Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Stwórz kubek z łyżeczką z nadrukiem Twojego zdjęcia lub imienia on-line

Stwórz on-line projekt fotokubka z łyżeczką i zleć nadruk własnego zdjęcia bądź imienia. Indywidualny fotokubek do kawy z barwną ceramiczną łyżeczką w uchwycie.

 • Błyszczący nadruk fotograficzny
 • Nadruk odporny na zadrapania – nadaje się do mycia w zmywarce
 • Wysokogatunkowa filiżanka ceramiczna z ceramiczną łyżeczką w uchwycie
 • Niesamowite efekty fotograficzne na Twoich zdjęciach
 • Szeroki wybór kolorów
 • Opcja nadruku imienia
Filtr
 1. Kubek 'Design'

  89,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kubek 'Windsor'

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Kubek 'Slim'

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 4. Kubek z ciastkiem

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 5. Kubek 'Czarny'

  59,99 zł
  Z podatkiem VAT
 6. Kubek do espresso

  99,99 zł
  Z podatkiem VAT
 7. Kubek 'Złoty'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 8. Kubek 'Srebrny'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 9. Kubek urodzinowy

  75,99 zł
  Z podatkiem VAT
 10. Kubek miłosny

  75,99 zł
  Z podatkiem VAT
 11. Kubek piłkarski

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 12. Kubek z karabińczykiem

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Stwórz własny fotokubek do kawy z łyżeczką – z nadrukiem zdjęcia bądź napisu, także jako kubki na prezent

Zaprezentuj swoim gościom w przerwie kawowej coś wyjątkowego – kubek z łyżeczką z nadrukiem zdjęcia. Prezentowane tutaj fotogadżety mają szczególną zaletę, widoczną już na pierwszy rzut oka: te oryginalne kubki mają wbudowaną łyżeczkę. Dzięki praktycznemu uchwytowi w postaci uszka kubka, ceramiczna łyżeczka jest zawsze pod ręką. Kształtna łyżeczka jest kolorystycznie dopasowana do wnętrza kubka. Możesz wybrać jego kolor podczas projektowania całości. Stwórz piękny i praktyczny fotokubek z nadrukiem własnego zdjęcia. Fotokubki z nadrukiem zdjęcia to też idealny fotoprezent. Ten wyjątkowi prezent sprawi, że zaskoczysz bliską osobę pięknym kubkiem, który będzie wspaniałym towarzyszem na rozpoczęcie każdego dnia. Ciesz się ulubionym napojem wypijanym w unikalnym kubku z nadrukiem wybranego motywu. Wyobraź sobie zdjęcie uśmiechniętego wnuka witające Cię co dzień rano, kiedy sączysz poranną kawę, albo romantyczne zdjęcie z Twojego ślubu, które przypomina ten wspaniały dzień, gdy pijesz ulubioną herbatę.

Oryginalne kubki z nadrukiem Twojego imienia – magiczny kubek z łyżeczką

Masz szansę stworzyć wyjątkowy, indywidualny kubek z łyżeczką. MagicName to magiczne motywy imienne stworzone przez PhotoFancy. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, wybrane imię zostaje wplecione w niezwykły motyw wizualny. Wybór obrazów służących temu zabiegowi jest naprawdę szeroki. Szperanie i wypróbowywanie mile widziane. Wystarczy kliknąć „Wybierz motyw“ w konfiguratorze, wybrać MagicName i zdecydować się na motyw, który podoba się najbardziej. W ten sposób można łatwo i szybko stworzyć fajne kubki i prawdziwe dzieło sztuki z wplecionym w nie wybranym imieniem. Zadrukujemy osobisty kubek z łyżeczką i wyślemy ją pocztą – szybko i wygodnie. Kubek z łyżeczką stworzona w opcji Magic Name zaskoczy także Twoich przyjaciół – wszyscy będą pod wrażeniem. Frajda przy tworzeniu i użytkowaniu – zarówno podczas codziennych posiłków, jak i na specjalne okazje.

Ulubiona filiżanka czy fotokubek do kawy ze zintegrowaną ceramiczną łyżeczką spersonalizowana za sprawą motywu wybranego zdjęcia

W przypadku kubka z łyżeczką chodzi o wysokogatunkową, stylową ceramikę z motywem zdjęciowym. Wysokiej jakości wykonanie, idealna wielkość oraz fakt, że łyżeczka jest zintegrowana z kubkiem w uchwycie sprawia, że całość ma wyjątkowy charakter. Kolor uchwytu, wnętrza filiżanki oraz łyżeczki można wybrać z szerokiej gamy dostępnych odcieni. W ten sposób kolor powłoki kubka może zostać dostosowany do kolorystyki zdjęcia. Łyżeczka jest ceramiczna, podobnie jak fotokubek - gustowne połączenie o pojemności 250ml. Spersonalizowany ceramiczny fotokubek z ceramiczną łyżeczką ma błyszczącą powierzchnię i nadaje się do mycia w zmywarce. Zalecamy jednak mycie ręczne. Wybrane zdjęcie zostaje podczas wykonywania nadruku wtłoczone w lśniącą powłokę i jest wyjątkowo odporne na zadrapania.