Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy S20

Na Photofancy masz możeliwość zaprojektowania indywidualnego etui ze zdjęciem, imieniem lub tekstem na Samsung Galaxy S20. W ten sposób Twój telefon stanie się prawdziwym unikatem!

  • Indywidualne etui na telefon
  • Optymalna ochrona przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniem
  • Ze zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Bezpłatna edycja Twoich zdjęć
  • Znakomita jakość nadruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Stwórz własne etui na Samsung Galaxy S20 – Twój pokrowiec ochronny z własnym zdjęciem

Jeśli chcesz chronić swój smartfon przed zarysowaniami oraz innymi uszkodzeniami, zwykle używasz etui na telefon. Spersonalizowany pokrowiec w takim przypadku jest szczególnie ciekawym pomysłem. Z nami możesz samodzielnie zaprojektować etui na Samsung Galaxy S20 i wydrukować na nim własne zdjęcie, imię lub wybrany tekst. W ten sposób nadasz swojemu smartfonowi bardzo osobisty charakter i pokażesz swoją wyjątkową osobowość. Etui z nadrukiem na Samsung Galaxy S20 doskonale sprawdzi się również jako wyjątkowy pomysł na prezent dla Twoich bliskich. Odkryj nasz duży wybór etui na Galaxy i wiele innych modeli telefonów komórkowych, którymi możesz zaskoczyć ukochaną osobę, rodzinę lub najlepszego przyjaciela. Wybór motywu zależy wyłącznie od Ciebie. Od uroczego rodzinnego zdjęcia, przez romantyczne fotografie krajobrazów, po ulubione zdjęcie z partnerem. Twoja kreatywność nie zna granic!

Indywidualne foto-etui: Obudowa ze zdjęciem, imieniem lub tekstem na Galaxy S20

Uniwersalny pokrowiec, klasyczne etui na smartfona czy praktyczna obudowa z klapką? Na Photofancy dostępne są różne opcje, za pomocą których możesz spersonalizować swój telefon komórkowy a jednocześnie go chronić. Klasyczne etui, które zostało wzmocnione metalem jest bardzo popularne. Z gumową opcją „bumper” zapewnia również doskonałą ochronę. Dzięki temu etui Galaxy S20 nadasz swojemu smartfonowi wysokiej jakości wygląd. Alternatywą zapewniającą wszechstronną ochronę jest etui z klapką dla Samsung Galaxy S20 z własnym zdjęciem, imieniem lub wybranym tekstem. Podobnie jak notatnik, obejmuje cały telefon i zamyka go za pomocą magnetycznego zapięcia. Oprócz tylnej ściany i boków optymalnie chroni również wyświetlacz. Szczególnie praktyczne są wewnętrzne kieszenie na karty oraz dowód osobisty. Zatem masz najważniejsze rzeczy zawsze pod ręką.

Stwórz obudowę z własnym zdjęciem na Samsung Galaxy S20

Niezależnie od tego, które etui na Samsung Galaxy S20 chcesz zaprojektować - zarówno pokrowiec z klapką, jak i klasyczne etui charakteryzują się świetnym wykonaniem oraz doskonałą jakością nadruku zdjęć. Dzięki klasycznemu, twardemu etui wykonanemu z tworzywa sztucznego możesz nawet wydrukować swoje zdjęcie na krawędziach, za pomocą opcją wszechstronnego drukowania. W ten sposób Twoje zdjęcie prezentuje się w szczególnie wyjątkowy sposób. W przypadku nadruku na tkaninie, włókna obudowy poddane są farbowaniu. To sprawia, że nadruk jest trwały oraz świetnie wygląda przez długi czas. Ponadto etui z klapką na Samsung Galaxy S20 wykonane z czarnej skóry syntetycznej można przetrzeć wilgotną ścierką oraz jest odporne na zamazanie nadruku. To sprawia, że praktyczne etui z klapką na Galaxy S20 jest trwałym towarzyszem na co dzień, który również zachwyca wyjątkowym wyglądem.

W ten sposób zaprojektujesz swój pokrowiec na Samsung Galaxy S20

Dzięki Photofancy możesz w szybki oraz łatwy sposób zaprojektować własne etui na Samsung Galaxy S20. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, projekt wykonujesz bezpośrednio w naszym konfiguratorze online. Najpierw wybierasz model. Następnie możesz zainspirować się naszymi licznymi kreatywnymi szablonami, za pomocą których możesz umieścić swoje imię lub tekst. Jeśli chcesz tylko wydrukować zdjęcie na pokrowcu swojego smartfona, kliknij „Projektuj bez szablonu”. Zostaniesz automatycznie przekierowany do konfiguratora online. Tutaj prześlij swoje zdjęcie, wprowadź swoje imię lub wybrany tekst i dokonaj dalszych zmian. W podglądzie produktu możesz zobaczyć spersonalizowaną obudowę na Galaxy S20 jako produkt końcowy. Po złożeniu zamówienia naniesiemy nadruk na futerale według Twoich życzeń. Etui jest zazwyczaj gotowe do wysyłki w ciągu 24 godzin.