Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Kubek urodzinowy - Zamów nadruk na osobistym fotokubku urodzinowym

Kubek urodzinowy ze zdjęciem: W PhotoFancy możesz sam zaprojektować niepowtarzalny kubek na kawę z życzeniami urodzinowymi! Zamów nadruk swoich własnych zdjęć na kubku urodzinowym z motywem na uchu i wewnątrz kubka!

 • Spersonalizowany fotokubek z nadrukiem własnego motywu
 • Ekstremalna wytrzymałość motywu dzięki zastosowaniu nadruku termotransferowego
 • Druk na uchu i wewnątrz kubka z motywem urodzinowym
 • Łatwy w czyszczeniu - nadaje się do mycia w zmywarce
 • Pięknie połyskujący nadruk
 • 325 ml pojemności - w sam raz na dobrą kawę
Filtr
 1. Kubek urodzinowy

  75,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kubek miłosny

  75,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Kubek 'Czarny'

  59,99 zł
  Z podatkiem VAT
 4. Kubek dla dzieci

  Jak tanio 72,99 zł
  Z podatkiem VAT
 5. Kubek z ciastkiem

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 6. Kubek do espresso

  99,99 zł
  Z podatkiem VAT
 7. Kubek 'Design'

  89,99 zł
  Z podatkiem VAT
 8. Kubek 'Złoty'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 9. Kubek 'Srebrny'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 10. Kubek 'Slim'

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 11. Kubek 'Windsor'

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 12. Kubek piłkarski

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 13. Kubek z karabińczykiem

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Urodzinowy kubek ze zdjęciem i okazyjnym nadrukiem

Szukasz pomysłu na prezent dla solenizanta będącego obsesyjnym fanem kawy? W PhotoFancy znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz! U nas możesz zamówić nadruk na spersonalizowanych kubkach tematycznych, wykorzystując do tego celu własne zdjęcia. Kubek urodzinowy posiada standardowo na uchu i w części wewnętrznej gotowy nadruk z pasującym motywem, natomiast stronę zewnętrzną możesz zaprojektować samodzielnie. Dzięki temu droga Ci osoba, której podarujesz kubek na kawę z jubileuszowymi życzeniami, będzie mogła świętować z własnym kubkiem urodzinowym, a przede wszystkim ucieszy się, że o niej myślisz. Gorące napoje serwowane z kubków urodzinowych z nadrukami będą oczywiście smakować równie doskonale także i w inne dni roku. A kawowym sceptykom, którym kubek jest niepotrzebny, możesz zamówić jako prezent kufle na piwo z nadrukowanymi motywami urodzinowymi.

Sam zaprojektuj kubek z własnym nadrukiem na uchu i wewnątrz kubka

Fotokubek „Urodziny“ z nadrukiem na uchu i w wewnętrznej części możesz spersonalizować, umieszczając na zewnętrznej stronie jubileuszowego naczynia własne zdjęcie lub opracowując do niego swój motyw imienny. Określ dokładnie, jak mamy zadrukować kubki na prezent. Możesz zadrukować kubek z życzeniami swoim własnym zdjęciem, wykorzystując do jego obróbki udostępnione przez nas opcje edycji lub też po prostu zamawiając nadruk swojego zdjęcia w oryginalnym stanie. Możesz także wykonać urodzinowy kubek ceramiczny z motywem imiennym, łącząc swoje zdjęcie z tekstem, bądź też wykorzystując do kubka motyw z magicznym imieniem. Tak jak w przypadku zwykłych kubków imiennych imię wyczarowywane zostaje tu w postaci motywu, w którym poszczególne litery tworzone są przez elementy graficzne. Na kubki na zamówienie najlepiej pasować będzie motyw urodzinowy lub imprezowy. Niemniej jednak, projektując swój indywidualny kubek urodzinowy z nadrukiem, masz pełną swobodę działania i możesz wybrać oczywiście także wszelki inny możliwy motyw.

Urodzinowy kubek z nadrukiem na prezent jest odporny na zmywanie w zmywarce

Kubek z życzeniami nie spełniłby swej funkcji, gdyby te wyblakły po krótkim czasie. Dlatego też - jak wszystkie fotoprezenty z naszego asortymentu - również nasze fotokubki wyróżniają się wysoką jakoąścią druku. Ceramiczne kubki urodzinowe z nadrukiem na uchu i w części wewnętrznej nadają się do mycia w zmywarce, zapewniając zawsze żywe kolory Twojego zdjęcia. Nadruki na urodzinowych kubkach na kawę wykonujemy techniką druku termotransferowego, uzyskując w ten sposób wyjątkowo długą żywotność umieszczonej na nich grafiki. W przypadku kubków urodzinowych z nadrukiem wewnętrznym dotyczy to nie tylko Twojego własnego zdjęcia, lecz także standardowego nadruku na wewnętrznej stronie i na uchu. Dzięki temu obdarowana osoba będzie mogła uczcić swoim urodzinowym kubkiem jeszcze wiele kolejnych jubileuszy, nie potrzebując do tego nowego kubka z życzeniami. Ponieważ zaprojektowany przez Ciebie ceramiczny kubek urodzinowy jest unikatem o wartości kolekcjonerskiej, możesz rzecz jasna mimo to każdego roku zamówić wykonanie nadruku na nowym urodzinowym kubku do kawy i sprezentować go solenizantowi.