Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielnie zaprojektuj unikalną foto-podkładkę na biurko z Twoim ulubionym zdjęciem

Zlećwydrukwłasnegozdjęcia na foto-podkładce na biurko! Tutaj możesz samodzielnie zaprojektować swoją matę na biurko, wybierając online własny motyw lub pobierając zdjęcie, a my wydrukujemy je na podkładce na biurko.Dodaj nieco indywidualizmu do Twojego otoczenia!

 • Podkładka na biurko z Twoim zdjęciem i tekstem
 • Format: 54 cm x 40 cm
 • Kauczuk komórkowy „Made in Germany“
 • Znakomita jakość zdjęcia pod folią ochronną
 • Ergonomiczna i optycznie idealna grubość materiału
 • Jedwabista powierzchnia z kryształową strukturą
 • Odporna na zadrapania, niewchłaniająca wilgoci (brak papieru!) i zmywalna
Filtr
 1. Podkładka pod mysz

  Jak tanio 59,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Podkładka na biurko z własnym zdjęciem –przydatna i piękna

Podkładka na stół nie tylko ułatwia pisanie.Chroni także biurko przez zarysowaniami spowodowanymi np. przez kubki i filiżanki oraz przed zabrudzeniami. Znane są podkładki na biurko w różnych kolorach i rozmiarach z masowej produkcji – dlatego każda biurowa podkładka do pisania, obojętnie czy to w domu czy w pracy, ma gdzieś przynajmniej jednego bliźniaka. Ale nie musitakbyć! Możesz samodzielnie zaprojektować swoją podkładkę na biurko i tym samym nadać jej indywidualnego charakteru. Wybierz zdjęcie, własny motyw lub tekst, a my wydrukujemy go na Twojej podkładce na biurko. Foto-podkładki na biurko świetnie nadają się także jako prezent, np. pod choinkę!

Samodzielnie zaprojektujfoto-podkładkę na biurko

Szukasz maty na biurko? Tutaj możesz stworzyćwłasną foto-podkładkę. Z wielu różnych kreatywnych motywów wybierz swój ulubiony i zleć zadrukowanie Twojej podkładki na biurko z własnym zdjęciem. Możesz także dodać tekst, na przykład Twoje imię. Funkcja MagicName każdy krótki tekst zintegruje bezpośrednio z jednym z motywów. Za pomocą generatora motywów możeszpo prostu samodzielnie zaprojektować swoją podkładkę na biurko. W ten sposób łatwo i szybko otrzymasz foto-podkładkę do biura lub pokoju dziecka z imieniem lub własnym motywem – hit wśród foto-prezentów!

Podkładka na biurko z własnym zdjęciem wysokiej jakości

Twoją foto-podkładkę wydrukujemy w 6-kolorowym wydruku. Na tylnej stronie znajduje się tworzywo piankowe, dzięki czemu zawsze trwale przylega do powierzchni.Twoje zdjęcie pojawi się na jedwabistej wierzchniej stronie o krystalicznej strukturze. Powierzchnia Twojej foto-podkładki na stół jest odporna na wodę, zarysowania i wytrzymała na ścieranie. Otrzymujesz indywidualną samodzielnie zaprojektowaną nakładkę na biurko z własnym zdjęciem w luksusowym wykonaniu – Twoja podkładka Premium!

Indywidualna nakładka na biurko jako prezent reklamowy

Foto-podkładka na biurko z własnym zdjęciem to kreatywny pomysł na prezent reklamowy.Możesz stworzyć indywidualny motyw np. z plażą do domowego biura czy też z logo firmy z dedykacją dla stałych klientów. Także podkładka na biurko z imieniem jest mile widziane u klientów, gdyż w ten sposób w wyjątkowo miły sposób przypomina o firmie. Do podkładki pasuje także kalendarz imienny i imienne filiżanki.