Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Wyjątkowy wybór pięknych prezentów z drewna do projektowania, drukowania i grawerowania

Jeśli rozdawać prezenty, to z pomysłem! Prezenty z drewna są tak oryginalne, indywidualne i niepowtarzalne jak Ty sam. W dodatku możesz na nich umieścić nadruk ze zdjęciem lub grafiką według własnego wyboru.

 • Zaprojektuj indywidualne prezenty z drewna
 • Zachwycająca jakość druku fotograficznego lub precyzyjny grawer laserowy
 • Zamów nadruk lub grawer z własnym zdjęciem, imieniem i dowolnym tekstem
 • Niesamowite szablony do projektowania
 • Duży wybór kreatywnych pomysłów na prezent z drewna
Filtr
 1. Kubek termiczny 'Bambus'

  149,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Butelka termiczna 'Bambus'

  189,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj i spersonalizuj indywidualne prezenty z drewna z własnym zdjęciem lub grawerem

Drewno to coś więcej niż tylko materiał z lasu. Każdy mazerunek opowiada niezwykłą historię. Tak jak i projektowane prezenty z drewna. Czy to urodziny czy też wesele, począwszy od drewnianego długopisu aż po drewniane szczypce do grilla: dzięki spersonalizowanym produktom z drewna znajdziesz naturalnie odpowiedni prezent na każdą możliwą okazję! Wybierz po prostu obraz, zdjęcie lub grawerunek, a Twój motyw zostanie następnie nadrukowany lub wygrawerowany na wybranych przez Ciebie prezentach z drewna. Bądź kreatywny i poprzez stworzone przez Ciebie prezenty z drewna pokaż tym, których kochasz, że także i oni są kimś wyjątkowym. Wskazówka: Zaprojektuj grawer na swoją deskę śniadaniową z drewna lub na deskę do serów z korą! 

Zaprojektuj drewniane produkty z własnym zdjęciem z profesjonalnym nadrukiem

Chciałbyś znów ożywić piękne wspomnienia? Podaruj je zatem jako piękny drewniany obraz na ścianę. Tego rodzaju indywidualne prezenty z drewna możesz z łatwością samodzielnie zaprojektować, wybierając swój osobisty motyw. Dzięki nadrukowi nanoszonemu na specjalnie frezowane drewno Twoje ulubione zdjęcia ukażą swą prawdziwą klasę. Zobaczysz, jak wielką radość sprawią innym Twoje drewniane gadżety.

Wygraweruj i spersonalizuj prezenty z drewna

Spraw, by najbardziej powszednie przedmioty w Twym domu stały się czymś wyjątkowym, wyróżnij prezenty drewniane, spersonalizowanym grawerunkiem. Dzięki niemu najzwyklejszy otwieracz do butelek przemieni się w grawerowany otwieracz z drewna, który nie tylko będzie spełniał swoje praktyczne cele, lecz będzie nosić też Twój osobisty ślad. Także i inne indywidualne prezenty z drewna możesz zaprojektować samodzielnie według własnego wyboru, ozdabiając je grawiurą i nadając im w ten sposób Twój własny styl. Czy to motywy, hasła czy wzory: daj się po prostu ponieść własnej fantazji.

Zdobione nadrukami podarunki z drewna

Natura jest czymś niepowtarzalnym i wyjątkowym. Pokazują to także prezenty z drewna. Produkty z drewna są nie tylko przyjazne naturze i starannie wykonanymi prezentami, są bowiem także doskonałym spersonalizowanym podarunkiem dla kogoś, komu zechcesz sprawić wyjątkową, osobistą radość. Dla kolegi czy koleżanki ze szkoły lub z pracy, dla przyjaciół lub krewnych: prezenty z drewna są stylowe i pasują na każdą okazję. Każdym prezentem z drewna możesz wyrazić swoje osobiste uczucia i myśli na swój indywidualny sposób. Odkryj świat prezentów z drewna i znajdź w nim prawdziwe skarby jak zegar z drewna. Dzięki bogatej różnorodności produktów i Twoim osobistym pomysłom w świecie drewnianych prezentów nie ma dla Ciebie granic. Spraw, by Twój prezent był wyjątkowy! Zaprojektuj prezent z drewna!