Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Szklany kubek z nadrukiem

Zaprojektuj swój indywidualny kubek szklany z nadrukiem, własnym zdjęciem, imieniem lub osobistą wiadomością dla siebie lub przyjaciela. W ten sposób możesz się w pełni delektować swoją poranną kawą i herbatą z własnego, spersonalizowanego kubka.

 • Zaprojektuj swój szklany kubek
 • Klasyczny kształt kubka z uchem
 • Odporny na ciepło, zadrapania i mycie w zmywarce
 • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
 • Wyjątkowo wytrzymały nadruk dzięki metodzie druku termotransferowego
 • Wytrzymałe, satynowane szkło (mleczne)
 • Jedwabiście połyskujący nadruk, wysokojakościowy wydruk zdjęć
Filtr
 1. Kubek szklany

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Szklanka do latte macchiato

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Kufel szklany

  84,99 zł
  Z podatkiem VAT
 4. Szklanka

  94,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Stwórz wyjątkowy, szklany kubek z własnym nadrukiem

Kubek do kawy ze szkła jest elegancką alternatywą dla fotokubków. U nas możesz oprócz niezwykłych kubków ze zdjęciem także zaprojektować indywidualne kubki szklane z własnym nadrukiem, zdjęciem, dowolnym tekstem lub ciekawą i osobistą wiadomością dla bliskiej osoby. Do tego możesz użyć naszych szablonów MagicName lub fotoefektów dla optymalnych rezultatów. Musisz tylko wybrać preferowany szablon lub załadować do edytora wybrane zdjęcie, wpisać swoje imię lub tekst i już niebawem możesz swój ulubiony napój pić ze swojego niepowtarzalnego kubka szklanego z uchem.

Indywidualne kubki do grzańca z nadrukiem

Potrzebujesz na „już“ wyjątkowego pomysłu na prezent adwentowy? Po prostu stwórz nadruk na swój kubek do grzanego wina. Gorąca czekolada smakuje o niebo lepiej z osobistego i spersonalizowanego kubka do grzańca. Jako mały prezent na Mikołajki możesz także podarować kubek szklany do grzanego wina. To nietypowa forma wręczania prezentów i na pewno zagwarantuje wzruszenie osoby obdarowanej. Nawet jarmark świąteczny z przyjaciółmi stanie się ciekawszy z indywidualnymi kubkami ze szkła.

Pomysł na prezent: Personalizowany kubek szklany

Zaprojektowany przez Ciebie kubek ze szkła jest także poza okresem świątecznym wspaniałym pomysłem na prezent z osobistą nutką. Szklanki na herbatę z nadrukiem są nie tylko filiżankami z ładnym zdjęciem. Jeśli stworzysz nadruk na kubek z imieniem lub zdjęciem, możesz w ten sposób przekazać, jak bliska Twojemu sercu jest obdarowana osoba i jednocześnie spędzić z nią niezapomniane chwile! Gdyż z osobistym kubkiem szklanym, każda przerwa na kawę staje się małą podróżą do najpiękniejszych momentów...

Stwórz kubek ze szkła do kawy lub herbaty

Mocny i wyrazisty nadruk podkreśla piękno Twojego zdjęcia a szablony MagicName tworzą z Twojego imienia nietuzinkowy obraz. Twój satynowany kubek z mlecznego szkła jest odporny na mycie w zmywarce oraz na zadrapania. Jest także odporny na ciepło, co sprawia, że jest idealny do picia gorących napojów. W wyniku stosowania metody druku termotransferowego, nadruk na kubkach szklanych ze zdjęciem staje się niezwykle trwały. Właśnie dlatego możesz cieszyć się swoim personalizowanym kubkiem jeszcze dłużej.