Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Sam zaprojektuj łupkowy zegar ze zdjęciem

Sam w prosty sposób zaprojektuj zdjęcie i stwórz indywidualny zegar. Wyjątkowy duży zegar ścienny z doskonałej jakości nadrukiem fotograficznym na prawdziwym kamieniu.

  • Zdjęcie w doskonałej jakości nadruku na płycie z prawdziwych łupków
  • Wskazówki z wysokiej jakości metalu
  • Płyta łupkowa o grubości 6,5 mm z obłamanymi brzegami, wydobywana w mieście Fredburg
  • Wzory do projektowania na powierzchni łupkowej
  • Precyzyjny mechanizm kwarcowy zegara; "Made in Germany" – produkty z Niemiec
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Cenisz gadżety? Zobacz nasz łupkowy zegar ze zdjęciem!

Już od stuleci wydobywa się kamień łupkowy, bez którego nie można się obyć głównie przy budowie budynków. Łupek to klasyczna naturalna skała - żadna płyta nie wygląda tak samo jak poprzednia. Jest to zatem idealny produkt dla indywidualistów. W PhotoFancy zastanawialiśmy się, czy nie wykorzystać tego wyjątkowego kamiennego materiału – co zrobić, by dać ten niezwykły łupek na ścianę? A może dzięki niemu stworzyć ekskluzywne produkty z Niemiec? Na przykład… zegar ze zdjęciem? Jak pomyśleliśmy, tak zrobiliśmy! Zegar ścienny powstaje z masywnego łupka, na którym tworzymy nadruk z wybranym przez Ciebie zdjęciem. Ten zegar przykuje wzrok w każdym domu! To też wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby – na pewno taki zegar ze zdjęciem to oryginalny prezent na urodziny! Naturalną alternatywę do zegara z łupka stanowi teraz zegar drewniany z nadrukiem.

Zegar łupkowy - łatwe projektowanie przez Internet

wyjątkowy zegar łupkowy według własnych upodobań. Po prostu załaduj wybrany przez Ciebie motyw i wybierz kolor wskazówek. Zegar z naturalnego kamienia gotowy! Wzbogać swoje zdjęcia, korzystając z efektów fotograficznych PhotoFancy.pl i stwórz zegar, który będzie istnym stylowym dziełem sztuki. Zegar z wybranym przez Ciebie zdjęciem będzie piękną ozdobą ściany, która przykuje wzrok każdego.

Łupkowy zegar ze zdjęciem w wysokiej jakości wykonania!

Płyta z prawdziwej skały łupkowej z wysokiej jakości nadrukiem. Nowoczesna 6-kolorowa technologia optymalnie oddaje barwy na nierównym materiale o naturalnej fakturze. Materiał bazowy zegara stanowi płyta łupkowa o grubości 6,5 mm z obłamanymi brzegami. Łupek ten wydobywany jest w niemieckiej miejscowości Fredburg. Ten indywidualny zegar został wyposażony w precyzyjny mechanizm kwarcowy "Made in Germany". Zaprojektuj teraz swój własny zegar łupkowy z wybranym przez Ciebie zdjęciem - otrzymasz od nas produkt wysokiej jakości wykonany z naturalnego kamienia. Twój własny designerski zegar niczym z atelier artysty.