Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Etui na iPhone 12 mini z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem

Zmień swoje etui ochronne w niepowtarzalny unikat oraz zaprojektuj indywidualną obudowę ze zdjęciem! Stworzymy dla Ciebie idealne etui z własnym nadrukiem na iPhone 12 mini.

  • Zaprojektuj indywidualne etui
  • Znakomita jakość wydruku
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Bezpłatna edycja zdjęć
  • Idealna ochrona Twojego telefonu
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Niezawodny pokrowiec ochronny: Zaprojektuj etui ze zdjęciem na iPhone 12 mini

Spraw, aby Twoje etui na smartfon stało się niepowtarzalnym unikatem! Z PhotoFancy masz możliwość w prosty sposób zaprojektować indywidualny pokrowiec z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem na iPhone 12 mini. Odkryj liczne kreatywne szablony, dzięki którym stworzysz personalizowany nadruk w postaci Twojego imienia lub dowolnego tekstu. Możesz również zaprojektować nadruk w postaci ulubionego zdjęcia z przyjaciółmi lub wydarzenia uchwyconego na jednym ujęciu, które chcesz na zawsze zapamiętać. Ponadto personalizowane etui na iPhone jest niezawodnym towarzyszem życia codziennego – idealnie chroni Twój telefon przed uszkodzeniami. Jako prezent świąteczny, niespodzianka na Walentynki lub jako upominek nadaje się indywidualne etui na telefon. Dzięki niemu wyczarujesz szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Użyj filtrów na zdjęcia, szablonów oraz przeróżnych pokrowców, które zmienią Twój telefon w oryginalny gadżet, którego każdy Ci pozazdrości.

Ochronna obudowa z nadrukiem: Twoje etui ze zdjęciem lub imieniem na iPhone 12 mini

Etui z tworzywa sztucznego jest typowym klasykiem wśród pokrowców. Tył obudowy jest ustabilizowany metalową płytką, chroniąc Twój telefon w optymalny sposób. Dodatkowym zabezpieczeniem jest opcja bumper, która przejawia się gumową konstrukcją otaczającą krawędzie Twojego telefonu. Silikonowe wnętrze obudowy stabilnie otacza Twój telefon oraz zapewnia idealną ochronę przed potencjalnymi uszkodzeniami. Znakomita jakość wydruku sprawia, że Twój telefon wygląda nietuzinkowo oraz oryginalnie. Dodatkowym atutem jest opcja nadruku na krawędziach, przez co Twój nadruk otrzymuje dodatkową głębię.

Praktyczny futerał: Stwórz pokrowiec z klapką oraz nadrukiem na iPhone 12 mini

Ciekawą alternatywą jest również pokrowiec z klapką na iPhone 12 mini. Futerał wykonany z czarnej ekoskóry otacza Twój telefon oraz zamyka go za pomocą praktycznego zapięcia na magnes. W ten sposób ochrania on nie tylko tył Twojego telefonu, ale także przód, zapobiegając powstaniu zarysowań. A to wszystko zapewnia Ci pokrowiec z klapką oraz własnym nadrukiem naiPhone 12 mini. Niezwykle praktycznym atutem są również kieszenie znajdujące się wewnątrz pokrowca. Możesz ich użyć na przechowanie różnych dokumentów jak dowodu osobistego oraz karty płatniczej. W ten sposób masz zawsze wszystkie najważniejsze rzeczy w zasięgu ręki. Dzięki odpowiednim wycięciom na aparat, złącza do ładowania telefonu oraz słuchawek masz stale dostęp do ważnych funkcji Twojego iPhone 12 mini. Możesz zatem używać telefonu w pokrowcu bez żadnych ograniczeń.

Instrukcja: Stwórz personalizowane etui z własnym zdjęciem na iPhone 12 mini

Na naszej stronie możesz w szybki oraz prosty sposób zaprojektować swój osobisty pokrowiec naiPhone 12 mini. W tym celu nie musisz ściągać żadnego specjalnego oprogramowania – projektujesz bezpośrednio za pomocą swojej przeglądarki. Najpierw zadecyduj, jaki rodzaj obudowy najlepiej pasuje do Ciebie i Twoich potrzeb. Następnie wybierasz jeden z naszych szablonów lub wybierasz opcję „Projektuj bez szablonu“. Zostaniesz automatycznie przekierowany/a do naszego konfiguratora online. Na tym etapie możesz załadować własne zdjęcie, wpisać swoje imię lub dowolny tekst, zastosować różnego rodzaju filtry na zdjęcia oraz dopasować nadruk tak, aby spełniał Twoje oczekiwania. Jeśli obudowa będzie gotowa, my wykonamy na niej przez Ciebie wykonany nadruk. Zazwyczaj taki pokrowiec jest gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin. Dzięki temu już po kilku dniach możesz nacieszyć się własnoręcznie zaprojektowanym etui.