Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielnie zaprojektuj online fotoobrazy z własnym zdjęciem i zleć ich wydrukowanie.

Wybierz własne zdjęcie i zamów je w formie obrazu na ścianę. Znajdziesz tuduży wybór obrazów ściennych do samodzielnego projektowania na wybranym materiale. Odkryj fascynujące projekty i znakomity druk fotograficzny XXL dla prawdziwych dzieł sztuki.

 • Obrazy ścienne Premium w jakości druku fotograficznego
 • Wspaniałe efekty fotograficzne dla prawdziwych dzieł sztuki
 • Szeroki wybór szablonów i kształtów
 • Płótna do spersonalizowanych malowideł
 • FancyFoto – Twoje zdjęcie doskonale podkreślone
 • Duży wybór materiałów do obrazów ściennych w formacie XXL
 • Odporne na światło (promienie UV) i zarysowania (do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz)
Filtr
 1. Zdjęcie na sztaludze

  229,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielnie wykonaj obrazy ścienne XXL iwpisz się w długoletnią tradycję

Począwszy od malarstwa jaskiniowego ludzie przez stulecia ozdabiali malowidłami swoje ściany lub pomieszczenia mieszkalne. Więc „dobre, stare“ zdjęcie na ścianę jest nie tylko modne i na czasie, lecz również stanowi relikt epoki kamienia łupanego. Nawet indywidualny obraz ścienny w formacie XXL z własnym zdjęciem nie jest właściwie niczym nowym. Z tą różnicą, że żaden jaskiniowiec nie mógł w początkach ludzkości zamawiać wykonania swoich indywidualnych obrazów ściennych w wybranych formatach.Mimo toobraz ścienny został spersonalizowanyklasycznie za pomocą koloru i „pra-pędzla“. Niestety nawet nowoczesne procesy drukowania nie stanowiłyby żadnego rozwiązania dla malowideł skalnych, gdyż do dziś nie istnieje technologia druku pozwalająca drukować obrazy ścienne na skałach. Ściany w pomieszczeniach mieszkalnych to coś zupełnie innego, są zasadniczo gładkie i pokryte warstwą farby lub szlachetnego tynku. Dlatego dziś zawiesza się na nich piękne obrazy w ramach, jako płótna lub druk płytowy. Samodzielne wykonaniefotoobrazu ściennego jest bardzo proste. Kilka kliknięć w Internecie i indywidualny obraz ścienny ze zdjęciem jest już w drodze do odbiorcy –także w formacie XXL. Zamów w PhotoFancy własne spersonalizowane malowidło i udekoruj nim ścianę.

Samodzielnie zaprojektuj obrazy ze zdjęć i zleć ich wydrukowanie

Twój motyw ścienny z własnym zdjęciem możesz niezwykle łatwo i – co ważne – samodzielnie zaprojektować na PhotoFancy.pl i zlecić jego wydrukowanie. Po wybraniu odpowiedniego materiału odnajdźulubione zdjęcie na swoim komputerze i pobierz je. Wybierz format i zamów własne zdjęcie na ścianę. Gotowe. Ale chwilka! Wspominaliśmy o samodzielnym projektowaniu: jedno kliknięcie pola „efekty zdjęciowe“ przeniesie Cię do fascynującego świata efektów fotograficznych i niezwykłych wzorów „zdjęcia w obrazie“. Zamień swoje zdjęcie w prawdziwe dzieło sztuki lub historyczne malowidło.Możesz także wyreżyserować swoje zdjęcie, wybierając jeden ze wzorów określanych jako FancyFoto. I już Twoje zdjęcie jest na przykład neonową reklamą na słynnym Times Square – i to za sprawą tylko jednego kliknięcia myszki! Wskazówka: hitem w PhotoFancy są kolaże do samodzielnego projektowania obejmujące wiele zdjęć. Do „ostatniego szlifu“ wykorzystaj obróbkę zdjęć w PhotoFancy w celu profesjonalnej optymalizacji zdjęcia lub przycięcia obrazu. Odkryj wspaniałe możliwości projektowania: zostań projektantem i profesjonalistą obróbki zdjęć.

Duży wybór fotoobrazów ściennych: od plakatu ze zdjęciem do płótna z obrazem

Wybór materiału do dużych motywów ściennych w PhotoFancy.pl spełni każde życzenie. Na PhotoFancy.pl możesz samodzielnie zaprojektować swój obraz ze zdjęciem jako prawdziwe dzieło sztuki lub „historyczne malowidło“ i zlecić jego wydrukowanie na następujących materiałach:

Proces druku: wydrukuj wyjątkowo piękne foto obrazy z własnym zdjęciem

Do produkcji indywidualnych (spersonalizowanych) obrazów ściennych w PhotoFancy.pl stosuje się różne procesy druku fotograficznego. Plakaty z papieru do druku zdjęć, samoprzylepne obrazy ścienne i elastyczny „materiał płócienny“ dla wyjątkowych malowideł w formie płótna poddawane są procesowi zadrukowania przy użyciu ponad 800 dpi na drukarkach atramentowych w fotograficznym druku XXL. Do druku płyt ze szkła akrylowego, płyt z tworzywa sztucznego, Alu-Dibond i plakatów blaszanych stosuje się najnowocześniejsze drukarki płytowe UV tak znanych producentów jak Agfa czy Canon. Do wszystkich obrazów ze zdjęcia i szyldów wykorzystuje się w Photofancy sześciokolorowy druk dla jak największej głębi koloru oraz wspaniałych odcieni skóry i odcieni pośrednich – oczywiście obrazy są absolutnie odporne na zarysowania, na działanie promieni UV (odporne na światło) i czynniki atmosferyczne. W ten sposób gwarantowana jest długotrwała jaskrawość barw zdjęcia.