Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Indywidualne etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy Note 20

Na stronie PhotoFancy możesz zaprojektować własne etui na Samsung Galaxy Note 20 z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem. Stwórz własny, personalizowany unikat online!

  • Zaprojektuj etui z nadrukiem
  • Znakomita jakość wydruku
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Edytuj bezpłatnie swoje zdjęcia online
  • Znakomita jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Personalizowane etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy Note 20

Etui na smartfon to ważny dodatek, który pomaga skutecznie chronić telefon przed pęknięciami oraz brudem. Dla Twojego Samsung Galaxy Note 20 istnieje wiele pokrowców ochronnych, które służą właśnie w tym celu. Jednak większość futerałów na rynku jest zwykle bardzo monotonna - a przede wszystkim mało charakterystyczna. Aby zaprojektować indywidualną obudowę na Samsung Galaxy Note 20, potrzebujesz tylko kilku kliknięć oraz odpowiedniego zdjęcia, które chcesz mieć jako nadruk na swoim etui.

Zaprojektuj pokrowiec lub futerał z klapką oraz własnym zdjęciem na Samsung Galaxy Note 20

Aby móc zaprojektować etui na Galaxy, wystarczy wybrać odpowiedni futerał ochronny w naszym sklepie internetowym. Przy tym masz szeroki wachlarz możliwości, który futerał wybierzesz oraz spersonalizujesz. Możesz wybrać klasyczną obudowę ze zdjęciem, która jest wykonana z odpornego na zarysowania tworzywa sztucznego, jest bardzo wytrzymała oraz zachwyca wysoką jakością nadruku. Oczywiście możesz w szybki oraz prosty sposób zaprojektować etui ze swoimi ulubionymi zdjęciami. Oprócz uniwersalnej obudowy na telefon, znajdziesz także pokrowiec z klapką na Samsung Galaxy Note 20 wykonany z eko-skóry. Spersonalizowana obudowa z klapką zachwyca również świetnymi dodatkami, takimi jak praktyczne magnetyczne zapięcie, a także kieszenie, w których można przechowywać przedmioty osobiste, takie jak dokumenty, karty kredytowe, dowody osobiste i banknoty.

Personalizowane etui ochronne: Obudowa na Galaxy Note 20 jako indywidualny prezent

Projektowanie własnego etui na telefon jest dziecinnie proste oraz niezwykle zabawne. Można być kreatywnym oraz puścić wodzę wyobraźni. Stań się projektantem swojego unikatu oraz zaprojektuj niepowtarzalne etui na Samsung Galaxy Note 20. Ty sam decydujesz, które zdjęcie lub tekst nadrukujemy na Twoim indywidualnym etui na smartfon. Dzięki kreatywnym szablonom możesz również umieścić swoje imię lub zabawne cytat – takie etui idealnie nada się również jako wyjątkowy prezent dla przyjaciół lub rodziny!

W ten sposób zaprojektujesz etui z własnym nadrukiem na Samsung Galaxy Note 20

Na Photofancy możesz stworzyć obudowę bezpośrednio online za pośrednictwem przeglądarki, bez pobierania oprogramowania. Najpierw zdecyduj się na jeden z licznych szablonów lub kliknij "Projekt bez szablonu". Teraz zostaniesz automatycznie przekierowany do konfiguratora online. Tutaj możesz przesłać obraz, wprowadzić imię lub tekst oraz wprowadzić dalsze zmiany. Twoją zaprojektowaną obudowę na Samsung Galaxy Note 20 możesz na bieżąco sprawdzać w podglądzie produktu końcowego oraz podejmować kolejne zmiany. Po złożeniu zamówienia wydrukujemy Twój nadruk na etui zgodnie z Twoimi życzeniami. Z reguły obudowa jest gotowa do wysyłki w ciągu 24 godzin. Zatem powinna dotrzeć do Ciebie po zaledwie kilku dniach.