Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj samodzielnie nadruk fotograficzny na swojej torbie - z własnym zdjęciem, tekstem lub imieniem

Torby z nadrukiem na każdą okazję - stwórz przez Internet projekt nadruku z własnym zdjęciem, tekstem lub imieniem. Duży wybór toreb w naszym sklepie: torba na zakupy, torba szkolna, portmonetka, portfel, piórnik, etui lub torby na ramię dla dzieci i dorosłych.

  • Bezpłatna obróbka i optymalizacja własnych zdjęć on-line
  • Samodzielne projektowanie torby z nadrukiem i z indywidualnym zdjęciem, tekstem lub imieniem
  • Szereg kreatywnych efektów fotograficznych
  • Nadają się do wycierania, są odporne na ścieranie i zadrapania
  • Również jako motyw MagicName lub fotokolaże
  • Wysokiej jakości nadruk i materiał
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Sam zaprojektuj nadruk fotograficzny na torbę - z własnym zdjęciem, tekstem lub imieniem

Dzięki funkcji bezpłatnej obróbki zdjęć w PhotoFancy.pl możesz teraz profesjonalnie edytować zdjęcia przez Internet i nadawać im niepowtarzalny charakter, stosując liczne efekty fotograficzne. Mając odpowiednią rozdzielczość zdjęcia, możesz także samodzielnie projektować i tworzyć własne torby z nadrukiem, jak również dodawać nadruk na portfel, piórnik, plecak czy worek treningowy. Samodzielnie zaprojektowana fototorba z indywidualnym zdjęciem lub imieniem to wyjątkowy towarzysz każdego dnia. Możesz samodzielnie zaprojektować praktyczną i całkiem indywidualną torbę czy torebkę. Ponadto możesz zlecić wykonanie swojego zdjęcia na niezwykle oryginalnej powierzchni.

Nadruk na materiale z własnym zdjęciem lub imieniem.

Sklep z torbami PhotoFancy.pl oferuje szereg toreb na niemal każdą okazję. Torby na ramię są dostępne w trzech rozmiarach; każdą z nich możesz samodzielnie zaprojektować, nanosząc własne zdjęcie; torby nadają się idealnie dla Pań i Panów. W ofercie dostępne są również torby biznesowe i biurowe. Marzy Ci się czerwona torebka i portfel ze zdjęciem Twojego ulubionego widoku gór? Uważasz, że torba szkolna, które nosi Twoje dziecko, ładnie wyglądałaby ze wzorem, które ono samo wybierze? Nadruk na piórnik będzie dobrym pomysłem na oryginalny prezent dla starszej pociechy? Projektując torbę na laptop czy na dokumenty z własnym motywem, nadasz jej indywidualny charakter. Jeżeli nie posiadasz pod ręką własnych zdjęć, możesz skorzystać z motywów znajdujących się w naszej obszernej galerii MagicName. Otrzymasz zindywidualizowaną fototorbę z własnym lub dowolnym imieniem. Imię pojawi się na profesjonalnym zdjęciu w zadziwiająco realistyczny sposób – tłem mogą być najbardziej niezwykłe miejsca i krajobrazy. Niezależnie, czy zaprojektujesz torbę z własnym zdjęciem, czy z motywem imienia – w obu przypadkach ta zindywidualizowana torba będzie stanowić oryginalny prezent dla Twojego partnera, członka rodziny, przyjaciela czy kolegi.

Spersonalizowane torby z nadrukiem fotograficznym - dla dzieci i dorosłych

Oprócz toreb na ramię w naszym sklepie internetowym znajdziesz także bawełniane torby na zakupy, kosmetyczki, etui i portmonetki do samodzielnego zaprojektowania. Małym uczniom na pewno spodoba się oferowana przez nas torba szkolna. Możesz samodzielnie zaprojektować nadruk z własnym zdjęciem lub motywem MagicName i stworzyć w ten sposób indywidualny plecak, piórnik, pudełko na długopisy czy worek sportowy. Wykonujemy nadruk fotograficzny również na etui do okularów, męskie portmonetki, portfel tradycyjny czy portmonetkę w kształcie serca.Wszystkie fototorby charakteryzują się doskonałą jakością materiału, nadruk na materiale jest wykonywany wysokiej klasy metodą druku. Wszystkie torby i nadruki są trwale odporne na ścieranie, zadrapania, nadają się do wycierania. Twój motyw jest nadrukowywany bezpośrednio we włóknie tekstylnym, dlatego zachowuje długą żywotność. Możesz zatem zaprojektować wysokiej jakości torbę z wybranym przez Ciebie zdjęciem.