Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zlecanie wykonania nadruku na wycieraczkach – samodzielne projektowanie spersonalizowanej maty do wycierania butów

Wycieraczka z własnym zdjęciem. Zleć na PhotoFancy wykonanie nadruku własnych zdjęć lub logo na spersonalizowanych wycieraczkach. Możesz samodzielnie zaprojektować spersonalizowaną wycieraczkę ze zdjęciem do domu lub biura.

  • Samodzielne projektowanie wycieraczki
  • Wytrzymały filc poliestrowy
  • Odporna na ścieranie i działanie czynników zewnętrznych
  • Zlecanie nadruku własnego zdjęcia, wybranego tekstu lub imienia
  • Czarny, gumowy spód o właściwościach antypoślizgowych
  • Dostępne w 2 rozmiarach
  • Można prać w pralce w temperaturze do 30oC
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Projektowanie wycieraczki do butów z napisem i zlecanie nadruku własnego zdjęcia

Projektowanie własnej wycieraczki ma wiele zalet. Możesz nie tylko przekazać osobiste pozdrowienia dla wszystkich osób znajdujących się pod drzwiami, ale również opowiedzieć kilka słów o sobie. Spersonalizowane wycieraczki można rozłożyć w wielu różnych miejscach! Tego rodzaju maty z nazwiskiem są dyskretniejszym rozwiązaniem niż blaszane plakaty i informują o tym, kto tu mieszka lub pracuje. Wycieraczka z logo lub ze zdjęciem na korytarzu powita Twoich gości i pomoże im szybko znaleźć odpowiednie drzwi. Ta sama zasada obowiązuje w przypadku wycieraczek z motywem imiennym rozłożonych przed drzwiami do biura. Oczywiście możesz także zaprojektować wycieraczkę ze zdjęciem, której przesłanie jest zupełnie odwrotne. Jeśli przed drzwiami do swojego pokoju rozłożysz wycieraczkę z napisem „Proszę nie przeszkadzać”, zaoszczędzisz sobie wiele nerwów. Maty z logo znajdujące się przed wejściem do Twojego sklepu sprawdzą się jako zaproszenie klientów do wejścia. Zaprojektuj wycieraczkę ze zdjęciem według własnych oczekiwań i wytycznych!

Samodzielne projektowanie spersonalizowanych wycieraczek ze zdjęciem lub imieniem

Na PhotoFancy możesz projektować wycieraczki według wszelkich znanych zasad sztuki. Zdjęcie lub logo, które mamy wydrukować na macie, możesz udostępnić nam bezpośrednio w przeglądarce. Następnie możesz zaprojektować wycieraczkę na wiele rożnych sposobów. Swoje zdjęcie możesz umieścić w ramce, do zdjęcia na wycieraczce możesz dodać imię lub wykorzystać motyw MagicName. Tego rodzaju motywy znasz z pewnością z kalendarzy imiennych. Efekty te polegają na umieszczeniu imienia na gotowym zdjęciu, przy czym tekst tworzą elementy graficzne. Na wycieraczkach możemy wydrukować każdy rodzaj zdjęć lub motywów, spełniając wszystkie Twoje oczekiwania dotyczące jakości. Stosujemy metodę tekstylnego druku transferowego, a drukowane zdjęcie jest wielokolorowe. Oznacza to, że projektując własną wycieraczkę ze zdjęciem, nie musisz martwić się o wytrzymałość nadruku. Rozmiary wycieraczek z nadrukiem, do których możesz wybrać zdjęcie, wynoszą 60 x 40 cm oraz 80 x 60 cm. Nasz program do projektowania podpowie Ci, czy rozdzielczość wybranego przez Ciebie zdjęcia jest wystarczająca, abyśmy mogli wydrukować je na Twojej wycieraczce.

Wycieraczka sklepowa z logo

Twoje logo nie tylko pięknie prezentuje się na podkładkach na biurko Twoich pracowników, ale potrafi także witać Twoich klientów. Zleć wykonanie nadruku swojego logo na spersonalizowanych wycieraczkach, projektując w ten sposób strefę wejściową swojego sklepu bądź biura. Mata wejściowa ze zdjęciem wykonana jest z wytrzymałego filcu poliestrowego, dzięki czemu sprosta typowej biurowej lub handlowej rzeczywistości. Spód maty jest gumowany i antypoślizgowy, dzięki czemu Twoi klienci są bezpieczni, gdy postanowisz samodzielnie zaprojektować spersonalizowaną wycieraczkę ze zdjęciem. Wycieraczka z imieniem nie straci nadruku nawet wówczas, gdy jest często używana, co sprawia, że nadaje się do rozłożenia przed drzwiami sklepu. Jeśli zaprojektujesz kilka wycieraczek ze zdjęciami, rabat ilościowy na to samo zamówienie otrzymasz już powyżej pięciu sztuk mat z logo.