłów na prezent pod choinkę jest duży. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – czy to zadrukowana foto-filiżanka do śniadania, czy poduszka z motywem do samodzielnego zaprojektowania. Piękny prezent na gwiazdkę to także małe dodatki z Twoim zdjęciem dla Twoich najbliższych. Zaprojektuj sobie na przykład breloczek do kluczy w kształcie serca dla Twojej wielkiej miłości! Zadrukowany Twoim zdjęciem jesteś zawsze przy nim (niej), także jeśli jesteście oddzielnie w podróży. Możesz też podarować prezent świąteczny w postaci dekoracyjnych fotogadżetów dla salonu. Projektowane zegary lub foto-płyty to tylko niektóre hity z naszego asortymentu spersonalizowanych foto-prezentów na święta. Prezenty bożonarodzeniowe ze zdjęciem spodobają się każdemu - i Ty teraz możesz on-line samodzielnie je wykonać i zadrukować!

Prezenty bożonarodzeniowe jako spersonalizowany pomysł na foto-prezent

Podaruj spersonalizowany kalendarz z Twoimi własnymi zdjęciami rodzinie lub przyjaciołom. Teraz nie musisz już kupować kalendarza do samodzielnego wypełnienia zdjęciami, z trudem wyszukiwać zdjęć i je wklejać; teraz można to po prostu zrobić on-line. Wybierz w świątecznym sklepie PhotoFancy Twój wybrany kalendarz, załaduj Twoje najlepsze zdjęcia i dołącz osobistą dedykację. Gotowe! Wydrukujemy Twój świąteczny kalendarz w druku znakomitej jakości w korzystnej cenie. Rezultat jest cudowny. Wszystkie prezenty bożonarodzeniowe przeznaczone są do samodzielnego zaprojektowania i indywidualnego zadrukowania. Obdarowany najczęściej nie może uwierzyć, bo zwykle takie produkty można kupić w sklepie tylko ze standardowymi zdjęciami. Tym większe zdziwienie, gdy rozrywa się papier pakowy przy prezencie – pakowanie prezentów i ich rozpakowywanie też czasem potrafi być sztuką. Wypróbuj nietypowy pomysł na prezent pod choinkę w te święta i zaprojektuj osobiste upominki i świąteczne niespodzianki. Życzymy Ci rodzinnych świąt Bożego Narodzenia ze wspaniałymi prezentami i dużą ilością śniegu! ;)