Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj świecznik szklany z własnym zdjęciem

Szukasz niepowtarzalnych akcesoriów do aranżacji swoich wnętrz lub ciekawego pomysłu na prezent? U nas możesz w prosty sposób zaprojektować świecznik z własnym nadrukiem!

  • Indywidualnie zaprojektowany świecznik
  • Odporny na zarysowania oraz wysoką temperaturę
  • Ze zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem
  • Satynowana powierzchnia szkła
  • Połyskujący, pełnokolorowy nadruk
  • W zestawie z bezpłatną świeczką
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Świecznik ze zdjęciem: Indywidualny świecznik z własnym nadrukiem

Normalne świeczniki są dla Ciebie zbyt zwyczajne oraz szukasz czegoś, co wizualnie ukaże Twoją kreatywność? Wypróbuj projektowania świeczników na naszej stronie. Świecznik ze zdjęciem jest nietypowym dodatkiem wnętrza oraz wygląda niezwykle stylowo. Możesz taki świecznik zaprojektować również dla swoich bliskich jako prezent, obojętnie, czy ze zdjęciem, trafnym cytatem lub imieniem. Także jako romantyczny prezent miłosny przekonuje ten świecznik swoim oryginalnym wyglądem.

Świeczniki z nadrukiem – stwórz indywidualny świecznik z Twoim zdjęciem

Obojętnie, czy dla dekoracji własnego wnętrza czy jako wyjątkowy prezent do grilla, z takiego oryginalnego świecznika z własnym zdjęciem ucieszy się bez wyjątku każdy! Samo projektowanie świecznika jest również dziecinnie proste: po prostu wybierasz zdjęcie, załadowujesz je do naszego konfiguratora a my je nadrukujemy na Twój świecznik. Chyba że wolisz mieć na świeczniku swoje / czyjeś imię lub ciekawy i bardzo trafny cytat. Wtedy możesz również śmiało użyć naszych szablonów tekstowych – nieważne na co się zdecydujesz, nie stawiamy Twojej wyobraźni żadnych granic.

Prezent w postaci pięknego, oryginalnego świecznika ze zdjęciem

Z ciepłym światłem świecy atmosfera w pokoju staje się od razu przyjemniejsza. Czy będzie przeznaczony na wspólną, romatyczną kolację lub podczas przytulnego wieczoru filmowego: Personalizowany świecznik ze zdjęciem jest w każdej sytuacji odpowiednią dekoracją. Z taką indywidualną szklanką na świecę  posiadasz swój osobisty unikat, którego nie posiada nikt inny! Jako prezent walentynkowy lub prezent ślubny, świecznik robi szczególnie pozytywne wrażenie. Projektowanie jest niezwykle proste, a w mgnieniu oka jest Twój idealny prezent w postaci świecznika z nadrukiem gotowy.

Stwórz nietuzinkowy świecznik z imieniem

Projektowanie szklanek do świec – odkryj szeroki wachlarz różnych szablonów tekstowych oraz imiennych. Wybierz swój ulubiony szablon oraz zdecyduj się na najpiękniejszy nadruk. Ponadto możesz również dopasować czcionkę, jej rozmiar oraz kolor lub użyjesz gotowych szablonów.