Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Długopis z grawerem - stwórz także na długopisie z drewna Twój indywidualny grawerunek z własnym imieniem lub innym tekstem

Czy może istnieć bardziej stylowy długopis, niż długopis z indywidualnym grawerunkiem? Dokładnie tego rodzaju długopisy możesz znaleźć u nas. Zamów już dzisiaj Twój osobisty długopis z indywidualnym grawerem!

  • Indywidualny długopis z grawerunkiem
  • Wygoda pisania dzięki wkładom wielkopojemnym
  • Szeroki wybór symboli do wygrawerowania
  • Z prawdziwego drewna bukowego lub ponadczasowego i gustownego metalu
  • Wysokiej jakości chromowane detale
  • Twoje imię lub wybrany przez Ciebie tekst w formie wysokiej jakości grawerunku laserowego
  • Dodatkowo z ekskluzywnym pudełkiem prezentowym z metalu
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Twój długopis z grawerem

Długopisy mogą stanowić małą wizytówkę. Długopis z nadrukiem nie sprawia tak eleganckiego i stylowego wrażenia jak długopis z grawerem laserowym. Z tego względu jest to także idealny prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego. Jeśli chcesz sam zaprojektować swój własny długopis z Twoim imieniem, podpisem lub inicjałami, wtedy mamy dla Ciebie idealną propozycję. Gadżety firmowe sa swietną możliwoscia zwrócenia uwagi innych na swoją firmę. Chcesz zatem zaprojektować długopisy reklamowe dla Twojej firmy? Masz możliwość wyboru pomiędzy metalowym i drewnianym długopisem. Oba długopisy posiadają wystarczającą powierzchnię, którą możesz zaprojektować według własnych życzeń. Naniesiemy Twój wzór na wybrany przez Ciebie długopis. Do tego celu używamy najwyższej jakości druk laserowy, dzięki któremu grawerunek będzie wyglądał szczególnie stylowo. Aby wykonać grawer na wybranym przez Ciebie długopisie postępuj zgodnie z opisami naszego kreatora. Podczas intuicyjnego procesu na grawerunek możesz wybrać nie tylko Twoje imię lub tekst, lecz także logo lub symbol. Wyłącznie do Ciebie należy wybór graweru, który ma znaleźć się na Twoim długopisie. Możesz wybrać krótki tekst, Twoje imię, wybrany przez Ciebie symbol lub przygotować długopis w formie prezentu i wybrać imię innej osoby.

Długopis z indywidualnym grawerem

Twój długopis z grawerunkiem może być na przykład metalowym długopisem. Długopis ten został wyprodukowany przez firmę Ritter. Jego metalowa konstrukcja została wykończona powłoką z chromu o wysokim połysku, dodatkowo posiada czarną nakrywkę z korpusem. Mechanizm obrotowy jak i wkład wielkopojemny sprawia, że pisanie jest niezmiernie wygodne. Także pismo staje się bardziej czytelne. To jednak nie wszystko. Długopis o wymiarach 139 x 12 mm i wadze 32 g wyróżnia się przede wszystkim swoim grawerunkiem. Mieści się on na powierzchni o wymiarach 40 mm x 8 mm. Błyszczące, chromowane tło stwarza ekskluzywne i wartościowe wrażenie, dzięki czemu otrzymasz długopis z charakterem. Podkreślisz to dodatkowo dopasowanym pudełkiem z metalu. Obojętnie, czy szukasz spersonalizowanego, metalowego długopisu dla siebie samego lub dla kogoś bliskiego: jest on po prostu stylowy.

Długopis z drewna oraz wygrawerowanym tekstem

Nasz drugi produkt z oferty to pierwszej klasy długopis drewniany, którego również możesz zaprojektować według własnych życzeń nanosząc na niego Twój grawerunek. To brązowy długopis z drewna z mechanizmem przyciskowym, którego końcówka, klips i górna część zostały chromowane na wysoki połysk. Korpus długopisu i przycisk zostały wykonane z drewna bukowego, pochodzącego z certyfikowanych szkółek w Niemczech, zabezpieczonego ochronną warstwę lakieru. Wkład wielkopojemny G2 z tworzywa z tuszem w kolorze niebieskim zapewnia wybitny charakter pisma. Te cechy czynią z drewnianego długopisu z grawerunkiem idealne akcesorium dla biura i domu, ale również oferują interesujący pomysł na prezent z grawerem lub rzucające się w oczy długopisy reklamowe. Na długopisie o wymiarach 139 mm x 11 mm i wadze 39 g otrzymujesz dla Twojego grawerunku do dyspozycji powierzchnię o wymiarach 40 mm x 8 mm. Na tej powierzchni wykonamy grawerunek Twojego projektu z tekstem, symbolem lub imieniem. Długopis z drewna otrzymasz w metalowym pudełku prezentowym, dzięki czemu piękny długopis może zostać przekazany jako spersonalizowany prezent.

Długopis firmowy z logo

Masz wiele możliwości do zaprojektowania Twojego długopisu z grawerem. Jedna z nich to wykorzystanie gotowego symbolu lub logo. Taki długopis z logo możesz połączyć dodatkowo z podpisem. Dzięki symbolowi długopis z imieniem stanie się jeszcze bardziej efektowny i dzięki któremu będziesz mógł stylowo podpisywać dokumenty lub którego będziesz mógł przekazać Twoim bliskim w prezencie. Niezależnie czy wybierzesz drewniany długopis z grawerem czy metalowy z chromowanymi detalami - indywidualny i spersonalizowany długopis firmowy to idealny gadżet reklamowy dla Twojej firmy.