Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Etui z własnym zdjęciem na iPhone 11 Pro

Chcesz zaprojektować wyjątkową obudowę na iPhone 11 Pro? Stwórz pokrowiec według własnego gustu. Puść wodze wyobraźni oraz projektuj obudowę na swój nowy iPhone 11 Pro.

  • Zaprojektuj indywidualne etui
  • Optymalna ochrona Twojego telefonu
  • Odpowiedni dla Twojego iPhone 11 Pro
  • Znakomita jakość wydruku
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Duży wybór kreatywnych szablonów
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj teraz etui z nadrukiem na iPhone 11 Pro oraz nadaj swojej obudowie osobistego charakteru

Każdego dnia Twój telefon jest przy Tobie. To oczywiste, że potrzebuje bezpiecznej oraz niezawodnej ochrony. Czy to woda, czy brud - obudowa powinna chronić Twój telefon komórkowy przed różnymi wpływami środowiska i wciąż wyglądać świetnie. Projektując na etui na iPhone własny nadruk, staje się on prawdziwym stylowym gadżetem. Zaprojektuj i Ty własny pokrowiec na iPhone 11 Pro. Osobista obudowa na telefon pokazuje, że jesteś kreatywną osobą.

Etui z klapką oraz własnym zdjęciem dla iPhone 11 Pro

Każdemu wychodzi projektowanie swojego etui ze zdjęciem na iPhone 11 Pro. Po prostu wybierz jeden z pokrowców. Niezależnie od tego, który wariant Ci się spodoba - wszystkie można kreatywnie zaprojektować za pomocą zdjęcia. Etui z klapką jest szczególnie przydatne i może pomieścić karty oraz banknoty. Wyśmienitej jakości fotoetui ze wzmocnionym tyłem i gumowymi krawędziami poradzi sobie nawet z lekkimi wstrząsami oraz niespodziewanym upadkiem. Następnie możesz zoptymalizować projekt według własnych upodobań i pozwolić nam, abyśmy go nadrukowali na nowej obudowie telefonu iPhone 11 Pro.

Obudowa ochronna na iPhone 11 Pro ze zdjęciem jako idealny pomysł na prezent

Zaprojektowanie etui na smartfon zapewnia dużą swobodę twórczą. Ten osobisty akcent sprawia, że futerał to świetny pomysł na prezent. W ten sposób Twoja najlepsza przyjaciółka zapamięta na zawsze świetny wypad nad morze z koleżankami. Projektując obudowę iPhone'a 11 Pro, Twoja wyobraźnia nie zna granic.

Indywidualny pokrowiec ze zdjęciem na iPhone 11 Pro

Projektowanie etui sprawia wielką frajdę i zapewnia wyjątkową ochronę Twojego telefonu. Po przesłaniu zdjęcia możesz dostosować pozycję na obudowie telefonu. Istnieją również świetne szablony, którymi możesz ozdobić swój telefon. Zawsze pasują do wybranego wariantu etui. Dlatego możesz wybierać między etui z klapką, obudową itp. Fajne efekty uzupełniają Twój projekt. I w ten oto sposób Twój nowy, samodzielnie zaprojektowany futerał na iPhone 11 Pro jest gotowy.