Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Sporządź online magiczne zdjęcia z imieniem

Cudowny i emocjonalny wariant personalizacji obrazu. Wybierz magiczny motyw z naszej galerii obrazów MagicName i wstaw do niego żądane przez Ciebie imię. Twoje imię wygląda na zdjęciu tak realistycznie, jakby zdjęcie zostało wykonane specjalnie dla Ciebie.

  • Fascynująca personalizacja obrazu w fotograficznej jakości
  • Całkowicie bezpłatnie do samodzielnego pobrania
  • Specjalne przesłanie miłosne
  • Bezpłatne wysyłanie kartek z życzeniami z własnym imieniem
  • Magiczne motywy od miłości do Bożego Narodzenia
  • Wspaniałe pomysły na emocjonalne prezenty ze zdjęciem
Filtr

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zdjęcia z imieniem – foto-magia własnego imienia

Każdy chętnie czyta swoje własne imię. Chyba żaden inny napis nie zapisał nam się wyraźniej w pamięci niż kombinacja liter lub „obraz imienia“. Nacięte wyznania miłosne na ławce w parku lub inicjały w piasku są absolutnie prawdziwymi przykładami na to, że imię i nazwisko działa również jako sympatyczna wiadomość. Tymczasem dostępne są już nawet butelki z colą, na których nazwa w logo CocaCola® zastąpiona jest własnym imieniem. Reklama z emocjami i uśmiechem. Zabawa z własnym imieniem jako spersonifikowana strategia reklamy. Za pomocą oprogramowania PhotoFancy do personalizacji obrazu użytkownicy programu zaprojektują łatwo spersonalizowane zdjęcia przez wybór jednego z magicznych motywów imiennych i podanie żądanego imienia. Daj się zaskoczyć, zadziwić i zainspirować. Jak czarodziejską różdżką Twoje imię zostanie dodane na wybranym zdjęciu. Tak, jakby zdjęcie zostało wykonane specjalnie dla Ciebie. Fotorealistyczna iluzja o doskonałej jakości obrazu do bezpłatnego pobrania.

Zdjęcia z imieniem tworzą emocjonalny przekaz

Galeria obrazów PhotoFancy z magicznymi motywami imiennymi oferuje dla każdego przekazu pasujące zdjęcie z imieniem. Kolekcja MagicName jest stale poszerzana przez naszych artystów fotografików. Zakresy tematyczne obejmują motywy od miłosnych, sportu, scen z życia codziennego do uroczystych okazji jak urodziny, Boże Narodzenie i Wielkanoc. Zostań cukiernikiem Fancy i przyozdób tort urodzinowy żądanym przez Ciebie imieniem niczym płatkami migdałów lub nadmuchaj balony w kształcie serca z imieniem Twojej ukochanej. Dziecinnie łatwo kilkoma kliknięciami stworzysz sympatyczny przekaz, na który w innym razie potrzebowałbyś pracochłonnej sesji zdjęciowej: Personalizacja obrazu z sercem i akcją.

Twoje imię w motywie jako pomysł na prezent ze zdjęciem lub bezpłatna kartka z życzeniami

Czy podoba Ci się Twoje imię na zdjęciu? Jeśli tak, to pobierz imienny motyw i zapisz go na swoim dysku. Czy to jako indywidualne tło monitora, do wydruku na własnej drukarce lub też jako obraz do wysyłania prywatnych e-maili. Zdjęcia z imieniem nadają się wprost idealnie do emocjonalnego wsparcia Twojego przekazu lub jako atrakcja bardzo osobistego fotoprezentu. Podaruj emocje. Do wysłania życzeń wykorzystasz na PhotoFancy bezpłatne kartki z życzeniami w postaci e-kartek lub pocztówek. Szczególnie nietypowych pomysłów na prezent dostarczy Ci paleta produktów na prezent ze zdjęciami na stronie www.photofancy.pl. Kilkoma kliknięciami przemienisz swoje zdjęcie z imieniem w indywidualny pomysł na prezent. Przetestuj personalizację obrazu i efekt imiennych prezentów z PhotoFancy. Tutaj już samo testowanie daje mnóstwo radości. Zdjęcia MagicName nadają się idealnie także na poduszki z nadrukiem. Oczywiście niewiążąco i absolutnie bezpłatnie.