Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj indywidualny szklany słoik na ciastka lub inne łakocie ze zdjęciem lub imieniem.

Jeżeli chcesz samodzielnie zaprojektować szklany pojemnik na cukierki, tutaj możesz zlecić nadruk Twojego indywidualnego motywu na słoiku.

 • Wysokiej jakości szklany pojemnik na cukierki zadrukowany własnym motywem i tekstem
 • Dostosowany do kontaktu z żywnością: do przechowywania cukierków, muesli, kawy, herbaty, przypraw, ...
 • Twoje zdjęcie na pokrywce, wtopione w krystaliczną, wypukłą warstwę sztucznej żywicy
 • Dostępny w dwóch rozmiarach (średnim/dużym)
 • Świeżość: szczelnie zamykany dzięki srebrnej gwintowej pokrywce chroniącej aromat.
Filtr
 1. Pojemnik na ciastka 'Premium'

  164,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Pojemnik do przechowywania

  107,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Miska do płatków

  93,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielnie zaprojektuj szklany pojemnik na cukierki

Słoik ozdobny na cukierki z własnym zdjęciem jest piękny, praktyczny i nadający się do różnych zastosowań. Umieścisz w nim nie tylko na cukierki, ale także inne słodycze, gumy do żucia, makaron, muesli i wszystkie pozostałe artykuły spożywcze, które powinny być szczelnie zapakowane. Indywidualnie zaprojektowane szklane pojemniki kuchenne znakomicie nadają się także na podarunek. Jeśli szukasz właśnie prezentu, najlepiej od razu podaruj słoik ozdobny wypełniony czekoladowymi jajeczkami na Wielkanoc, ciasteczkami na święta Bożego Narodzenia lub ulubionymi cukierkami na urodziny. A jeśli nie chcesz dawać w prezencie słodyczy, możesz wykorzystać indywidualny szklany pojemnik jako opakowanie Twojego prezentu. Na swoją kreatywność masz do dyspozycji nawet dwa litry pojemności! Możesz samodzielnie zaprojektować szklany pojemnik na cukierki, zlecając jego zadrukowanie własnym zdjęciem lub dodając tekst do jednego z naszych kreatywnych motywów PhotoFancy. To bardzo łatwe! Tutaj możesz bezpośrednio załadować zdjęcie, aby stworzyć swój własny, spersonalizowany szklany słoik. Będzie on całkowicie inny od wszystkich słoików ozdobnych, bo stworzysz go sam. My natomiast zajmiemy się jego zadrukowaniem. Do wyboru masz szklany pojemnik na cukierki z własnym motywem, motywem z naszego zbioru i motywem imiennym. Podczas projektowania możesz podejrzeć każdy etap swojej pracy, aby Twój szklany pojemnik stał się indywidualny i wyglądał dokładnie tak, jak chcesz. Jeśli lubisz łakocie, spodoba Ci się także również samodzielnie zaprojektowany pojemnik na ciastka – dla większego wyboru słodyczy!

Wykonaj szklany pojemnik na cukierki z logo Twojej firmy

Nasze ozdobne słoiki szklane można wykorzystać na wiele sposobów! Ta spersonalizowana „bombonierka” pasuje nie tylko na domową ławę, ale sprawdzi się także świetnie w pracy. Przyciągnie uwagę, gdy umieścisz ją na przykład na ladzie w recepcji. Możesz samodzielnie zaprojektować szklany pojemnik na cukierki, zlecając wydrukowanie na nim logo lub motto własnej firmy – a nazwa Twojej firmy dzięki słodyczom będzie wywoływać pozytywne skojarzenia u Twoich Klientów. Albo wykorzystaj wypełnione słodyczami pojemniki jako prezenty – cukierki i czekoladki zawsze są mile widziane jako prezenty reklamowe. Także skarbonka na napiwki będzie bardziej widoczna, jeżeli obok niej będzie stać samodzielnie zaprojektowana „bombonierka” z łakociami dla klientów.

Zaprojektuj szklany pojemnik na cukierki z imieniem

Foto-prezenty to kreatywny pomysł, ale oprócz drukowania zdjęć istnieje jeszcze wiele innych możliwości. Możesz zlecić także zadrukowanie imieniem swojego szklanego pojemnika na cukierki. To bardzo proste: Wybierasz jeden z naszych motywów, podajesz imię lub inny krótki tekst, a my wyczarowujemy szklany pojemnik na cukierki z imieniem. Imię pojawia się w motywie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Możesz samodzielnie zaprojektować swój szklany pojemnik na cukierki, wypróbowując różne motywy i podglądając rezultat swojej pracy tak długo, dopóki pojemnik nie wygląda dokładnie tak, jak chcesz. Samodzielne projektowanie szklanego pojemnika sprawia naprawdę sporo frajdy! Pojemniki na żywność od PhotoFancy to doskonałe pomysły na prezenty!

Wysokiej jakości bombonierka

Szklany pojemnik na cukierki ze zdjęciem powinien długo wyglądać pięknie, a cukierki powinny być szczelnie zabezpieczone. Jeżeli chcesz samodzielnie zaprojektować u nas szklany pojemnik, bardzo dobrze trafiłeś. Ozdobny słoik wykonany jest z przezroczystego szkła, aby kolorowe cukierki lub inne słodycze zawsze pięknie się prezentowały. Twój pojemnik jest dostępny w dwóch rozmiarach i można go postawić lub położyć. Pokrywka szczelnie zabezpiecza aromat i prezentuje Twoje zdjęcie lub imienny motyw. Zdjęcie pokryte jest przezroczystą warstwą sztucznej żywicy, która jest odporna na światło UV i zarysowania. Tworzy ona także efekt soczewki, który odpowiada za wyjątkową głębię kolorów Twojego szklanego foto-pojemnika i bardzo długo wygląda tak pięknie, jak pierwszego dnia. Szklany pojemnik na cukierki nadaje się do przechowywania żywności i dobrze zabezpiecza wszelkiego rodzaju produkty, na przykład gumy do żucia i inne słodycze. Czy to jako pojemnik na cukierki czy jako opakowanie na prezent, tylko od Ciebie zależy, jak wykorzystasz swój foto-pojemnik.