Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zamów nadruk na miłosnym kubku - indywidualne kubki dla zakochanych z nadrukiem na uchu i wewnątrz kubka

Kubek miłosny z własnym zdjęciem: Zamów w PhotoFancy kubek z własnym nadrukiem dla zakochanych. Do wykonania fotokubka dla zakochanych z nadrukiem na uchu i wewnątrz kubka możesz wykorzystać własne zdjęcie, projektując w ten sposób bardzo osobisty prezent.

 • Romantyczny fotokubek z własnym motywem
 • Pięknie połyskujący nadruk
 • Twoja osobista „czara miłości“ o pojemności 325 ml
 • Druk na uchu i wewnątrz kubka z motywem miłosnym
 • Kubek miłosny na całe lata - ekstremalna wytrzymałość motywu dzięki zastosowaniu druku termotransferowego
 • Wysokiej jakości ceramika
 • Dziecinnie proste mycie - odporny na zmywanie w zmywarce
Filtr
 1. Kubek miłosny

  75,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj sam miłosny kubek na kawę: wyraź swoją miłość poprzez kubek z sercem

Jeśli kubek kawy nie wystarczy, to już na pewno uda się z kubkiem wypełnionym miłością: idealny początek dnia. A jeśli chciałbyś też umilić dzień ukochanej osobie, możesz zamówić w PhotoFancy nadruk na spersonalizowanym kubku miłosnym. Wyraź swoją miłość poprzez kubek miłosny, tworząc własny puchar miłości ze zdjęciem. Kubek z wyznaniem miłosnym sprawdzi się doskonale jako prezent na Walentynki lub – jak inne fotokubki – jako prezent urodzinowy dla osoby, którą darzysz tym wspaniałym uczuciem. Doskonale sprawdzi się jako podarunkowy kubek na walentynki, możesz też zlecić nadruk takiego samego motywu na miłosnej kłódce lub innym dowolnym prezencie.

Kubek dla zakochanych z własnym motywem i nadrukiem na uchu i powierzchni wewnętrznej

Miłosny kubek na kawę jest zawsze wypełniony miłością - symbolicznie. A dosłownie kubki dla par wykonujemy z nadrukiem na uchu i powierzchni wewnętrznej, na której widoczny jest romantyczny motyw. Od strony zewnętrznej możesz zadrukować kubek miłosny dowolnym zdjęciem. Twoje zdjęcie na kubku miłosnym może być portretem, wspólnym wspomnieniem lub motywem imiennym. W przypadku tego ostatniego możesz samodzielnie wykonać projekt swojego kubka miłosnego, tworząc motyw z magicznym imieniem i zlecając jego nadruk na kubek. Do miłosnego kubka na kawę najlepiej pasują szablony romantyczne, ale możesz oczywiście zdecydować się też na każdy inny temat. Ceramiczny kubek dla zakochanych i piłka nożna nie muszą się przecież wcale wykluczać. Kubek z nadrukiem na uchu i na wewnętrznej powierzchni można jeszcze zadrukować od zewnątrz motywem imiennym, w którym imię powstaje z elementów obrazu.

Kubek miłosny z nadrukiem odpornym na zmywanie w zmywarce

Kubek miłości zachowa swą pełną moc tylko wtedy, gdy zapewni mu się odpowiednią wytrzymałość. Dlatego też nadruk na Twojej czarze miłości wykonujemy techniką druku termotransferowego, dzięki czemu Twoje zdjęcie nie wyblaknie nawet w przypadku częstego użytkowania kubka, który można też z powodzeniem zmywać w zmywarce. Dzięki naszej technice nadruku na kubku miłosnym Twój obraz będzie ostry jak brzytwa, zachwycając żywymi kolorami. Wysoka jakość obrazu i żywotność Twojego kubka miłości to cechy, które dotyczą wszystkich jego powierzchni: nadruku we wnętrzu i na uchu kubka oraz zdjęcia na zewnętrznej stronie. Spersonalizowany kubek miłosny stanie się dzięki temu z pewnością najulubieńszym kubkiem Twojej najukochańszej osoby.