Wykonaj bezpłatnie fotokolaże online

Sam łatwo zamienisz online Twoje zdjęcia na fotokolaż. W 100% bezpłatnie, z własnymi zdjęciami i wspaniałymi fotoefektami. Profesjonalny program do fotokolaży ze stylowymi szablonami, umożliwiający tworzenie misternych kolaży zdjęciowych. Wykonasz je łatwo sam online i bezpłatnie ściągniesz w jakości do druku.

Fotokolaże

  • Wysokiej jakości fotokolaże z własnymi zdjęciami
  • Stylowe szablony do projektowania kolaży designerskich i tematycznych
  • Całkowicie bezpłatne pobieranie w oryginalnej jakości
  • Bezpłatne wysyłanie wykonanych z kolaży kartek z życzeniami
  • Wspaniałe propozycje produktów na indywidualne prezenty ze zdjęciem
  • Duży wybór efektów Fancy-Foto
 

Wykonaj bezpłatnie fotokolaże online

Indywidualne zdjęcia jako fototapeta lub na produkcie to pomysły na najbardziej osobisty prezent. Wrażenia mogą być jednak jeszcze większe: Połącz łatwo Twoje ulubione zdjęcia w jeden obraz. Za pomocą PhotoFancy - programu do fotokolaży zamienisz zbiór Twoich najpiękniejszych zdjęć w dzieło sztuki. Bez użycia nożyczek, kleju i papieru sporządzisz online swój kolaż zdjęciowy w kilku krokach. Wybierz jeden z licznych szablonów do projektowania kolaży i załaduj Twoje zdjęcia cyfrowe. Następnie umieść wybrane zdjęcia na żądanym tle lub w jednym ze stylowych wzorów, jeśli chcesz zrobić kolaż tematyczny. Możesz też przeprojektować lub "uatrakcyjnić" każde poszczególne zdjęcie w Twoim fotokolażu za pomocą ulubionego efektu.

Fotokolaże w 100% bezpłatnie, na własny użytek

Oczywiście ucieszymy się, jeśli wykonasz swój fotokolaż i następnie zaprojektujesz prezent ze zdjęciem i zamówisz go online. Nie jest to jednak warunek. PhotoFancy udostępni Ci do pobrania Twój gotowy kolaż i będziesz mógł zapisać Twoje dzieło na swoim komputerze – oczywiście w wysokiej oryginalnej jakości (wzgl. 5 megapikseli). W idealnym przypadku w jakości do druku umożliwiającej doskonałe wydruki na Twojej domowej drukarce do formatu 30 x 50 cm. Warunkiem jakości druku Twoich zdjęć jest oczywiście jakość, w jakiej dostarczysz swoje zdjęcia. Jeśli chcesz wydrukować Twój fotokolaż, załadowane zdjęcia powinny mieć minimalną rozdzielczość 3 megapikseli. W każdym przypadku Twój fotokolaż jest do Twojej wolnej dyspozycji absolutnie gratis. Online lub do Twojego prywatnego zbioru zdjęć.

Wyślij fotokolaże jako gratisowe kartki z życzeniami lub po prostu podziel się nimi z przyjaciółmi

Oferta PhotoFancy na bezpłatne fotokolaże doda Ci do tego jeszcze kilka atrakcji. Podziel się swoim dziełem za naciśnięciem myszki z Twoimi przyjaciółmi na Facebooku lub wykonaj bezpłatne kartki z życzeniami. W formie szybkiej i nowoczesnej e-kartki lub też klasycznej pocztówki, którą sprawisz radość Twoim przyjaciołom i znajomym, którzy nie są dostępni drogą elektroniczną. PhotoFancy wydrukuje i wyśle Twoją pocztówkę za Ciebie i pokryje nawet koszty znaczka pocztowego. Dzięki temu staniesz się być może fanem PhotoFancy, poleć nas znajomym lub zaprojektuj i wydrukuj swój następny prezent ze zdjęciem na PhotoFancy. Oczywiście z kolażem zdjęciowym.

do początku strony
* Wszystkie ceny, o ile w pojedynczym przypadku nie podano wyraźnie inaczej, zawierają podatek VAT, lecz nie obejmują kosztów przesyłki.

Proszę czekać, przeliczam podgląd.
Proces ten może trwać do 40 sekund.