Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Personalizowane etui ze zdjęciem na Personalisierte iPhone 12

Wyczaruj prawdziwy unikat w postaci indywidualnego pokrowca na telefon. Z PhotoFancy masz możliwość zaprojektować w prosty sposób etui z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem na iPhone 12.

  • Zaprojektuj indywidualne etui
  • Optymalna ochrona przed uszkodzeniami
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Edytuj swoje zdjęcia bezpłatnie online
  • Znakomita jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Pomysł na prezent oraz towarzysz na co dzień w jednym: Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem na iPhone 12

Nikt nie przepada za pęknięciami lub zarysowaniami na swoim telefonie. Z niezawodnym pokrowcem chronisz swój iPhone 12 oraz możesz się nim cieszyć na długi czas. Nietuzinkowego charakteru nadaje Twojemu telefonowi z całą pewnością etui na smartfon. U nas możesz w szybki oraz łatwy sposób zaprojektować indywidulane etui z własnym nadrukiem na iPhone 12 oraz nadać dodatkowo osobistych akcentów poprzez dodanie własnego imienia lub tekstu. W tym celu masz do dyspozycji liczne kreatywne szablony. Niepowtarzalne etui na iPhone jest nie tylko praktycznym towarzyszem życia codziennego, lecz także pełnią funkcję niezwykle oryginalnego prezentu dla bliskiej Ci osoby. My naniesiemy wybrany przez Ciebie nadruk na dowolną obudowę, dzięki czemu masz swoich bliskich lub piękne wspomnienia zawsze w zasięgu ręki.

Personalizowane etui ze zdjęciem: Twój osobisty pokrowiec na iPhone 12

Etui z tworzywa sztucznego jest prawdziwym klasykiem wśród pokrowców. Za pomocą pięknie połyskującego nadruku podkreślisz swoje ulubione zdjęcie w niezwykle ciekawy sposób. Oprócz klasyki oferujemy również opcję nadruku na krawędziach, dzięki czemu Twoje zdjęcie staje się jeszcze żywsze. Tył obudowy na iPhone 12 ustabilizowany jest metalową płytką. Dodatkową opcją jest również krawędzie bumper, które dzięki gumowego powłoce jeszcze lepiej chronią Twój telefon. Dzięki obudowie ochronnej naiPhone 12 nie tylko zabezpieczasz telefon przez uszkodzeniem, lecz nadajesz mu również indywidualnego akcentu.

Indywidualne etui ochronne: Stwórz pokrowiec z klapką oraz własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem na iPhone 12

Ciekawą alternatywą klasycznego etui jest również pokrowiec z klapką. Otacza on Twój telefon niczym okładka książkowa oraz zamyka za pomocą zapięcia magnesowego. W ten sposób chronisz nie tylko tył swojego telefonu, a także przód oraz jego krawędzie. Pokrowiec z klapką oraz zdjęciem, imieniem lub tekstem na iPhone 12 jest prawdziwym wszechstronnym towarzyszem życia codziennego. Niezwykle praktycznym atutem tej obudowy są kieszenie umieszczone wewnątrz obudowy. Umieścisz w nich dowód osobisty, karty płatnicze lub notatki, przez co masz wszystkie ważne dokumenty zawsze w zasięgu ręki. Dzięki odpowiednim wycięciom na aparat oraz złącza, nie ogranicza Cię obudowa w używaniu własnego telefonu.

Projektowanie obudowy na iPhone 12: W ten sposób stworzysz indywidualny futerał

Z Photofancy masz możliwość w szybki, nieskomplikowany oraz prosty sposób zaprojektować Twoje indywidualne etui na iPhone 12. Podczas wyboru motywu nie stawiamy Twojej wyobraźni żadnych granic. Ponadto nie musisz ściągać specjalnego oprogramowania by stworzyć pokrowiec – wszystko możesz zrobić bezpośrednio przez swoją przeglądarkę online. Najpierw wybierz jeden z naszych szablonów lub wybierz opcję projektowania bez szablonu. Następnie zostaniesz automatycznie przekierowany do konfiguratora online. Na tym etapie możesz załadować zdjęcie, wpisać własne imię lub dowolny tekst lub cytat. Obudowa jest cały czas widoczna w podglądzie produktu, zatem widzisz na bieżąco, jakie zmiany zostały dokonane i jak Twój pokrowiec będzie wyglądał w efekcie końcowym. Po złożeniu zamówienia naniesiemy nadruk na wybraną przez Ciebie obudowę. Z reguły Twój pokrowiec jest gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin. W ten sposób otrzymasz swoje wymarzone etui już po krótkim czasie.