Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Twój własny duży kubek XL: zleć wykonanie nadruku zdjęcia na swoim kubku

Stwórz on-line fotokubki XXL ze zdjęciem i imieniem i zleć wykonanie nadruku. Zaprojektuj samodzielnie olbrzymi kubek w ekstra dużym formacie

 • format jumbo XL i XXL – wyjątkowo wielkie przesłanie
 • nadruk odporny na zarysowania i mycie w zmywarce
 • Wyjątkowo duża powierzchnia druku, błyszczący nadruk we wspaniałej jakości
 • wspaniałe efekty graficzne
 • pojemność 500ml lub 750 ml
 • Błyszcząca, biała glazurowana ceramika
Filtr
 1. Kubek 'Złoty'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kubek 'Srebrny'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Kubek 'Czarny'

  59,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj on-line kubek gigant XXL ze zdjęciem i tekstem oraz zleć wykonanie nadruku

Fotokubek XXL od PhotoFancy robi duże wrażenie! Zaprojektuj online indywidualny foto kubek z własnym zdjęciem i tekstem. Duża powierzchnia nadruku tego gigantycznego kubka daje Ci mnóstwo miejsca na zdjęcie i tekst. Możesz wykazać się zatem kreatywnością i zaprojektować dla siebie lub ukochanej osoby własny kubek do kawy XXL. Nie ma znaczenia, czy wybierzesz zdjęcia z wakacji, czy miłosną wiadomość do ukochanej osoby – możliwości są niemal nieograniczone. Możesz też wybrać kubek szefa i zabierać go do pracy, w której przyda się duża ilość kawy – szczególnie przy trudnych projektach. Swój osobisty wielki kubek możesz wypełnić nie tylko dużą ilością ulubionego napoju, ale również słodyczami czy owocami. Duży kubek ma bowiem uniwersalne zastosowanie. W sklepie internetowym PhotoFancy możesz stworzyć własny duży kubek i natychmiast zobaczyć podgląd projektu na ekranie. Następnie wystarczy kliknąć „zamawiam” i gotowe. Wykonamy nadruk na Twoim kubku XXL w ciągu zaledwie 24 godzin i wyślemy go za pośrednictwem firmy DPD bezpośrednio do Ciebie do domu.

Twój osobisty kubek gigant – spersonalizowany dzięki Twojemu zdjęciu

Kubek gigant według własnego projektu może stać się oryginalnym elementem dekoracji. Wielu naszych klientów zleca nam np. wykonanie nadruku i używa olbrzymiego kubka w charakterze wazonu na kwiaty. A może ktoś bliski ma wkrótce urodziny? Wielkie kubki to także oryginalny prezent – duży kubek XXL można wypełnić słodyczami, ciasteczkami lub czekoladą. Obdarowany będzie na pewno zaskoczony i ogromnie ucieszy się z niespodzianki. Tyle słodyczy na zapas;). Życzymy dobrej zabawy przy projektowaniu Twojej foto kubka XXL. Może w przypływie kreatywności stworzysz śmieszne kubki, które ubarwią Ci wstawanie w trudne poranki?

Duży kubek do kawy lub herbaty z Twoim zdjęciem

Dla wszystkich tych, którzy chcą wykonać nadruk na kubku jumbo, mamy kilka dodatkowych informacji o produkcie: kubek do kawy XXL wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki o błyszczącej glazurze. Nasz nadruk na wszystkich fotogadżetach zawsze ma doskonałą jakość. Dzięki temu Twoje przesłanie zrobi z pewnością wielkie wrażenie! Dzięki specjalnej technice druku motyw jest odporny na zarysowania i bardzo trwały. Fotokubki jumbo dostępne są w dwóch rozmiarach: w formacie XL o pojemności 500 mililitrów oraz w wersji XXL o pojemności 750 mililitrów. W sklepie internetowym PhotoFancy możesz w dziecinnie prosty sposób zaprojektować gigantyczne kubki lub kubki z imieniem. Wystarczy załadować zdjęcie, wprowadzić tekst i gotowe! Już teraz możesz się cieszyć, bo wkrótce kubki pojawią się w Twoim domu!